عجیب ترین آمار درباره ایرادات 207 صفر

اخبار خودرو

نویسنده:کارشناس محتوا درکارکیتا

1 سال پیش 28310 بازدید
عجیب ترین آمار درباره ایرادات 207 صفر

از مهم ترین مزایای خرید خودروی صفر می توان به اطمینان از سلامت و قطعات فنی خودرو اشاره کرد. و با توجه به این موضوع که کارنامه کارشناسی خودروهای صفر نقش بسیار مهمی را دارند و طبق این گزارشات اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار می دهیم.

بر اساس گزارشات بدست آمده از کارشناسی خودروهای صفر که در مجموع کارنامه آنها بدست آمده است متوجه شده ایم بخشی از خودروهای 207 در قسمت بدنه دچار ایراداتی هستند.

همراه کارکیتا باشید تا این مورد را بررسی کنیم.

13% از خودروهای 207 صفر دارای ایراد بدنه هستند 

مجموعه کارنامه به عنوان مرجع کارشناسی تخصصی خودرو، با تحلیل اطلاعات چند هزار ماشین 207 در مورد وضعیت بدنه خودرو های صفر بدست آورده است.

بر اساس گزارش موجود،  در سه ماه اخیر، 13% ماشین های 207 صفر در قسمت بدنه مشکل دارند و این ایرادات شامل خط و خش، فرورفتگی، لیسه گیری، رنگ شدگی، صافکاری بدون رنگ و یا تعویض قطعاتی مثل درب، سقف، ستون، گلگیر و یا سپر هستند.

مهمترین دلایل ایراد بدنه در خودروهای 207 صفر، به مرحله خروج از کارخانه تا نمایندگی و یا اینکه تحویل آن از نمایندگی به مشتری استکه در اکثر موارو خودروی آسیب دیده ابتدا تعمیر می شود و سپس به مشتری تحول داده می شود.

این کارنامه های کارشناسی خودروهای 207 صفر در یک سال گذشته، سلامت بدنه خودروها را بررسی کرده است. همانطور که از وضعیت کارنامه ها و نمودارها مشخص است بهار 1401 خودروهای 207 صفر معیوب بیشترین آمار راداشته است و در زمستان 1401 به کمترین میزان خود رسیده است.

با توجه به اینکه ایراد بدنه هر قطعه خودرو بین 3 تا 10 درصد دچار افت قیمت شده اند، پس توصیه میکنیم که کارشناسی خودرو را قبل از تحویل آن جدید بگیرید و برای این منظور از کارشناسان کارکیتا به صورت آنلاین و همچنین کارشناسی خودرو در محل می توانید راهنمایی بگیرید و خودروی خود را خیلی بهتر بفروشید و با ضمانت هم خرید کنید.

ثبت نظر
لیست نظرات 0 نظر
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support