خدمات کارشناسی خودرو در محل در اهواز با کارکیتا

کارشناسی خودرو

نویسنده:کارشناس محتوا درکارکیتا

1 ماه پیش 25499 بازدید
خدمات کارشناسی خودرو در محل در اهواز با کارکیتا

آشنایی با خدمات کارشناس خودرو اهواز

خدمات کارشناسی خودرو در محل در اهواز خدمتی نوین از سامانه کارکیتا است تا برای افرادی که قصد معامله خودرویی دارند، کار کارشناسی به دقت تمام انجام شود. احتمالاً شما هم از اهمیت کارشناسی خودرو قبل از انجام معاملات نهایی خودرویی اطلاع دارید. در صورتی که یک خودرو به درستی کارشناسی شده باشد، تمامی نقاط و به بیانی زیر و بم خودرو باید مورد ارزیابی قرار بگیرد. در چنین صورتی اگر کارشناس از تجربه بالایی برخوردار باشد، هرگونه مشکل و ایراد تشخیص داده شده و باعث می شود که برآورد قیمتی منصفانه صورت بگیرد.

خدمات کارشناسی خودرو در محل در اهواز، مناسب آن دسته افرادی است که تمایل دارند تا خودروی مدنظرشان با دقت تمام و در فرصتی مناسب انجام بگیرد. در چنین شرایطی برخلاف حضور یافتن در یک کارگاه کارشناسی خودرو، تنها خودرو شما در لیست بررسی بوده که باعث می شود خودرو شما با تمرکز فراوان مورد بررسی قرار گیرد.

در صورتی که تمایل دارید تا کارشناسی خودرو در محل در اهواز برای شما توسط بهترین کارشناسان خودرو سطح شهر انجام گیرد، سامانه کارکیتا جایی است که شما می‌توانید این افراد را بیابید. در صورتی که قصد دارید با شرایط و نحوه انجام کارشناسی خودرو درمحل توسط کارکیتا آشنا شوید، پیشنهاد میشود تا به مطالعه ادامه این مطلب بپردازید.

در کارشناسی خودرو در محل در اهواز کدام قسمت ها مورد بررسی قرار می گیرند؟

هنگام کارشناسی خودرو اهواز، بهترین کارشناسان سطح شهر خودرو شما را با بروزترین متدهای بررسی و ارزیابی خودرو، مورد موشکافی قرار می دهند. در چنین شرایطی باید تمام قسمت هایی که باعث می شود تا ارزش یک خودرو تعیین شود، مورد بررسی قرار بگیرند‌. به جرئت می توان گفت کارشناسی انجام شده در کارکیتا به دلیل جامع بودن یکی از برترین و معتبرترین مراجع کارشناسی در کشور است.

قسمت های مختلفی هنگام کارشناسی خودرو در محل در اهواز بررسی خواهند شد. از جمله این قسمتها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

بررسی کامل بدنه خودرو

در این قسمت از فرایند کارشناسی خودرو در محل در اهواز، بدنه خودرو از لحاظ هرگونه سابقه تصادفات و تعمیرات سنگین انجام شده بر روی آن، مورد بررسی قرار می‌گیرد. کارشناسان با تجربه کارکیتا به کمک برترین تکنولوژی های روز دنیا، تشخیص رنگ اهواز و بدنه خودرو را از نظر وجود سابقه صافکاری و نقاشی بررسی نموده و حجم این کارها را تعیین می‌کنند. پس از آن با ثبت این موارد در گواهی کارشناسی خودرو، به بررسی بخش بعدی می‌پردازند.

سیستم نیرو محرکه و انتقال قدرت

بخش بعدی که هنگام بررسی و کارشناسی خودرو در محل در اهواز مورد بررسی قرار می‌گیرد، سیستم فنی خودرو است. در این بخش تمامی اجزای مربوطه اعم از سیستم نیرو محرکه سیستم انتقال قدرت به طور کامل بررسی شده و هرگونه ایرادات موجود در برگه کارشناسی لحاظ می‌شود.

پوسیدگی ماشین اهواز

بررسی سازه اصلی خودرو

سازه اصلی خودرو یک بخش مهم دیگری است که هنگام کارشناسی خودرو در محل در اهواز مورد بررسی قرار می‌گیرد. ستون ها و شاسی خودرو را می‌توان جزء سازه اصلی خودرو به حساب آورد. وجود آسیب در این قسمت‌ها نشان دهنده سابقه برخوردهای شدید در خودرو است. این آسیب‌ها به حدی بوده است که این قسمت‌های مرکزی خودرو نیز تحت تاثیر قرار گرفته اند.

مزایای سپردن خدمات کارشناسی خودرو در محل در اهواز به کارکیتا

با استفاده از خدمات کارشناسی خودرو در محل در اهواز کارکیتا شما از مزایا و امتیازات مختلفی بهره خواهید برد. کارشناسی انجام شده برای خودروی شما توسط پرسنل با تجربه و حرفهای در حوزه کارشناسی خودرو هستند که تمامی این افراد از بروزترین تجهیزات مربوط به این حوزه برخوردارند.

فرایند تشخیص ایرادات احتمالی خودرو بر طبق یک چک لیست مشخص انجام میشود و هیچ مورد تاثیر گذاری بر قیمت خودرو باقی نمی ماند که چک نشده باشد. در صورتی که خدمات کارشناسی خودرو در محل برای خودرو شما توسط کارکیتا انجام بگیرد، این کارشناسی دارای اعتبار کشوری است. به این صورت شما میتوانید آگهی فروش خودرو خود را در سامانه خرید و فروش خودرو کارکیتا به ثبت برسانید.

لازم به ذکر است که گواهی کارشناسی خودرو شما دارای ضمانت ویژه جهت پرداخت غرامت در صورت تایید خسارت به دلیل کارشناسی انجام شده می‌باشد. میزان این غرامت می تواند تا 50 میلیون تومان باشد. همچنین خودرویی که توسط کارکیتا کارشناسی شده باشد دارای قیمت کارشناسی شده بوده و در وبسایت با برچسب دارای ضمانت کارکیتا برای فروش عرضه می‌شود.

خدمات کارشناسی خودرو در محل در اهواز

نحوه ثبت درخواست خدمات کارشناسی خودرو در محل در اهواز

در صورتی که شما هم برای انجام کارشناسی خودرو خود قصد دارید از خدمات معتبر و تضمینی کارکیتا بهره ببرید، بایستی درخواست خود را در وبسایت به ثبت برسانید. برای انجام این کار چند گام ساده زیر را بپیماید.

ابتدا وارد سایت شده و از طریق نوار بالای سایت، وارد بخش کارشناسی خودرو بشوید. در گام بعدی باید اطلاعات مربوط به استان شهر و همچنین مشخصات دقیق خودرو را وارد نمایید. در ادامه سامانه از شما میخواهد که زمان و مکان انجام کارشناسی خودرو در محل در اهواز را مشخص کنید. با وارد کردن این اطلاعات و پرداخت هزینه کارشناسی خودرو، تنها کاری که باقی مانده است، حضور در زمان و مکان اعلامی جهت ملاقات با کارشناس مربوطه است.

 

 

 

 

نظرات گرانبهای خودتان رازیر این مقاله با ما به‌اشتراک بگذارید.

ثبت نظر
لیست نظرات 0 نظر
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support