به مناسبت چهارشنبه سوری پیش فروش خودرو آغاز شد؟

اخبار خودرو

نویسنده:کارشناس محتوا درکارکیتا

1 سال پیش 22546 بازدید
به مناسبت چهارشنبه سوری پیش فروش خودرو آغاز شد؟

به گزارش کارکیتا، ایران خودرویی‌ها از جدیدترین طرح فروش خود رونمایی کردند.

ایران‌ خودرو 22 اسفندماه و 23 اسفندماه دو طرح پیش‌ فروش برگزار می‌کند. براساس اخبار منتشر شده توسط این دو خودروساز قرار است بازوی تجاری‌سازی آن دو محصول خود را در دسترس متقاضیان قرار دهد. آبی‌های جاده مخصوص برنامه‌ریزی کرده‌اند تا روز دوشنبه 22 اسفندماه 1401 ون وانا را در دسترس متقاضیان قرار دهد.

از دیگر طرح‌های فروش خودرو می‌توان به عرضه پیکاپ فوتون با گیربکس اتوماتیک توسط ایران خودرو دیزل اشاره کرد.

بازوی تجاری‌ساز خودرو قصد دارد تا روز سه‌شنبه، 23 اسفندماه امسال این محصول جدید خودرا به مشتریان عرضه کند. با توجه به‌اینکه 23 اسفندماه امسال مصادف با شب چهارشنبه‌ آخر سال 1401 است بنابراین می‌توان گفت ایران‌ خودرویی‌ها به مناسبت چهارشنبه‌سوری طرح فروشی را برای متقاضیان محصولات خود تدارک دیده‌اند.

هر دو طرح فروش یاد شده به صورت پیش‌ فروش برگزار خواهد شد. نکته قابل توجه دیگر درباره طرح‌های پیش‌ فروش ایران خودرو دیزل این است که امکان ورود به سایت فروش ایران‌ خودرو برای طرح‌های یاد شده ساعت 10 روزهای 22 اسفندماه و 23 اسفندماه امسال در نظر گرفته شده است. متقاضیان برای پیش‌ خرید پیکاپ فوتون با گیربکس اتوماتیک و همچنین ون وانا باید به سایت فروش ایران خودرو دیزل به نشانی esale.ikd.ir مراجعه کنند. البته مدیران ایران‌خودرو دیزل جزییات بیشتری از طرح‌های فروش خود منتشر نکرده‌اند. 

دور دوم فروش پیکاپ فوتون با گیربکس اتوماتیک در شرایطی در دستور کار ایران‌خودرو دیزل قرار گرفته است که 20 اسفندماه تحویل پیکاپ‌های فروخته شده در اولین دور فروش این محصول از سوی بازوی تجاری‌ساز ایران‌خودرو نهایی شد.

پیکاپ فوتون بنزینی اتوماتیک به گفته مدیران ایران‌ خودرو عنوان پرقدرت‌ترین پیکاپ بازار را با خود به یدک می‌کشد. این خودرو دارای پیشرانه‌ای با فناوری بورگارد، مجهز به توربو شارژ است که می‌تواند 240 اسب بخار و 360 نیوتن متر گشتاور تولید کند که این مشخصات باعث شده تا این محصول ایران‌ خودرو دیزل به عنوان قدرتمندترین پیکاپ دو کابین بنزینی در بازار ایران شناخته شود.

پیکاپ فوتون علاوه بر مجهز بودن به سیستم‌های ایمنی رفاهی و هوشمند پیشرفته، مجهز به گیربکس معروف ZF اتوماتیک هشت دنده است و با طراحی داخلی بسیار زیبای خود مورد توجه قرار گرفته است. قابلیت دو دیفرانسیل 4WD و زنجیر موتور از دیگر ویژگی‌های مهم این محصول است.

ثبت نظر
لیست نظرات 0 نظر
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support