آموزش نحوه ثبت آگهی در کارکیتا

مجله کارکیتا

نویسنده:کارشناس محتوا درکارکیتا

5 ماه پیش 25376 بازدید
آموزش نحوه ثبت آگهی در کارکیتا

در سال‌های اخیر بسیاری از مردم متقاضی دریافت خدمات از سایت‌های اینترنتی برای خرید و فروش خودرو، بوده‌اند. همین موضوع باعث شده تا سایت‌های اینترنتی مختلفی در زمینه خرید و فروش خودرو و وسایل نقلیه روی کار بیایند. یکی از این سایت‌ها که توانسته به واسطه ارائه خدمات متنوع، به یکی از بهترین سایت‌های اینترنتی تبدیل شود؛ سایت کارکیتا است.

ثبت آگهی در کارکیتا می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. به خصوص اینکه بازدیدکنندگان این سایت بسیار متعدد و زیاد هستند. اگر نیاز به ثبت آگهی در سایت کارکیتا را دارید، با ما همراه باشید تا با جزئیات این کار و روش‌های مختلف آن آشنا شوید.

کارکیتا؛ مرجع ثبت آگهی در حوزه خودرو

سایت کارکیتا یک سامانه جامع و یکتا در حوزه خودرو و انواع وسایل نقلیه است. تمامی فعالیت‌های این سایت مرتبط با وسایل نقلیه می‌باشد. به همین خاطر بازدیدکنندگان سایت نیز خریداران و یا فروشندگان خودرو و ماشین‌های سنگین و دیگر وسایل نقلیه هستند.

یکی از خدمات ارائه شده در کارکیتا، ثبت آگهی است. ثبت آگهی در سایت کارکیتا می‌تواند برای فروش وسایل نقلیه و قطعات این وسایل نقلیه انجام می‌شود تا مشتریان بتوانند پس از مشاهده آگهی‌ها، بهترین فروشنده را برای خرید انتخاب کنند. تمامی مراحل مربوط به ثبت آگهی در کارکیتا به صورت آنلاین انجام می‌شود. پس کاربران این سایت می‌توانند برای صرفه جویی در زمان و هزینه‌های خودشان هم که شده، اقدام به ثبت آگهی در کارکیتا کنند.

ثبت آگهی

هر یک از سایت‌های اینترنتی راه اندازی شده در زمینه خودرو، می‌توانند امکان ثبت آگهی را برای مشتریان فراهم کنند. ولی ثبت آگهی در کارکیتا مزایای بسیار بیشتری را به دنبال دارد. چون امکانات موجود در این سایت اصلا مشابه با امکانات موجود در سایت‌های اینترنتی دیگر نیست. هر یک از افرادی که قصد ثبت آگهی در کارکیتا را دارند، دارای یک پنل ویژه هستند که می‌توانند آگهی‌های خودشان را کنترل کنند.

امکان احراز هویت در امتا از طریق کارکیتا فراهم شده است که با احراز هویت فروشندگان مشتریان بیشتری را جذب خواهند کرد. امکان ثبت آگهی با تصاویر متعدد و انتشار آگهی با جذابیت تمام، می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. همه این موارد جزء مزایای سایت کارکیتا برای ثبت آگهی محسوب می‌شوند.

امکان ثبت آگهی در کارکیتا برای فروش وسایل نقلیه و فروش قطعات و لوازم این وسایل نقلیه وجود دارد. فقط کافیست که فروشندگان به سایت کارکیتا مراجعه کنند و درخواست خودشان را ثبت نمایند. مطمئنا در زمان کوتاهی به مشتریان زیادی دست پیدا خواهند کرد.

کارکیتا؛ مرجع ثبت آگهی در حوزه خودرو

چه آگهی‌هایی می‌توانند در سامانه کارکیتا منتشر شوند؟

ثبت و انتشار آگهی در کارکیتا می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. به ویژه اینکه شما می‌توانید به صورت تخصصی این کار را انجام دهید و خیال خودتان را از بابت کیفیت و نتیجه کار راحت کنید. هر آگهی که در زمینه وسایل نقلیه و خودرو باشد، می‌تواند در سامانه کارکیتا منتشر گردد. اما اگر بخواهیم دقیق‌تر با شما صحبت کنیم، باید آگهی‌های منتشر شده در این سامانه را به دو قسمت زیر تقسیم بندی کنیم:

 • فروش لوازم یدکی دسته اول از آگهی‌هایی هستند که در سامانه کارکیتا منتشر می‌شوند. ثبت آگهی برای فروش لوازم یدکی هر وسیله نقلیه‌ای، می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. به خصوص اینکه شما می‌توانید این آگهی‌ها را به صورت ویژه نیز ثبت کنید تا هر روز مشتریان بیشتری آن‌ها را مشاهده کنند. فروش لوازم یدکی در سایت کارکیتا هم برای دوچرخه، هم برای موتورسیکلت، هم برای خودرو و هم برای ماشین‌های سنگین قابل انجام است. به همین خاطر شما عزیزان می‌توانید با خیالی راحت در این سامانه آگهی‌های خود را ثبت کنید و شاهد رشد کسب و کارتان باشید.
 • فروش وسایل نقلیه دسته دوم از آگهی‌هایی هستند که در سامانه کارکیتا منتشر می‌شوند. برای این کار نمایندگی‌های مجاز خودرو، نمایشگاه‌ها و مردم عادی می‌توانند در سامانه کارکیتا آگهی خودشان را ثبت کنند. درج قیمت به صورت توافقی و دقیق در آگهی‌های منتشر شده در کارکیتا امکان پذیر است. امکان ثبت آگهی برای فروش خودرو، ماشین‌های سنگین، دوچرخه و موتورسیکلت در کارکیتا وجود دارد. بنابراین، شما می‌توانید با خیالی راحت مراحل ثبت آگهی را در اینترنت انجام دهید و از امکانات ارائه شده، استفاده نمایید.

تعرفه و هزینه های ثبت آگهی در سامانه کارکیتا

مزایای ثبت آگهی در کارکیتا

ثبت آگهی در کارکیتا می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. از فروش بیشتر بگیرید که باعث افزایش درآمد می‌شود تا کاهش هزینه‌ها و زمان، از جمله مزایای ثبت آگهی در کارکیتا محسوب می‌شوند. اگرچه در سایت‌های اینترنتی دیگری نیز امکان ثبت آگهی برای افزایش درآمد وجود دارد؛ اما کارکیتا به دلیل تخصصی بودن، بستر بسیار مناسب تری برای ثبت و انتشار آگهی محسوب می‌شود. از جمله مزایای ثبت آگهی در کارکیتا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رسیدن به درآمد بیشتر

ثبت آگهی در کارکیتا و ورود به دنیای اینترنت، مسیری برای کسب درآمد بیشتر است. شاید در گذشته مردم توجه زیادی به این موضوع نداشتند، ولی در حال حاضر به لطف روی کار آمدن سامانه‌های اینترنتی مختلف اکثر مردم می‌دانند که باید برای رسیدن به درآمد بیشتر تلاش کنند. این تلاش هم بدون ورود به دنیای مجازی بی‌نتیجه خواهد بود.

ثبت آگهی در کارکیتا باعث می‌شود که شما به درآمد بیشتری برسید. چون روز به روز به شمار مشتریانتان اضافه می‌شود و هر روز تلاش می‌کنید که درآمد بیشتری نسبت به قبل داشته باشید. پس اگر احساس می‌کنید که درآمد محدودی دارید، کافیست که همین حالا اقدام به ثبت آگهی در این فروشگاه نمایید.

 • ارائه خدمات بدون محدودیت جغرافیایی

محدودیت در دنیای حقیقی برای کسب و کارها می‌تواند معایب زیادی را به همراه داشته باشد. ارائه خدمات بدون محدودیت جغرافیایی از مهم‌ترین مزایای استفاده از خدمات کارکیتا است. در این سامانه امکان ثبت آگهی بدون محدودیت جغرافیایی از طریق هر یک از استان‌های کشور وجود دارد. بنابراین، افراد می‌توانند با خیالی راحت از امکانات کارکیتا استفاده کنند؛ حتی اگر در نقطه‌ای دور افتاده از کشور ایران باشند.

 • امکان جذب مشتریان دائمی

یکی از مهم‌ترین مزایای ثبت آگهی در کارکیتا، جذب مشتریان دائمی است. شما می‌توانید با ارائه قیمت‌های مناسب، برخورد خوب با مشتری و صحبت کردن با او، او را به کسب و کار خودتان جذب کنید. در این صورت مشتری هر بار که نیاز به خرید ماشین، قطعات و لوازم جانبی و ... خواهد داشت با شما ارتباط می‌گیرد و از خدماتی که به او ارائه می‌کنید استفاده خواهد کرد.

رضایت مشتریان می‌تواند باعث معرفی شما به همکاران آن‌ها نیز شود. در واقع مشتریان به دلیل اینکه از کار و قیمت‌هایی که به آن‌ها ارائه می‌کنید رضایت دارند، تلاش می‌کنند تا این خدمات را به دیگران و همکاران خودشان نیز معرفی کنند.

مزایای ثبت آگهی در کارکیتا

چه افرادی می‌توانند در کارکیتا ثبت آگهی کنند؟

سایت کارکیتا یک سایت جامع در حوزه خودرو و وسایل نقلیه است. بدیهی است که ثبت آگهی در کارکیتا نیز فقط برای آگهی‌هایی امکان پذیر است که در این زمینه منتشر می‌شوند. به طور مثال امکان ثبت آگهی برای فروش املاک در کارکیتا وجود ندارد! سه گروه از افراد می‌توانند در کارکیتا ثبت آگهی کنند و آگهی‌های خودشان را در معرض نمایش بگذارند. این سه گروه از افراد عبارتند از:

 • فروشندگان لوازم یدکی

گروه اول از افرادی که می‌توانند در سایت کارکیتا ثبت آگهی کنند، فروشندگان لوازم یدکی هستند. این فروشندگان می‌توانند فروشنده لوازم یدکی خودرو، موتورسیکلت، ماشین‌های سنگین و یا دوچرخه باشند. امکان ثبت آگهی برای فروش هر یک از لوازم یدکی ذکر شده وجود دارد. فقط کافیست که فروشندگان برای افزایش بازدید آگهی خودشان از روش‌های مناسبی کمک بگیرند. در این صورت می‌توانند به درآمد عالی برسند و هر روز مشتریان بیشتری داشته باشند.

یکی از امکاناتی که سایت کارکیتا برای فروشندگان لوازم یدکی در نظر گرفته است، ثبت نام در سایت و احراز هویت در سامانه امتا است. اگرچه احراز هویت در این سامانه برای فروشندگان اجباری نیست. ولی فروشندگان لوازم یدکی خودرو می‌توانند برای ثبت آگهی و جلب اعتماد مردم در کارکیتا احراز هویت شوند. در غیر این صورت در زیر هر آگهی آن‌ها عبارت «احراز هویت نشده» نمایش داده می‌شود و بار منفی را برای آگهی به دنبال خواهد داشت.

 • نمایندگی فروش خودروها

دومین گروه از افرادی که می‌توانند در کارکیتا آگهی ثبت کنند، نمایندگی‌های خودروها هستند. نمایندگی‌ها در حوزه فروش خودروهای نو کار می‌کنند. اما امکان ثبت آگهی در کارکیتا برای فروش خودروهای دست دوم نیز توسط نمایندگی‌ها وجود دارد. یکی از امکاناتی که توسط کارکیتا برای نمایندگی‌ها فراهم شده است، احراز هویت است. کلیه نمایندگی‌های فروش خودرو می‌توانند در سایت کارکیتا احراز هویت شوند تا مشتریان بهتر به آن‌ها اعتماد کنند. البته برای احراز هویت و ثبت آگهی، لازم است که حتما مراحل ثبت نام در کارکیتا انجام شود.

 • نمایشگاه‌های خودرو و ماشین

گروه سوم از افرادی که می‌توانند در کارکیتا آگهی ثبت کنند، صاحبان نمایشگاه‌های خودرو و ماشین هستند. نمایشگاه‌های خودرو و ماشین می‌توانند به واسطه داشتن خودروهای نو و کارکرده در سایت کارکیتا آگهی ثبت کنند. این موضوع باعث می‌شود تا خرید و فروش ماشین در کارکیتا مزایای زیادی را به همراه داشته باشد و باعث افزایش فروش نمایشگاه‌های خودرو و ماشین شود. در سایت کارکیتا امکان احراز هویت برای این نمایشگاه‌ها وجود دارد. در صورتی که نمایشگاه‌ها احراز هویت شوند، مشتریان راحت‌تر به آن‌ها اعتماد خواهند کرد. نمایشگاه‌های احراز هویت نشده در سایت کارکیتا از نمایشگاه‌های احراز هویت شده مجزا هستند. پس اگر می‌توانید مراحل احراز هویت را انجام دهید، از همان ابتدا این کار را بکنید تا شاهد بروز مشکلات خاصی نباشید.

چه افرادی می‌توانند در کارکیتا ثبت آگهی کنند؟

روش‌های ثبت آگهی در کارکیتا

اگر با توجه به مزایای ثبت آگهی در کارکیتا، قصد انجام این کار را دارید باید در مورد روش‌های مختلف ثبت آگهی از طریق این سایت اطلاعات کسب کنید. در ابتدای راه اندازی کارکیتا، فقط امکان ثبت آگهی از طریق سایت وجود داشت. اما با راه اندازی نسخه اندروید اپلیکیشن کارکیتا، می‌توان مراحل ثبت آگهی را به صورت اینترنتی و از طریق اپلیکیشن نیز انجام داد. نتیجه ثبت آگهی از طریق هر دو روش یکسان است. اما اگر اپلیکیشن را به سایت ترجیح می‌دهید، می‌توانید از اپلیکیشن استفاده کنید.

روش‌های ثبت آگهی در کارکیتا

افزایش بازدید پس از ثبت  آگهی در کارکیتا

یکی از دغدغه‌های اصلی افراد پس از اینکه مراحل ثبت آگهی در کارکیتا را انجام می‌دهند این است که چگونه می‌توانند بازدید آگهی خودشان را افزایش دهند؟ افزایش بازدید آگهی در کارکیتا پس از ثبت می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد و باعث افزایش آمار فروش و کسب درآمد در مشاغل مختلف شود.

برای این کار راه‌های مختلفی پیش روی شما هستند که ما به عنوان کارشناس کارکیتا توصیه می‌کنیم که همه این راه‌ها را مورد بررسی قرار داده و بر اساس آن‌ها بازدید آگهی خودتان را در کارکیتا افزایش دهید. در ادامه به روش‌هایی که می‌توانند باعث افزایش بازدید آگهی در کارکیتا شوند، اشاره می‌کنیم:

 • درج تصویر

یکی از بهترین روش‌های افزایش بازدید آگهی در کارکیتا، درج تصویر است. مردم حافظه تصویری بهتری نسبت به حافظه نوشتاری دارند. به همین خاطر معمولا عکس‌ها و تصاویر بهتر در ذهن آن‌ها باقی می‌ماند. سعی کنید که تصاویر مناسبی را در کارکیتا ثبت کنید و اجازه دهید تا مشتریان با محصولات و خدمات شما بهتر آشنا شوند. کیفیت تصاویری که در آگهی ثبت می‌کنید نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بنابراین، حتما به کیفیت عکس و مشخصاتی که از محصول در عکس وجود دارند، دقت داشته باشید.

 • انتخاب یک متن خوب برای توضیحات

یکی از روش‌های دیگری که می‌تواند باعث افزایش بازدید آگهی‌های شما شود، انتخاب یک متن خوب برای توضیحات آگهی است. تلاش کنید که از نوشتن متن‌های تبلیغاتی خودداری کنید. در عوض مشتری با گفتن مشخصات مخصوص و توضیح در مورد آن، برای خرید ترغیب کنید. این کار بهترین اقدامی است که می‌توانید برای افزایش بازدید آگهی خودتان انجام دهید.

 • احراز هویت در کارکیتا

یکی از امکاناتی که در سامانه کارکیتا در نظر گرفته شده است و می‌تواند باعث افزایش بازدید آگهی‌های کسب و کارها شود، احراز هویت در این سامانه است. احراز هویت در کارکیتا با کد ملی انجام می‌شود و افراد می‌توانند پس از احراز هویت، برچسب احراز هویت شده را در زیر آگهی‌های خودشان مشاهده کنند. معمولا مشتریان به افرادی که در سامانه احراز هویت شده‌اند، بیشتر اعتماد می‌کنند. به همین خاطر توصیه ما این است که حتما قبل از ثبت آگهی، مراحل احراز هویت خود را انجام دهید.

ثبت آگهی در کارکیتا

تعرفه و هزینه‌ ثبت آگهی در سامانه کارکیتا

تعرفه و هزینه‌های ثبت آگهی در سامانه کارکیتا بر اساس عوامل بسیار متنوعی محاسبه می‌شود. بسته به تعداد آگهی‌هایی که قرار است در طول هر ماه ثبت کنید، قیمت ثبت آگهی نیز محاسبه می‌شود. اگرچه امکان ثبت آگهی رایگان در کارکیتا وجود ندارد، ولی آنقدر قیمت‌های ثبت آگهی در این سامانه پایین است که ارزشش را دارد این کار را انجام دهید.

بهترین راه این است که برای اطلاع از این تعرفه‌ها، به‌ بخش قیمت گذاری خدمات سایت کارکیتا مراجعه نمایید و قیمت طرح‌های مختلف را بررسی کنید. طرح‌های تخفیفی زیادی در این سامانه در نظر گرفته شده‌اند که می‌توانید از آن‌ها کمک بگیرید تا هزینه‌های خودتان را نیز کاهش دهید.

دقت داشته باشید که قیمت هر یک از طرح‌ها بر اساس عوامل متنوعی محاسبه شده است. پس سعی کنید که از همان ابتدا مشخص کنید که قرار است چه کاری در کارکیتا انجام دهید. در این صورت خیالتان از بابت طرحی که می‌خرید راحت‌تر خواهد بود.

لطفا نظرتان را با ما و همراهان کارکیتا در میان بگذارید.

ثبت نظر
لیست نظرات 0 نظر
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support