کارکیتا اصفهان؛ سامانه‌ای جامع در زمینه خودرو

مجله کارکیتا

نویسنده:کارشناس محتوا درکارکیتا

6 ماه پیش 26557 بازدید
کارکیتا اصفهان؛ سامانه‌ای جامع در زمینه خودرو

اصفهان از نظر مساحت دومین کلان شهر در ایران و از نظر جمعیت در رتبه سوم پرجمعیت‌ترین شهرهای ایران قرار می‌گیرد. شهرستان اصفهان دارای 15 منطقه شهری است که در هر کدام از مناطق مردم با فرهنگی زندگی می‌کنند. زندگی شهری در اصفهان به ویژه از زمانی که هر روز به شمار خودروهای شخصی در اصفهان افزوده می‌شد، سخت‌تر از گذشته شده است. با توجه به جمعیت بالای اصفهان، هر روز معاملات بسیار زیادی در حوزه وسایل نقلیه در این شهر انجام می‌شوند.

وجود یک بستر اینترنتی معتبر برای انجام معاملات به صورت سریع‌تر و ایمن‌تر  می‌تواند بسیاری از نیازهای مردم اصفهان را برطرف کند. کارکیتا اصفهان بستری است که بدین منظور روی کار آمده و تا به امروز نیز توانسته محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم اصفهان پیدا کند. اگر متقاضی استفاده از خدمات کارکیتا اصفهان هستید، با ما همراه باشید تا بیشتر با این خدمات و امکانات آشنا شوید.

معرفی سامانه کارکیتا اصفهان

سامانه کارکیتا اصفهان یک سامانه اینترنتی جامع با امکانات حرفه‌ای است که در زمینه وسایل نقلیه فعالیت می‌کند. این سامانه برخلاف بسیاری از سامانه‌های موجود در اینترنت که تخصصی روی خودرو کار نمی‌کنند و فقط یک پخش کننده آگهی هستند، به صورت جامع و تخصصی روی خودرو و وسایل نقلیه دیگر کار می‌کند. این سامانه یک سامانه اینترنتی ایرانی است که خدمات خود را در سراسر ایران مانند اصفهان ارائه می‌کند. مردم اصفهان برای بهتر کردن معاملات خودشان و کاهش ریسک معاملات، می‌توانند در سامانه کارکیتا اصفهان ثبت نام کنند و از خدمات این سامانه استفاده نمایند.

سامانه کارکیتا اصفهان هم به مشتریان عادی حقیقی و هم به مشتریان حقوقی مانند نمایندگی‌های خودرو خدمات ارائه می‌کند. خدمات این سامانه زمانی ایمن‌تر خواهد شد که افراد در نقش خودشان احراز هویت شوند. در این صورت مشتریان بیشتری به آن افراد اعتماد می‌کنند و درآمد افراد افزایش پیدا خواهد کرد.

سامانه جامع خودرو در اصفهان

امکانات موجود در سامانه کارکیتا اصفهان

به لطف روی کار آمدن بستر اینترنت، دیگر نیازی نیست که همه افراد برای دریافت خدمات مختلف به فروشگاه‌ها و مراکز حضوری مراجعه کنند. این موضوع به ویژه در هنگامی که نیاز به دریافت خدمات خودرو و وسایل نقلیه داریم، اهمیت پیدا می‌کند. زمان مهم‌ترین دارایی انسان‌ها است که به لطف سامانه‌های اینترنتی مانند کارکیتا، می‌توان در مصرف آن صرفه جویی کرد. در واقع بسیاری از اموری که برای انجام آن‌ها نیاز به صرف زمان زیاد داشتیم، با کمک سامانه‌هایی مانند سامانه کارکیتا در کوتاه‌ترین زمان ممکن قابل انجام هستند. فقط کافیست که مردم اصفهان با امکانات موجود در کارکیتا آشنا شوند تا بدانند که چگونه می‌توانند در زمان خودشان صرفه جویی کنند.

سامانه کارکیتا اصفهان یک سامانه اینترنتی جامع در حوزه وسایل نقلیه است. خدمات این سامانه فقط مربوط به خودرو نیست. بلکه می‌توان برای خرید و فروش موتورسیکلت، لوازم یدکی دوچرخه و ... نیز از این سامانه خدمات دریافت کرد. کارکیتا به عنوان یک سامانه جامع اینترنتی، می‌تواند خدمات بسیار متنوعی را به مردم اصفهان ارائه کند. برای اینکه بهتر این خدمات را درک کنید، آن‌ها را به 4 دسته مختلف تقسیم‌بندی می‌کنیم:

1. خدمات مربوط به مشتریان در کارکیتا

2. خدمات مربوط به فروشندگان در کارکیتا

3. خدمات مربوط به بازاریابان در کارکیتا

4. خدمات مربوط به کارشناسان خودرو در کارکیتا

امکانات موجود در سامانه کارکیتا اصفهان

امکانات مربوط به مشتریان در کارکیتا اصفهان

دسته اول از افرادی که می‌توانند از خدمات کارکیتا اصفهان استفاده کنند، مشتریان هستند. منظور از مشتریان افرادی‌اند که نیاز به خرید وسایل نقلیه یا لوازم یدکی مختلف را دارند. ثبت نام در کارکیتا برای مشتریان اصفهانی بسیار ساده است. کافیست که آن‌ها به عنوان مشتری عادی در سامانه ثبت نام کنند و از خدمات این سامانه استفاده نمایند. البته برای استفاده از برخی از خدمات کارکیتا، نیازی به ثبت نام در سامانه نیست. از جمله خدماتی که به مشتریان در کارکیتا ارائه می‌شوند، عبارتند از:

  • خرید وسایل نقلیه

وسایل نقلیه از جمله موتورسیکلت، دوچرخه و خودروهای شخصی و خودروهای باربری در این سامانه به فروش می‌روند. مشتریان این وسایل نقلیه می‌توانند به سایت کارکیتا اصفهان مراجعه نمایند و پس از بررسی وسایل نقلیه، آن‌ها را خریداری کنند. در آگهی‌های فروش وسایل نقلیه، امکان مشاهده مشخصات وسایل نقلیه و جزئیات آن‌ها وجود دارد. بنابراین، مشتریان می‌توانند با دید باز آگهی‌های موجود در کارکیتا را بررسی کنند.

یکی از مهم‌ترین مزایای خرید وسایل نقلیه در کارکیتا، امکان بررسی و مقایسه قیمت‌ها است. اکثر قیمت‌های ارائه شده در آگهی‌ها بروز هستند. از طرفی می‌توان در صورت نیاز به استعلام قیمت، با فروشندگان وسایل نقلیه در ارتباط باشید و در مورد قیمت بروز اطلاعات کسب کنید. همه این امکانات در کارکیتا اصفهان، به صورت رایگان به مشتریان ارائه می‌شوند.

  • خرید لوازم یدکی

یکی دیگر از امکانات کارکیتا اصفهان، خرید لوازم یدکی است. لوازم یدکی شامل لوازم یدکی خودروهای شخصی، ماشین‌های سنگین، موتورسیکلت و دوچرخه می‌شوند که هر کدام تنوع بسیار زیادی دارند. پیدا کردن این لوازم یدکی به صورت اورجینال و با قیمت مناسب یکی از دغدغه‌های اصلی مشتریان است. با این حال به لطف فراهم شدن امکان ثبت آگهی برای فروشندگان این قطعات و لوازم یدکی، می‌توان خرید لوازم یدکی را با قیمت مناسب از طریق کارکیتا انجام داد.

کارکیتا اصفهان یک سامانه اینترنتی جامع است که توانسته در حوزه فروش انواع لوازم یدکی نیز فعالیت کند. مشتریان لوازم یدکی می‌توانند برای اطلاع از قیمت و خرید این لوازم به سایت کارکیتا مراجعه نمایند. در نظر داشته باشید که برخی از فروشندگان در کارکیتا اصفهان احراز هویت شده‌اند. در زیر آگهی‌های این فروشندگان عبارت احراز هویت شده مشخص است. بنابراین، اگر نمی‌توانید به فروشندگانی که احراز هویت نشده‌اند، اعتماد کنید؛ می‌توانید از فروشندگان احراز هویت شده استفاده نمایید.

  • استعلام قیمت روز خودرو نو

خریداران خودروهای نو، می‌توانند برای استعلام قیمت روز خودرو نو به سایت اینترنتی کارکیتا مراجعه کنند و قیمت روز خودرو را استعلام بگیرند. همه قیمت‌های وسایل نقلیه در کارکیتا به صورت بروز و آپدیت شده به مشتریان ارائه می‌شود. بنابراین، مشتریان می‌توانند برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها، به سایت کارکیتا مراجعه نمایند. برای استفاده از این خدمات کارکیتا، نیازی به ثبت نام در سایت نیست.

  • استعلام قیمت خودرو کارکرده

یکی دیگر از خدمات ارائه شده در کارکیتا اصفهان، استعلام قیمت خودرو کارکرده است. افرادی که نیاز به خرید و فروش خودروهای کارکرده را دارند، باید در مورد قیمت اطلاعات مناسبی کسب کنند. قیمت این خودروها بر اساس برند، میزان کارکرد و عوامل مختلفی تعیین می‌شود. در سایت کارکیتا امکان استعلام قیمت بروز خودروهای کارکرده برای مشتریان فراهم شده است. به طوری که مشتریان می‌توانند از طریق‌بخش تخمین قیمت خودروهای کارکرده، با وارد کردن مشخصات خودرو قیمت این خودروها را دریافت کنند.

  • دریافت خدمات کارشناسی خودرو در محل

یکی از خدمات ارائه شده در کارکیتا اصفهان به مشتریان، کارشناسی خودرو در محل است. افرادی که قصد خرید و فروش خودرو در اصفهان را دارند، می‌توانند برای کارشناسی خودرو از خدمات کارشناسی خودرو در محل استفاده کنند. این خدمات از سوی کارشناسان حرفه‌ای که دارای مدرک و سابقه کار تخصصی هستند به مشتریان ارائه می‌شوند. مشتریان باید توجه داشته باشند که برای کارشناسی خودرو در محل، قرار دادن خودرو در یک محل مناسب که نور کافی وجود داشته باشد، الزامی است. همچنین خودرو باید جایی پارک شده باشد که کارشناس به راحتی بتواند به‌بخش‌های مختلف خودرو دسترسی پیدا کند.

برای دریافت خدمات کارشناسی خودرو در محل، می‌توانید به سایت کارکیتا اصفهان مراجعه نمایید. سپس با ثبت نام به عنوان مشتری، درخواست خودتان را ثبت نمایید. باید حتما در درخواست خودتان، محل دقیق پارک خودرو را مشخص کنید تا نزدیک‌ترین کارشناس برای کارشناسی خودرو در محل اعزام شود.

امکانات مربوط به مشتریان در کارکیتا اصفهان

امکانات مربوط به فروشندگان در کارکیتا اصفهان

فروشندگان دومین گروه از افرادی هستند که می‌توانند از خدمات کارکیتا اصفهان، استفاده نمایند. فروشندگان با هدف فروش در کارکیتا، آگهی‌های خود را ثبت می‌کنند و می‌توانند با تعیین قیمت مناسب و درج مشخصات و تصویر خوب در آگهی، مشتریان را جذب کنند. در حال حاضر، آگهی‌های مربوط به فروش خودرو و لوازم یدکی بسیار پربازدید هستند. بنابراین، فروشندگان که در فروشگاه‌های حضوری فعالیت می‌کنند، می‌توانند از امکانات کارکیتا برای رسیدن به درآمد بیشتر استفاده کنند. از جمله امکانات مربوط به فروشندگان کارکیتا در اصفهان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • فروش لوازم یدکی

یکی از مهم‌ترین امکانات ارائه شده به فروشندگان در کارکیتا اصفهان، فروش لوازم یدکی است. لوازم یدکی از جمله محصولات مورد نیاز برای هر وسیله نقلیه‌ای هستند. معمولا افرادی که نیاز به خرید لوازم یدکی دارند، در سایت‌های اینترنتی جستجوی خود را انجام می‌دهند. در نهایت در صورتی که از قیمت و محصولات موجود در سایت‌های اینترنتی راضی بودند، سفارش خود را ثبت می‌کنند و لوازم یدکی مورد نیاز خود را تهیه خواهند کرد.

این فرصت برای فروشندگان لوازم یدکی خودرو، ماشین‌های سنگین، موتورسیکلت و دوچرخه وجود دارد که آگهی‌های مربوط به فروش لوازم یدکی را در کارکیتا اصفهان ثبت نمایند. در چنین شرایطی فروشندگان آگهی‌های خود را در معرض عموم مردم قرار می‌دهند. مردم نیز می‌توانند بر اساس نیاز خود، اقدام به خرید این لوازم یدکی با قیمت مناسب کنند. فروشندگان لوازم یدکی می‌توانند برای فروش بیشتر و جلب اعتماد مردم، در سامانه هوشمند کارکیتا احراز هویت شوند. در این صورت مشتریان راحت‌تر به فروشندگان اعتماد خواهند کرد.

  • فروش وسایل نقلیه

یکی دیگر از امکانات ارائه شده در کارکیتا اصفهان، فروش وسایل نقلیه است. فروشندگان وسایل نقلیه می‌توانند به عنوان نمایندگی فروش خودرو یا نمایشگاه‌های خودرو در سایت کارکیتا ثبت نام کنند. همچنین، امکان ثبت آگهی برای فروشندگان عادی وسایل نقلیه در کارکیتا وجود دارد. وسایل نقلیه‌ای که در کارکیتا به فروش می‌روند، تنوع بسیار زیادی دارند. خودروهای شخصی ایرانی و خارجی، موتورسیکلت، دوچرخه و ماشین‌های سنگین از جمله این خودروها محسوب می‌شوند.

بنابراین، هیچ محدودیتی برای استفاده از خدمات کارکیتا اصفهان برای فروش وسایل نقلیه وجود ندارد. فروشندگان انواع وسایل نقلیه نو و دست دوم می‌توانند پس از ثبت نام در کارکیتا، آگهی خودشان را ثبت کنند تا خریداران بر اساس نیاز خود آن‌ها را بررسی کنند و با فروشندگان ارتباط بگیرند. همچنین، امکان احراز هویت برای فروشندگان وسایل نقلیه فراهم شده است. توصیه می‌شود با توجه به حساسیت معاملات خودرو و وسایل نقلیه گران قیمت، حتما برای جلب اعتماد مشتری هم که شده در سامانه کارکیتا احراز هویت شوید.

امکانات مربوط به بازاریابان در کارکیتا اصفهان

یکی از روش‌های کسب درآمد در کارکیتا اصفهان، ثبت نام به عنوان بازاریاب است. افرادی که در زمینه بازاریابی فعال هستند و به این شغل علاقه‌مند می‌باشند، می‌توانند برای کسب درآمد کد بازاریابی از ملکیتا خریداری نمایند. سپس با همان کد بازاریابی تا زمان مشخص قادر به کسب درآمد در پنل خودشان می‌باشند. امکان مشاهده درآمد و پورسانت دریافتی در پنل‌های بازاریابان در کارکیتا وجود دارد. در واقع تسویه حساب‌ها و بسیاری از موارد مشابه در کارکیتا شفاف‌سازی شده‌اند. بنابراین، بازاریابان می‌توانند با خیالی راحت در این سامانه ثبت نام کنند و تا هر زمانی که علاقه داشتند، فعالیت خود را در کارکیتا ادامه دهند.

امکانات مربوط به فروشندگان در کارکیتا اصفهان

امکانات مربوط به کارشناسان خودرو در کارکیتا اصفهان

یکی از خدمات ارائه شده در کارکیتا اصفهان که توانسته به بهترین خدمات در این سایت تبدیل شود، خدمات کارشناسی خودرو است. کارشناسی خودرو در محل تقاضای بسیاری از مردم است. به ویژه اینکه می‌توان از این خدمات برای کاهش هزینه‌ها و زمان کارشناسی نیز استفاده کرد. کارشناسان خودرو می‌توانند از این فرصت استفاده کنند و در سایت کارکیتا اصفهان ثبت نام کنند. فقط افرادی مجاز به کارشناسی خودرو هستند که دارای مدرک معتبر در این زمینه باشند. وجود یک سری شرایط مانند داشتن حداقل سن 25 سال به بالا، داشتن لوازم مورد نیاز برای کارشناسی در محل و ... برای ثبت نام در این سامانه الزامی است.

کارکیتا اصفهان به عنوان یک بستر عالی برای کارشناسان خودرو محسوب می‌شود. چرا که امکان تسویه حساب آنی برای کارشناسان وجود دارد. حتی در صورتی که محل کارشناسی خودرو بیش از 10 کیلومتر باشد، مبلغ رفت و آمد نیز به حساب کارشناسان عزیز اضافه می‌شود. پنل کارشناسی خودرو در کارکیتا اصفهان یک پنل حرفه‌ای است که امکانات بسیار خوبی را به افراد ارائه می‌کند.

امکانات مربوط به کارشناسان خودرو در کارکیتا اصفهان

نحوه استفاده از خدمات کارکیتا اصفهان

حال که با امکانات و خدمات مختلف سامانه کارکیتا اصفهان آشنا شدید، شاید برای شما این سوال مطرح شود که چگونه می‌توانید از این خدمات استفاده کنید؟ به طور کلی، نحوه استفاده از خدمات کارکیتا اصفهان بسیار ساده است. نیازی نیست که هیچ هزینه‌ای برای استفاده از این خدمات پرداخت کنید. همه خدمات در صفحه اصلی سایت قابل مشاهده هستند و می‌توانید از آن‌ها استفاده نمایید.

فقط برای استفاده از خدمات کارکیتا اصفهان به دو نکته توجه داشته باشید. اولین نکته این است که برای استفاده از همه خدمات کارکیتا، نیازی به ثبت نام در این سامانه نیست. تنها برای برخی از خدمات مانند ثبت آگهی باید در سامانه ثبت نام کنید. ولی برای بعضی از خدمات مانند مشاهده آگهی‌ها در کارکیتا، نیازی به ثبت نام در این سامانه نخواهید داشت.

دومین نکته رایگان بودن خدمات کارکیتا اصفهان است. شما نیازی به پرداخت هیچ هزینه‌ای برای استفاده از خدمات مختلف مانند ثبت آگهی، مشاهده آگهی، استعلام قیمت خودرو و وسایل نقلیه و ... نخواهید داشت. فقط در شرایطی که قصد دریافت خدمات کارشناسی خودرو در محل را داشته باشید، باید بر اساس نوع خودرو و معیارهای مشخصی، هزینه را پرداخت نمایید.

هزینه ثبت نام در کارکیتا برای استفاده از خدمات چقدر است؟

یکی از سوالات افراد برای ثبت نام در کارکیتا اصفهان، هزینه ثبت نام است. خوشبختانه سایت کارکیتا هیچ هزینه‌ای را برای ثبت نام شما دریافت نمی‌کند. کلیه افراد می‌توانند به صورت رایگان در کارکیتا ثبت نام کنید و از خدمات این سامانه استفاده نمایند. البته نحوه ثبت نام در کارکیتا برای بازاریابان متفاوت از افراد دیگر است. فقط بازاریابان نیاز به پرداخت هزینه برای خرید کد بازاریابی در کارکیتا را دارند. پس از خرید کد بازاریابی، می‌توان به سامانه دسترسی داشت و تا مدت‌ها کسب درآمد کرد.

دانلود اپلیکیشن کارکیتا

دانلود اپلیکیشن کارکیتا برای استفاده از خدمات

اپلیکیشن کارکیتا یکی از بهترین اپلیکیشن‌هایی است که در زمینه خودرو راه اندازی شده است. اگرچه امکان استفاده از خدمات سایت کارکیتا اصفهان به سادگی برای مشتریان وجود دارد؛ ولی مشتریانی که نیاز به دریافت این خدمات از طریق اپلیکیشن دارند، می‌توانند این برنامه را روی گوشی‌های هوشمند خودشان نصب کنند. برای این کار کافیست که نسخه اندروید این اپلیکیشن را از طریق سایت دانلود نمایید و روی گوشی‌های اندرویدی خود نصب کنید. بدیهی است که امکان استفاده از این اپلیکیشن روی گوشی‌های آی او اس و یا ویندوز وجود ندارد.

به همین منظور، نسخه وب اپلیکیشن کارکیتا نیز راه اندازی شده تا امکان استفاده از خدمات مختلف را به سادگی برای مشتریان فراهم کند. نسخه وب کارکیتا برای ویندوز و افرادی که دارای گوشی‌های آیفون و غیر اندرویدی هستند، کاربرد دارد. تمامی امکانات موجود در نسخه اندروید اپلیکیشن کارکیتا در نسخه وب آن نیز قابل دریافت است.

 

 

 

 

نظرات گرانبهای خودتان رازیر این مقاله با کارکیتا به‌اشتراک بگذارید.

ثبت نظر
لیست نظرات 0 نظر
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support