کارشناسی خودرو در محل در برزک

انتخاب لوکیشن انتخاب لوکیشن (ابتدا استان و شهر انتخاب شود)
هزینه کارشناسی:
مدل خودرو را انتخاب کنید

کارشناسی آنلاین خودرو در برزک با کارکیتا

برسی صفرتا صد فنی وسلامت بدنه واسنادومدارک خودرو درمحل

کارشناسی آنلاین خودرو در برزک با کارکیتا

برسی صفرتا صد فنی وسلامت بدنه واسنادومدارک خودرو درمحل

انتخاب لوکیشن (ابتدا استان و شهر انتخاب شود)
هزینه کارشناسی:
مدل خودرو را انتخاب کنید
دلایل انتخاب کارکیتا
پوشش سراسری کارکیتا

کارکیتا تمامی مناطق تحت پوشش در کشور را بصورت آنلاین راه اندازی نموده ودرکوتاهترین زمان کارشناس درخواست های شمارا دریافت ودرمحل حضور مینمایند.

بررسی کامل و جامع خودروی شما

کارشناسی کامل رنگ و بدنه و فنی و اسناد و مدارک خودرو

گزارش مکتوب وآنلاین

ارائه گزارش کامل به صورت مکتوب و آنلاین و باضمانت کارکیتا

قیمت گذاری دقیق خودروی شما

خودرو شما بر اساس پارامتر های دقیق ارزیابی میشود

شهر های تحت پوشش

با پر کردن فرم زیر از پوشش کارکیتا در منطقه خود با خبر شوید

احراز اصالت فرم کارشناسی

با وارد کردن شماره تماس مالک خودرو از اصالت فرم کارشناسی باخبر شوید

دریافت خدمات کارشناسی خودرو در محل از کارکیتا

کارشناسی فنی و بدنه خودرو در محل با کمک سایت کارکیتا و کارشناسان خبره‌ای که در این سایت ثبت نام کرده اند، انجام می‌شود.

جهت مشاهده فایل آموزشی نحوه ثبت درخواست کارشناسی در محل اینجا کیلیک کنید!!! 

جهت مشاهده فایل آموزشی نحوه ثبت نام کارشناسان خودرو اینجا کیلیک کنید!!!

به عنوان خریدار خودرو صفر یا کارکرده اولین قدمی که باید انجام دهید، کارشناسی خودروست. متاسفانه، برخی از افراد به دلیل اینکه از خدمات کارشناسی فنی و بدنه خودرو به صورت تخصصی استفاده نمی‌کنند، بعد از خرید خودرو یا پس از چندین ماه کارکرد ماشین متوجه خرابی و نقص عملکرد آن می‌شوند. در این زمان نمی‌توان خراب بودن خودرو از همان ابتدا را اثبات کرد. بنابراین، به جای اینکه با شک و شبهه اقدام به خرید یک خودرو کنید، باید قبل از هر چیز از خدمات کارشناسی خودرو جهت خرید آنلاین کمک بگیرید. ارائه این خدمات به صورت تخصصی و اصولی، مزایای خاص خودش را به دنبال دارد. به طوری که می توانید با خیالی راحت خودروی دست دوم و کارکرده را خریداری کرده و از کیفیت بالای آن لذت ببرید. ولی اگر از خدمات کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو استفاده نکنید، ممکن است بسیار متضرر شوید.

خدمات کارشناسی خودرو

اهمیت کارشناسی فنی و بدنه خودرو قبل از خرید آن

کارشناسی خودرو می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. به خصوص اگر قصد خرید خودروهای کارکرده موجود در بازار را دارید. متاسفانه برخی از فروشندگان و حتی نمایشگاه های خودرو برای منفعت خودشان، سعی می کنند که تصادف و رنگ شدگی خودرو را از مشتری پنهان کنند. شما نیز به دلیل اینکه تخصصی در زمینه تشخیص رنگ ندارید و از ابزارهای خاصی استفاده نمی کنید، نمی توانید به راحتی متوجه شوید که ماشین رنگ شده است یا خیر.

رنگ شدگی ماشین اولین نشانه برای تصادف آن است. متاسفانه به دلیل روش های جدیدی که برای رنگ کردن ماشین مورد استفاده قرار می گیرند، در اکثر مواقع امکان تشخیص رنگ شدگی خودرو به راحتی و با چشم وجود ندارد. حتی برخی از دستگاه ها نیز فریب می خورند. فقط کارشناسان باتجربه و متخصص هستند که می توانند مراحل کارشناسی فنی و رنگ خودرو را به صورت تخصصی انجام دهند.

درخواست کارشناسی آنلاین خودرو

کارشناسی خودرو صفر در محل

برخی از افراد تصور می کنند که ماشین های صفر کیلومتر نیازی به کارشناسی ندارند. ولی متاسفانه در برخی از موارد نیز شاهد خرابی خودروهای نو هستیم که با چشم قابل مشاهده نیستند. به طور مثال خودروهایی خارجی که از طریق حمل و نقل دریایی به کشور ایران وارد شده اند، ممکن است در حین حمل و نقل ضربه بخورند و دچار خرابی گردند. این موضوع می تواند روی قیمت خودرو موثر باشد و ارزش آن را پایین بیاورد.

توصیه ما این است که گول نو بودن ماشین های سواری را نخورید و حتما به بررسی بدنه خودرو و کارشناسی خودرو در محل برای ماشین های نو نیز استفاده کنید. بر اساس نو بودن ماشین بخش هایی از خودرو که ممکن است دچار خرابی باشند، بررسی می شوند. البته باید توجه داشت که کارشناسی فنی خودروهای نو کار ساده ای نیست. چون معمولا با بهترین تکنیک ها مراحل تعمیرات ماشین های نو انجام شده است. به همین خاطر باید حتما از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا شاهد بروز مشکلات خاصی نباشید.

کارشناسی خودرو در محل

دریافت خدمات کارشناسی بدنه خودرو

یکی از چالش های پیش روی افرادی که قصد خرید خودرو را دارند، سالم و بی عیب و نقص بودن خودروست. در حالی که نمی‌توان بدون تخصص و بررسی دقیق در این مورد قضاوت کرد، لازم است که حتما از خدمات کارشناس خودرو کمک گرفت. توصیه می‌شود برای جلوگیری از بروز هر گونه مشکل، قبل از خرید خودرو برگه کارشناسی خودرو را به صورت دقیق بررسی کنید تا از خرید خود اطمینان حاصل نمایید.

مرکز کارشناسی خودرو کارکیتا با کمک گرفتن از کارشناسان خودرو با تجربه، امکان دریافت خدمات بهترین کارشناسی خودرو در محل را برای شما فراهم کرده است. پس شما می‌توانید طی یک پروسه کوتاه، مراحل درخواست کارشناسی آنلاین خودرو را انجام دهید و با خیالی آسوده تر اقدام به خرید و فروش خودرو کنید.  

کارشناسی خودرو کارکرده در محل

ماشین های کارکرده از جمله پرفروش ترین ماشین های موجود در ایران هستند. متاسفانه آمار کلاهبرداری و خرابی این ماشین ها نسبت به ماشین های نو بسیار زیادتر از چیزی است که تصور می کنید. به همین خاطر همواره به افرادی که نیاز به خرید این خودروها را دارند، توصیه می کنیم که با دقت مراحل کارشناسی بدنه و فنی خودرو را انجام دهند.

به دلیل اینکه تصادف ماشین می تواند تاثیر بسیار زیادی روی قیمت آن داشته باشد، بسیاری از افراد با بهترین روش ها این تصادف را از مشتری پنهان می کنند تا بتوانند خودرو را با قیمت بالایی بفروشند. این کار کاملا غیر اخلاقی بوده و نباید انجام شود. اما به هر حال شما نمی توانید پیش بینی کنید که فروشنده خودرو نکات اخلاقی را رعایت می کند یا خیر.

به همین خاطر باید حتما مراحل کارشناسی خودرو کارکرده را چه در محل و چه در مراکز مختلف انجام دهید. کارکیتا دارای کارشناسان خبره و باتجربه ای است که هر کدام به صورت تخصصی در حوزه کارشناسی خودرو فعالیت می کنند. اگر نیاز به خدمات تخصصی و اصولی برای کارشناسی خودرو را دارید، توصیه می کنیم که به جای صرف و هزینه زیاد برای خارج شدن از منزل، اقدام به دریافت خدمات درخواست کارشناسی خودرو در محل کنید. در این صورت هم در هزینه های خودتان صرفه جویی می کنید، هم می توانید سریع تر به هدف خودتان یعنی تشخیص سلامت خودرو برسید.

درخواست کارشناسی خودرو در محل

خدمات قابل ارائه در زمینه کارشناسی فنی و بدنه خودرو

از جمله خدمات قابل ارائه در زمینه کارشناسی رنگ و فنی خودرو محاسبه قیمت خودرو کارکرده به صورت تخصصی در مجموعه کارکیتا است که عبارتند از:

  • بررسی بدنه خودرو و کارشناسی
  • بررسی کلیه اجزای فنی و تخصصی خودرو
  • بررسی اتاقک داخل خودرو
  • بررسی قطعات داخل خودرو
  • بررسی لاستیک های خودرو
  • بررسی تمامی مدارک خودرو
  • برآورد کارشناسی قیمت خودرو بر اساس شرایط آن
  • ارائه گزارش کارشناسی خودرو با تضمین

درخواست کارشناسی خودرو در کارکیتا چگونه است؟

سایت کارکیتا با هدف کاهش هزینه‌ها و دردسرهای شما برای جابجایی خودرو جهت کارشناسی کردن آن، امکان ثبت درخواست دریافت خدمات کارشناسی رنگ خودرو را به صورت آنلاین فراهم کرده است. شما می‌توانید برای دریافت خدمات کارشناسی تخصصی خودروی خودتان، درخواست خود را در سایت ثبت کنید. پس از گذشت مدت زمان کوتاهی، اعزام کارشناس خودرو سیار در شهر شما به محل مورد نظر انجام می‌شود و مراحل کارشناسی ماشین در محل انجام می‌شود. فرآیند ثبت درخواست کارشناسی فنی و بدنه خودرو را در سایت کارکیتا طبق مراحل زیر انجام می‌شود.

1. ثبت نام در کارکیتا به عنوان مشتری

اولین مرحله برای کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو، ثبت نام در کارکیتا است. افرادی که متقاضی دریافت این خدمات هستند می توانند به عنوان مشتری در سامانه ثبت نام کنند. پس از ثبت نام در سامانه، امکان ورود به پنل اختصاصی کارکیتا وجود دارد تا مشتریان بتوانند از طریق آن از امکانات مختلف کارکیتا استفاده کنند.

2. ثبت درخواست دریافت خدمات کارشناسی از طریق تکمیل فرم

کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو در محل توسط کارشناسان کارکیتا با پوشش سراسری انجام می شود. یعنی در هر نقطه ای از کشور ایران که باشید، می توانید در کارکیتا درخواست خودتان را ثبت کنید. بر اساس محل قرارگیری شما و ماشین، کارشناس به محل اعزام می شود. برای این کار باید به بخش کارشناسی خودرو بروید و مراحل تکمیل فرم را انجام دهید. در نهایت پس از تکمیل فرم و ثبت درخواست در کارکیتا، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و می توانید مراحل مربوط به کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو در محل را دریافت کنید.

3. اعزام کارشناس خودرو به محل

پس از ثبت درخواست کارشناسی خودرو در سایت کارکیتا، یک کارشناس متخصص در محل مورد نظر شما و در زمان ثبت شده حضور پیدا خواهد کرد. سپس، مراحل کارشناسی ماشین به صورت تخصصی انجام می‌شود.

4. دریافت گزارش کارشناسی خودرو از کارشناس خودرو

پس از اینکه مراحل کارشناسی حضوری خودرو توسط کارشناس خودرو آنلاین انجام شد، یک گزارش جامع از کارشناسی آنلاین خودرو به شما تحویل داده می‌شود. در این صورت می‌توانید با دریافت گزارش کارشناسی معتبر خودرو با خیالی آسوده تر، مراحل فروش خودرو و یا خرید آن را انجام دهید.

کارشناسی معتبر خودرو

تعرفه کارشناسی خودرو

کارشناسی بدنه و فنی خودرو از جمله خدماتی است که توسط مجموعه های مختلف با تعرفه های متفاوت به مردم ارائه می شود. اگر متقاضی دریافت این خدمات هستید و قیمت برای شما مهم است، توصیه ما این است که این خدمات را از یک مجموعه ای دریافت کنید که هم از کیفیت کارشان مطمئن هستید و هم تعرفه ارائه این خدمات در آن ها پایین باشد.

تعرفه خدمات کارشناسی خودرو بر اساس نوع خودرو و مدل آن تعیین می شود. بدیهی است که هر چقدر خودرو مدل بالاتر باشد و ارزش آن نیز زیاد باشد، قیمت کارشناسی و تشخیص رنگ ماشین برای آن نیز افزایش پیدا می کند. به همین خاطر است که هزینه مربوط به کارشناسی ماشین های ایرانی نسبت به ماشین های خارجی پایین تر می باشد.

همین حالا جهت دریافت کارشناسی فوری خودرو با کارکیتا در ارتباط باشید

در سال های اخیر به دلیل افزایش روش هایی که برای رنگ کردن و تعمیر خودروهای تصادف کرده مورد استفاده قرار می گیرند، کارشناسی خودرو به یک کار سخت و تخصصی تبدیل شده است. شاید در گذشته می توانستیم با چشم و یا ابزارهای معمولی مراحل تشخیص رنگ خودرو را انجام دهیم؛ اما در حال حاضر به لطف روش های جدیدی که برای رنگ کردن خودروهای تصادف کرده مورد استفاده قرار می گیرند، باید حتما کار کارشناسی خودرو را به یک گروه و یا فرد متخصص بسپارید.

کارکیتا پرسنل با تجربه ای در زمینه کارشناسی فنی و بدنه خودرو دارد که هر کدام با ابزارهای مخصوص و جدید خودشان، این امکان را به شما می دهند تا بتوانید با خیالی راحت از صحت خودروی خودتان مطلع شوید. پس اگر می خواهید یک خودروی دست دوم یا نو بخرید، بهتر است که قبل از تسویه کل هزینه، از خدمات کارشناسی خودرو در محل استفاده کنید. حتی توصیه ما این است که این کار را قبل از گرفتن بیعانه انجام دهید تا شاهد بروز مشکلات خاصی نباشید.

سوالات متداول
1 - درکارشناسی خودرو چه مواردی بررسی می شوند؟

تست کامل جلوبندی ولاستیک،شاسی واتاق خودرو،وضعیت فنی،موتوروگیریبکس،بررسی مدارک کامل خودرو،تست دیاگ،آپشن ها وبدنه وبصورت تخصصی کل خودرو کارشناسی می شود.

2 - کارکیتا برای دقیق ودرست بودن کارشناسی خودروچه ضمانتی ارائه می دهد؟

درصورت وجودمغایرت بین شرایط خودرووبرگه کارشناسی تا48ساعت پس ازاتمام فرآیندکارشناسی،تاسقف 50میلیون تومان خسارت پرداخت خواهد شد.

3 - اجرت کارشناسی خودرچقدر است؟

اجرت کارشناسی خودرو بسته به مدل سال ساخت وآپشن های خودرو ازطریق سایت واپلیکیشن کارکیتا قسمت درخواست کارشناسی قابل مشاهده می باشد.

4 - کارشناسان خودروجهت استخدام درکارکیتا نیازبه چه مهارتی دارند؟

کلیه اشخاصی که قصد استخدام به عنوان کارشناس خودرو درکارکیتارادارندحتمن می بایست دارای تخصص ومهارت لازم ودارای مجوزصنفی ویامدرک معتبر باشند.

5 - کارشناسی خودرو توسط کارکیتا درکدام مناطق کشور انجام می گردد؟

کارشناسی خودرو توسط کارکیتا درسرتاسر کشور انجام میگردد وازسرتاسر کشور کارشناس استخدام می نماید.

6 - وضعیت فنی وبدنه خودروچگونه کارشناسی میشود؟

کلیه کارشناسان خودرو درکارکیتا ازبهترین وجدیدترین دستگاه های تشخیص رنگ وبدنه وفنی سیار استفاده می کنندوبصورت دقیق وتخصصی عملیات کارشناسی خودرو را درمحل انجام میدهند.

7 - استعلام مکان های تحت پوشش کارشناسی خودرو توسط کارکیتا ازکدام قسمت است؟

دربالای همین صفحه ازقسمت شهرهای تحت پوشش میتوانید استان وشهر محل پوشش کارکیتا رااستعلام بگیرید ودرخواست کارشناسی ارسال نمائید.

8 - احرازهویت کارشناسان خودرو ازچه طریق انجام می گردد؟

کلیه عملیات احراز هویت اشخاص ومجوزات کارشناسان بصورت کاملا قانونی توسط امتا وزیر نظر مرکز تجارت الکترونیکی بصورت هوشمند وخودکار درداخل کارکیتا انجام میگرددواشخاصی که اطلاعات نادرست اعلام کنند به هیچ عنوان تائید نمیگردند.

9 - بعدازکارشناسی چه اطلاعاتی ازکارشناسی نزد مالک خودرو قرار میگیرد؟

بعداز کارشناسی دقیق وجامع خودرو تمامی اطلاعات وفرم کارشناسی خودرو درپنل مالک خودرو قرار میگیردکه فرم کارشناسی قابل دانلود وپرینت واشتراک گذاری می باشد. 

10 - آیا خودروی صفر هم نیازبه کارشناسی خودرو دارد؟

بله.بعضی مواقع خودروهای صفر قبل ازتحویل دچارمشکلات فنی وبدنه میشودکه میتوان توسط کارشناسان خبره ومتخصص کارکیتا مشکلات فوق را شناسائی کرد.

11 - آیا به غیر ازپرداخت مبلغ اجرت کارشناسی درداخل سایت واپلیکیشن کارکیتا،باید به کارشناس هم مبلغی پرداخت نمائیم؟

خیر.کلیه پرداخت ها فقط درداخل درگاه های بانکی کارکیتا درداخل سایت واپلیکیشن کارکیتاقابل قبول می باشد وبه هیچ عنوان به کارشناسان نباید مبلغی پرداخت نمود پرداخت مبلغ خارج از موارد فوق پیگرد قانونی داردومسئولیت ان برعهده شخص پرداخت کننده ودریافت کننده می باشد.

12 - چگونه درکارکیتا درخواست کارشناسی خودرو ارسال کنیم وکارشناس آنلاین ودرمحل بگیریم؟

بامراجعه به صفحه اول سایت واپلیکیشن یا داخل پنل های کاربری مان درداخل کارکیتا وکیلیک برروی گزینه کارشناسی خودرو،وتکمیل فرم کارشناسی خودرو درخواست خودرا ارسال نمائید به محض ارسال فرم درخواست کارشناسی ،کارکیتا بصورت خودکار وهوشمندنزدیکترین کارشناس را به شما اختصاص می دهد وعملیات کارشناسی خودروی شما انجام ودرداخل پنل کاربری تان قابل مشاهده ودانلود وپرینت میباشد.

13 - خودروهای کارشناسی شده توسط کارکیتا چگونه بفروش می روند؟

کلیه خودروهای کارشناسی شده درداخل کارکیتا درداخل باکس اختصاصی وبا برچسب ((خودروباضمانت کارکیتا)) به کلیه عموم نمایش داده می شود.وخیلی سریع بفروش میرود.

سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support