مجله خودرو - مجله کارکیتا

استخدام کارشناس خودرو در سراسر کشور
2 بهمن 1402

در شرایط اقتصادی جامعه، پیدا کردن یک شغل آزاد با درآمد عالی و همیشگی کار آسانی نیست. به خصوص اینکه بسیاری از افراد به دلیل شرایط سختی که دارند، مجبور به کار کردن هستند و اگر کار نکنند با مشکلات زیادی مواجه می‌شوند. فرقی نمی‌کند هدف شما از کار کردن چیست و چقدر به درآمد نیاز دارید.

خواندن بیشتر
بهترین اپلیکیشن خرید و فروش خودرو
30 دی 1402

در سال های اخیر زندگی مردم به سمت و سوی خریدهای اینترنتی رفته است. به طوری که بسیاری  از مردم به واسطه وجود اپلیکیشن‌ها و سایت‌های اینترنتی، کمتر نیاز به خارج شدن از منزل برای انجام کارهای خودشان را دارند.

خواندن بیشتر
بهترین اپلیکیشن لوازم یدکی خودرو
19 دی 1402

در سال‌های اخیر تقاضای مردم برای استفاده از خدمات اینترنتی و اپلیکیشنی بسیار افزایش پیدا کرده است. همین موضوع باعث روی کار آمدن سامانه‌های اینترنتی و اپلیکیشن‌های مختلف شده و توانسته رویکرد مردم را به استفاده از خدمات اینترنتی تغییر دهد. اپلیکیشن لوازم یدکی خودرو، یک سوپر اپلیکیشن کاربردی است که می‌تواند برای انواع معاملات خودرویی و وسایل نقلیه مورد استفاده قرار گیرد.

خواندن بیشتر
بهترین روش فروش خودرو سواری تهران چیست؟
16 آذر 1402

همه ما شاهد حجم زیادی از معاملات در بازار خودرو در تهران هستیم. بسیاری از این معاملات با کمک آگهی‌هایی که در اینترنت ثبت شده‌اند، انجام می‌شوند و برخی از آن‌ها نیز به صورت کاملا حضوری و از طریق بنگاه‌ها و نمایشگاه‌های مختلف انجام خواهند شد.

خواندن بیشتر
کارکیتا؛ بهترین مرجع برای فروش خودرو سواری فارس
14 آبان 1402

اگر دغدغه و نگرانی شما فروش خودرو سواری فارس است تا بتوانید با خیالی راحت این کار را انجام دهید و زودتر از چیزی که تصور می‌کنید به پول فروش خودرو دسترسی پیدا کنید، سایت کارکیتا در اختیار شماست.

خواندن بیشتر
سریع‌ترین روش خرید خودرو در فارس در کم‌ترین زمان
3 آبان 1402

فارس یکی از استان‌های مهم در کشور ایران محسوب می‌شود که دارای مردمی پرتلاش است. بسیاری از مردم فارس به دلیل مشغله‌های زندگی، حتی با وجود اینکه نیاز به خرید خودرو دارند و برای آن نیز پول لازم را تهیه کرده‌اند، نمی‌توانند زمان زیادی برای خرید حضوری خودرو در فارس بگذارند.

خواندن بیشتر
راهنمای خرید خودرو در خراسان رضوی از طریق کارکیتا
29 شهریور 1402

خراسان رضوی از نظر مساحت پنجمین استان بزرگ کشور ایران و از نظر جمعیت، پس از تهران پرجمعیت‌ترین استان ایران شناخته می‌شود. این استان با داشتن بیش از 6 میلیون نفر جمعیت، هر روز شاهد معاملات مختلفی در حوزه خودرو است. این موضوع نیاز مردم خراسان رضوی را به سامانه‌هایی که این امکانات را به صورت حرفه‌ای و اختصاصی ارائه کنند، افزایش داده است.

خواندن بیشتر
خرید خودرو در اصفهان با قیمت بروز و مناسب
23 خرداد 1402

یکی از معاملاتی که هر روز در اصفهان انجام می‌شود، معاملات مربوط به خرید خودرو است. در سال‌های اخیر بسیاری از مردم به دلیل مشغله‌های زندگی و راحت شدن امور اینترنتی برای خرید خودرو در اصفهان، ترجیح می‌دهند که مراحل خرید خودرو و انجام معاملات را تا حدی از طریق اینترنت پیش ببرند.

خواندن بیشتر
صفر تا صد اپلیکیشن کارکیتا و نحوه استفاده از آن
4 مرداد 1402

در سال‌های اخیر تقاضای مردم برای دریافت خدمات مربوط به وسایل نقلیه در حوزه‌های مختلف به صورت اینترنتی بسیار افزایش پیدا کرده است. همین موضوع باعث شده تا بسیاری سایت‌ها و سامانه‌های اینترنتی با هدف ارائه این خدمات به مردم روی کار بیایند که هر کدام مزایا و شرایط خاص خودشان را دارند.

خواندن بیشتر
خرید خودرو در بوشهر؛ لیست آگهی‌های فروش ماشین در بوشهر
5 شهریور 1402

بوشهر یکی از شهرهای جنوبی کشور ایران با امکانات رفاهی خوب است که به دلیل داشتن آب و هوای گرم، بسیاری از مردم دغدغه خارج شدن از منزل برای انجام کارهای شخصی خودشان را دارند. همین موضوع باعث شده تا مردم بوشهر، به هر سامانه و سایتی که بتواند بسیاری از خدمات مورد نیاز آن‌ها را به صورت غیر حضوری ارائه کند، استقبال کنند.

خواندن بیشتر
1 2 3 4
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support