معرفی سامانه کارکیتا بوشهر و تمامی خدمات و امکانات آن

مجله کارکیتا

نویسنده:کارشناس محتوا درکارکیتا

8 ماه پیش 25941 بازدید
معرفی سامانه کارکیتا بوشهر و تمامی خدمات و امکانات آن

بوشهر یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای جنوبی کشور ایران است. مردم بوشهر به دلیل آب و هوای شرجی و گرم در روزهای تابستان، عادت به خروج از منزل ندارند یا حداقل تلاش می‌کنند تا کارهای خودشان را در خانه انجام دهند. یکی از کارهایی که می‌توان بدون نیاز به مراجعه حضوری به فروشگاه‌ها و مراکز مختلف انجام داد، انجام معاملات خودرو است. کارکیتا بوشهر یکی از سامانه‌های اینترنتی است که توانسته خدمات بسیار متنوعی را به مشتریان ارائه کند. این خدمات با کمترین نیاز به حضور در بیرون از منزل ارائه می‌شوند که برای شهرهای خاص مانند بوشهر، بسیار گزینه خوبی هستند. با ما همراه باشید تا بیشتر با خدمات کارکیتا بوشهر و امکانات این سایت آشنا شوید.

معرفی سامانه کارکیتا بوشهر

در سال‌های اخیر بسیاری از مردم برای رفع نیازهای خودشان از اینترنت استفاده می‌کنند. یک سرچ ساده در اینترنت می‌تواند مردم را به دنیایی از اطلاعات برساند که هر کدام به نوبه خودشان پراهمیت هستند. سامانه‌های جامع زیادی در سطح اینترنت وجود دارند که بیشتر از اینکه روی یک موضوع تمرکز داشته باشند، عمومی هستند. همین موضوع باعث به وجود آمدن سامانه‌ای به نام سامانه کارکیتا بوشهر شد. این سامانه برخلاف بسیاری از سامانه‌های موجود در بازار که به صورت عمومی فعالیت دارند، به صورت تخصصی فعالیت می‌کند. به طوری که خدمات این سامانه در حوزه وسایل نقلیه و خودرو است.

سامانه کارکیتا بوشهر یک سامانه اینترنتی معتبر است که توانسته محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم پیدا کند. این سامانه در واقع بخشی از سامانه اینترنتی کارکیتا است که توانسته امکانات بسیار خوبی را به مردم بوشهر ارائه کند. همین موضوع باعث شده تا مردم بوشهر نیاز کمتری به خارج شدن از منزل داشته باشند. کارکیتا بوشهر به صورت تخصصی روی خودرو و وسایل نقلیه کار می‌کند. بنابراین، هر گونه خدماتی اعم از خدمات خرید و فروش وسایل نقلیه، قطعات و تجهیزات، کارشناسی خودرو، استعلام قیمت و ... در این سایت قابل دریافت هستند.

karkita

مزایای استفاده از سامانه کارکیتا بوشهر

سامانه کارکیتا بوشهر یکی از سامانه‌های اینترنتی معتبر در حوزه خودرو است که می‌تواند نیاز مردم بوشهر را به دیگر سامانه‌های مربوط به خودرو برطرف کند. این سامانه تا به امروز توانسته خدمات زیادی را به مشتریان و فروشندگان ارائه کند. بنابراین، افرادی که نیاز به دریافت خدمات در زمینه وسایل نقلیه را دارند، می‌توانند با صرف زمان محدودی در کارکیتا بوشهر ثبت نام کنند و از خدمات این سامانه استفاده نمایند.

مهم‌ترین مزایای استفاده از سامانه کارکیتا بوشهر، دسترسی به امکانات مختلف به صورت یکجا است. در واقع شما می‌توانید از کارکیتا برای دریافت خدمات مختلف مانند خرید و فروش وسایل نقلیه و تجهیزات جانبی آن‌ها استفاده کنید. این موضوع به شدت روی زمانی که جهت خرید و فروش می‌گذارید، تاثیر دارد. از طرفی در روزهای گرم سال که هوای بوشهر به شدت شرجی و گرم است، مردم می‌توانند بسیاری از امور خودرویی خودشان را از طریق کارکیتا انجام دهند. صرفه جویی در زمان و هزینه، به واسطه ارائه قیمت‌های رقابتی در آگهی‌های فروش محصولات مختلف در این سامانه، دو مزیت مهم محسوب می‌شوند.

مزایای استفاده از سامانه کارکیتا بوشهر

از کارکیتا بوشهر می‌توانیم چه خدماتی دریافت کنیم؟

همانطور که اشاره کردیم، کارکیتا بوشهر یک سامانه اینترنتی جامع است که توانسته خدمات بسیار متنوعی را به مشتریان خود ارائه کند. این سامانه از ابتدای راه اندازی خودش، یک هدف را دنبال می‌کرد و آن هم ایجاد یک بستر ایمن برای تعامل میان فروشندگان و خریداران محصولات مختلف بود. تا به امروز نیز خدمات کارکیتا برای رسیدن و تحقق به این هدف ارائه می‌شوند.

کارکیتا بوشهر همه خدماتی که یک سایت جامع خودرو نیاز دارد را به کاربران خود ارائه می‌کند. بنابراین، مشتریان، فروشندگان، بازاریابان و حتی کارشناسان خودرو می‌توانند از خدمات و امکانات این سایت برای رسیدن به درآمد بیشتر و یا کاهش هزینه‌های خودشان استفاده کنند. با ما همراه باشید تا بیشتر با خدمات سامانه کارکیتا بوشهر و امکانات این سامانه آشنا شوید.

1. ثبت نام در کارکیتا

یکی از خدمات قابل دریافت از کارکیتا بوشهر، ثبت نام در این سایت است. همانطور که می‌دانید برای دسترسی به خدمات سایت‌های مختلف، معمولا از شما درخواست می‌شود که در آن سایت‌ها ثبت نام کنید. کارکیتا نیز از جمله این سایت‌ها است که با فراهم کردن امکان ثبت نام برای کاربران خود، توانسته خدمات خود را به صورت تخصصی‌تر به مشتریان و کاربران ارائه کند.

ثبت نام در کارکیتا می‌تواند بر اساس نوع نقش شما انجام شود. در واقع افرادی که قصد ثبت نام در کارکیتا را دارند، باید در ابتدا نقش خودشان را مشخص کنند. در این صورت می‌توانند بر اساس نقشی که دارند از خدمات کارکیتا استفاده نمایند. پس اطلاع از نقش‌های مختلف در کارکیتا می‌تواند برای شما بسیار حائز اهمیت باشد. به طور کلی، کاربران این سایت می‌توانند با نقش‌های زیر در آن ثبت نام کنند.

  • مشتری عادی

مشتری عادی افراد حقیقی هستند که قصد دریافت خدمات از کارکیتا بوشهر را دارند. این مشتریان نه فروشنده هستند، نه بازاریاب و کارشناس. آن‌ها افرادی‌اند که می‌توانند به عنوان مشتری عادی در کارکیتا آگهی‌ها را مشاهده کنند. خدمات کارشناسی خودرو در محل را ثبت کنند و محصولات مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

  • بازاریاب

بازاریاب‌ها افرادی هستند که با هدف کسب درآمد به سایت کارکیتا بوشهر وارد می‌شوند. بازاریاب‌های حرفه‌ای می‌توانند از طریق سایت کارکیتا بوشهر به درآمد عالی برسند. فقط کافیست که به پنل ویژه خودشان دسترسی داشته باشند و فعالیت خود را در کارکیتا آغاز کنند. 

  • کارشناس خودرو

کارشناسان خودرو افراد حرفه‌ای هستند که چندین سال است که در حوزه کارشناسی خودرو فعالیت می‌کنند. این افراد بر اساس تجربه و مدرک حرفه‌ای کارشناسی خودرو، می‌توانند خدمات خود را در هر یک از نقاط بوشهر به مردم در محل ارائه کنند. ثبت نام کارشناسان خودرو در کارکیتا یک نوع استخدام برای این افراد می‌باشد.

  • نمایندگی مجاز خودرو

نمایندگی‌های مجاز خودرو می‌توانند برای خرید و فروش خودرو در کارکیتا بوشهر در این سایت ثبت نام کنند. امکان احراز هویت برای نمایندگان وجود دارد. با این حال احراز هویت یا عدم احراز آن وابسته به نظر شخصی صاحبان نمایندگی‌ها است.

  • نمایشگاه خودرو

صاحبان نمایشگاه‌های خودرو می‌توانند برای ثبت آگهی در حوزه فروش خودرو به سایت کارکیتا بوشهر مراجعه کنند. برای ثبت آگهی حتما لازم است که این افراد در سایت ثبت نام کنند. در غیر این صورت امکان ثبت آگهی برای آن‌ها وجود ندارد. نمایشگاه‌های خودرو می‌توانند در سایت کارکیتا احراز هویت نیز شوند، ولی این موضوع اجباری نیست.

  • فروشنده لوازم یدکی خودرو

فروشندگان لوازم یدکی خودرو می‌توانند برای کسب درآمد در کارکیتا بوشهر، به عنوان فروشنده در سایت ثبت نام کنند. در این صورت امکان ثبت آگهی برای فروشندگان فراهم می‌شود. آن‌ها نیز می‌توانند از طریق فروشندگی در پنل ویژه خودشان به درآمد عالی برسند.

2. ثبت آگهی در کارکیتا بوشهر

یکی از خدمات و امکانات ارائه شده در کارکیتا بوشهر، ثبت آگهی است. ثبت آگهی در کارکیتا بوشهر می‌تواند به افراد این امکان را بدهد تا با خیالی راحت درآمد خودشان را در سایت‌های اینترنتی افزایش دهند و به مشتریان بیشتری دسترسی داشته باشند. افرادی که علاقه‌مند به فعالیت در فضای مجازی هستند، ولی راه و روش آن را بلد نیستند؛ می‌توانند از خدمات ثبت آگهی در کارکیتا استفاده نمایند.

آگهی‌های ثبت شده در کارکیتا برای عموم مردم قابل نمایش می‌باشند. این آگهی‌ها کاملا رایگان منتشر می‌شوند و به دلیل داشتن ویژگی‌های ظاهری جذاب، بسیار پربازدید هستند. مزیت سایت کارکیتا برای انتشار آگهی، تخصصی بودن آن است. در واقع همه افرادی که به سایت کارکیتا مراجعه می‌کنند، به نوعی در زمینه وسایل نقلیه فعالیت دارند. همین موضوع باعث پربازدید شدن آگهی‌های منتشر شده در کارکیتا می‌شود.  

3. خرید انواع وسایل نقلیه خودرویی و غیر خودرویی

خریداران وسایل نقلیه همواره به دنبال مشاهده و بررسی آگهی‌هایی هستند تا بتوانند وسایل نقلیه مورد نیاز خود را با قیمت مناسب تهیه کنند. کارکیتا بوشهر یکی از سایت‌های اینترنتی است که توانسته با فراهم کردن بستر بررسی آگهی‌های مختلف، امکان خرید وسایل نقلیه را با قیمت مناسب ایجاد کند.

در سایت کارکیتا امکان خرید انواع وسایل نقلیه شخصی و غیر شخصی اعم از موتورسیکلت، خودروهای نو و دست دوم، دوچرخه و ماشین‌های سنگین وجود دارد. مشتریان می‌توانند بر اساس بودجه‌ای که دارند، بهترین وسایل نقلیه را انتخاب کنند. همچنین در صورتی که مشتریان هر گونه سوالی در مورد قیمت و یا میزان کارکرد این وسایل نقلیه داشتند، می‌توانند با آگهی دهندگان از طریق چت و یا تماس تلفنی در ارتباط باشند.

از کارکیتا بوشهر می‌توانیم چه خدماتی دریافت کنیم؟

4. دریافت خدمات و یا ارائه خدمات کارشناسی خودرو در محل

یکی از مهم‌ترین اقداماتی که در سایت کارکیتا بوشهر می‌توان انجام داد، ثبت درخواست کارشناسی خودرو در محل است. بسیاری از مردم بوشهر قادر به خارج شدن از منزل نیستند و می‌خواهند که برای اطمینان از خرید خودرو، آن را کارشناسی کنند. خوشبختانه به لطف کارشناسان متخصصی که در حوزه کارشناسی خودرو فعالیت می‌کنند، امکان دریافت خدمات کارشناسی خودرو در محل برای مردم بوشهر فراهم شده است. فقط کافیست که افراد برای دریافت این خدمات، به سایت کارکیتا مراجعه کنند و درخواست خود را ثبت نمایند. بر اساس آدرس محل، نزدیک‌ترین کارشناس به محل اعزام می‌شود و مراحل کارشناسی خودرو در محل انجام خواهد شد. کلیه کارشناسان کارکیتا دارای مدرک حرفه‌ای و تجهیزات مورد نیاز برای کارشناسی خودرو در محل هستند.

5. استعلام قیمت خودرو

استعلام قیمت خودرو یکی از خدمات اصلی و مورد نیاز مشتریان خودرو است. استعلام قیمت هم برای خودروهای کارکرده و هم برای خودروهای نو بسیار حائز اهمیت است. قیمت روز خودروهای نو بر اساس بازار ارز، دلار و نوسانات قیمت طلا محاسبه می‌شود. در سایت کارکیتا امکان مشاهده قیمت‌های بروز خودروها برای تمامی مشتریان فراهم شده است. بنابراین، افرادی که به دنبال خرید خودروهای نو و استعلام قیمت هستند، می‌توانند از سایت کارکیتا کمک بگیرند.

یکی دیگر از خدماتی که توسط سایت کارکیتا بوشهر به مشتریان ارائه می‌شود، استعلام قیمت خودروهای کارکرده است. قیمت خودروهای کارکرده بر اساس عوامل بسیار متنوعی تعیین می‌شود. مشتریان و فروشندگان می‌توانند برای تعیین قیمت، خودروها را نزد کارشناس و بنگاه دار ببرند تا قیمت دقیق به آن‌ها اعلام شود. اما اگر قصد دارید تخمین قیمت خودروهای کارکرده را به صورت اینترنتی انجام دهید، این امکان در سایت کارکیتا برای شما فراهم شده است. فقط کافیست که از طریق‌بخش تخمین قیمت خودرو، فیلدهای مورد نظر را پر کنید و در مورد قیمت این محصولات استعلام بگیرید.

6. خرید انواع لوازم یدکی و قطعات وسایل نقلیه

هیچ فردی نیست که حداقل یک بار در طول استفاده از وسایل نقلیه خودش نیاز به خرید لوازم یدکی و قطعات مختلف نداشته باشد. کارکیتا بوشهر این بستر را برای خریداران این لوازم فراهم کرده است تا بتوانند در طی بازه زمانی کوتاهی بهترین این لوازم را خریداری کنند. امکان مقایسه قیمت‌های پیشنهاد شده از سوی فروشندگان مختلف در سایت کارکیتا فراهم شده است.

فروشندگان لوازم یدکی وسایل نقلیه در کارکیتا به دو دسته احراز هویت شده و نشده تقسیم‌بندی می‌شوند. این با مشتریان است که فروشندگان احراز هویت شده را برای خرید لوازم یدکی و قطعات وسایل نقلیه انتخاب کند یا خیر. مهم این است که امکان خرید این لوازم به صورت یکجا و در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای مشتریان فراهم شده است.

بازاریابی حرفه‌ای در کارکیتا بوشهر

7. بازاریابی حرفه‌ای در کارکیتا بوشهر برای کسب درآمد

 یکی از خدمات ارائه شده در کارکیتا بوشهر، بازاریابی حرفه‌ای است. بسیاری از مردم بوشهر به بازاریابی علاقه‌مند هستند؛ اما متاسفانه به دلیل اینکه درآمد عالی در این زمینه به دست نیاورده‌اند، ترجیح می‌دهند که شغل‌های دیگری داشته باشند. سایت کارکیتا بوشهر به عنوان یک سایت اینترنتی که به صورت تخصصی در حوزه خودرو و وسایل نقلیه کار می‌کند، می‌تواند فرصت‌های مناسبی را برای شما به وجود آورد. اگر در حوزه بازاریابی فعال بوده‌اید و با خم و چم کار آشنا هستید، قطعا با ثبت نام در سایت کارکیتا می‌توانید به درآمد عالی برسید.

ثبت نام در کارکیتا برای بازاریابان به شرط خرید کد بازاریابی انجام می‌شود. این کدها در بازه‌های زمانی مشخصی اعتبار دارند. بنابراین، در صورتی که بازاریابان نیاز به فعالیت طولانی مدت در کارکیتا بوشهر داشته باشند، می‌توانند مجددا این کدها را تمدید کنند. بازاریابی حرفه‌ای در کارکیتا منجر به کسب درآمد عالی می‌شود. تمامی درآمدها و پورسانت‌هایی که بازاریابان دریافت کرده‌اند، در پنل آن‌ها قابل مشاهده‌اند. بنابراین، امور مالی در کارکیتا به طور دقیق شفاف‌سازی می‌شود.

امکانات کارکیتا در بوشهر

آیا برای استفاده از امکانات کارکیتا در بوشهر ثبت نام اجباری است؟

تا به اینجا با امکانات و خدمات کارکیتا بوشهر آشنا شدید، اما احتمالا برای شما این سوال مطرح شده است که چگونه می‌توانید از این خدمات استفاده کنید؟ آیا ثبت نام در کارکیتا برای استفاده از این خدمات اجباری است؟ در اکثر موارد برای اینکه بتوانید از امکانات کارکیتا در بوشهر استفاده کنید، مجبور به ثبت نام در سامانه هستید. البته این ثبت نام فقط برای یک بار انجام می‌شود و وقت زیادی از شما نمی‌گیرد. پس از ثبت نام نام کاربری و رمز عبور دریافت می‌کنید که می‌توانید برای استفاده از سامانه، از این نام کاربری و رمز عبور استفاده نمایید.

حال سوال اینجاست که برای چه خدماتی نیاز به ثبت نام در کارکیتا دارید؟ تقریبا همه خدمات به افرادی ارائه می‌شوند که در کارکیتا ثبت نام کرده‌اند. به طور مثال خدمات ثبت آگهی فقط به افرادی ارائه می‌شود که دارای نام کاربری و رمز عبور در کارکیتا هستند. فقط در صورتی که افراد نیاز به مشاهده آگهی‌های مختلف داشته باشند، نیازی به ثبت نام نیست. همه آگهی‌های کارکیتا بوشهر بدون نیاز به ثبت نام برای عموم مردم قابل مشاهده می‌باشند.

احراز هویت و ثبت نام در کارکیتا

احراز هویت کسب و کارهای بوشهری در سامانه کارکیتا بوشهر

یکی از امکاناتی که از سوی سامانه کارکیتا بوشهر برای کسب و کارهای بوشهری فراهم شده است، احراز هویت می‌باشد. احراز هویت به معنای ثبت مشخصات فرد حقیقی در سامانه‌ای به نام سامانه امتا است. این سامانه برای احراز هویت افرادی که در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت می‌کنند، راه اندازی شده است. به همین خاطر کلیه افرادی که در زمینه کسب و کارهای اینترنتی فعالیت می‌کنند، می‌توانند فقط برای یک بار در این سامانه احراز هویت شوند تا بتوانند اعتماد مردم را جلب کنند.

حال سوال اینجاست که تفاوت میان کسب و کارهای احراز هویت شده و نشده در سامانه کارکیتا بوشهر در کجاست؟ همه افرادی که در کارکیتا آگهی ثبت می‌کنند می‌توانند به دلخواه احراز هویت خود را انجام دهند. ولی افرادی که احراز هویت می‌شوند، آگهی‌های حرفه‌ای‌تر با درج عبارت «احراز هویت شده» خواهند داشت. یعنی مشتری می‌تواند به محض مشاهده آگهی متوجه شود که آن کسب و کار در سامانه تجارت الکترونیک احراز هویت شده است یا خیر. بدیهی است که مشتریان به افرادی که احراز هویت خود را در سامانه تجارت الکترونیک انجام داده‌اند، بیشتر اعتماد خواهند کرد. 

 

 

 

 

نظرات گرانبهای خودتان رازیر این مقاله با کارکیتا به‌اشتراک بگذارید. 

ثبت نظر
لیست نظرات 0 نظر
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support