بهترین اپلیکیشن خرید و فروش خودرو

مجله کارکیتا

نویسنده:کارشناس محتوا درکارکیتا

5 ماه پیش 120717 بازدید
بهترین اپلیکیشن خرید و فروش خودرو

برنامه های خرید و فروش خودرو

در سال های اخیر زندگی مردم به سمت و سوی خریدهای اینترنتی رفته است. به طوری که بسیاری  از مردم به واسطه وجود اپلیکیشن‌ها و سایت‌های اینترنتی، کمتر نیاز به خارج شدن از منزل برای انجام کارهای خودشان را دارند. خرید و فروش خودرو یکی از معاملات رایجی است که در طول روز بارها و بارها در سطح کشور انجام می‌شود.

با توجه به تقاضای مردم برای استفاده از خدمات خرید و فروش اینترنتی خودرو، اپلیکیشن‌های مختلفی برای خرید و فروش خودرو راه اندازی شده‌اند که خدمات متنوعی را به مشتریان ارائه می‌کنند. اپلیکیشن خرید و فروش خودرو، بستری ایمن برای خرید یا فروش خودروهای نو و کارکرده است. اگر می‌خواهید بیشتر با این اپلیکیشن، مزایای استفاده از آن و بهترین برنامه خرید ماشین دست دوم آشنا شوید، با ما همراه باشید.

بهترین اپلیکیشن فروش خودرو

در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت شاهد آن هستیم که بسیاری از مردم برای رفع نیازهای خودشان به اینترنت مراجعه می‌کنند. در واقع کمتر کسی پیدا می‌شود که تا به حال از اینترنت برای خرید و فروش اینترنتی استفاده نکرده باشد. استفاده از اینترنت هم برای خرید و فروش محصولات ارزان قیمت و هم برای انجام معاملات پرریسکی مانند خانه و ماشین قابل انجام است. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها در راستای خرید و فروش اینترنتی خودرو روی کار بیایند.

خرید و فروش اینترنتی خودرو راه حلی برای صرفه جویی در هزینه‌ها است. محدودیت‌هایی که توسط زمان در اثر خرید و فروش حضوری خودرو ایجاد می‌شدند، دیگر در خرید و فروش اینترنتی خودرو مطرح نیستند. هر زمانی و در هر ساعتی از شبانه روز می‌توان از سایت‌ خرید و فروش خودرو با درج قیمت برای خرید و فروش آنلاین خودروها استفاده کرد. استعلام قیمت بروز و دقیق و مقایسه قیمت ها، از جمله مزایای استفاده از اینترنت برای خرید یا فروش خودرو و وسایل نقلیه محسوب می‌شوند.

اپلیکیشن های فروش خودرو

برنامه های خرید و فروش ماشین

فرقی نمی‌کند که قصد فروش اینترنتی خودروهای خودتان را دارید، یا به دنبال خرید خودروی جدید و نو هستید. مهم این است که بتوانید از روش های خرید و فروش اینترنتی خودرو به صورت ایمن و با ریسک کمتر کمک بگیرید. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای این کار وجود دارند که اگر بخواهیم آن‌ها را به دو دسته تقسیم بندی کنیم، باید بگوییم که از طریق سایت بازار خودرو می‌توان مراحل این کارها را انجام داد. شاید تفاوت زیادی میان خدمات ارائه شده در سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها وجود نداشته باشد؛ اما آشنایی با هر کدام از این روش‌ها نیز خالی از لطف نیست.

  • استفاده از سایت‌ها و آگهی‌های منتشر شده در آن‌ها

یکی از روش‌های خرید و فروش خودرو در اینترنت، استفاده از سایت‌های اینترنتی است که در این زمینه خدمات ارائه می‌کنند. فروشندگان می‌توانند در این سایت‌های اینترنتی اقدام به ثبت آگهی فروش کنند و خریداران نیز می‌توانند از آگهی‌های فروش برای خرید کمک بگیرند. برای استفاده از سایت می‌توانید از هر دستگاهی مانند لپ تاپ ویندوز، مک بوک، گوشی تلفن همراه، تبلت و ... استفاده کنید. در واقع هیچ محدودیت خاصی برای استفاده از این اپلیکیشن‌ها برای شما وجود ندارد.

  • استفاده از اپلیکیشن خودرو

یکی از روش‌های خرید و فروش خودرو، استفاده از اپلیکیشن خودرو  است. اپلیکیشن خرید و فروش خودرو امکان دریافت این خدمات را به بهترین شکل ممکن به مشتریان و فروشندگان می‌دهد. دسترسی راحت به اپلیکیشن و امکان نصب آن روی گوشی تلفن همراه، می‌تواند به شما این اجازه را بدهد تا در هر ساعتی از شبانه روز از اپلیکیشن استفاده کنید. بسیاری از سایت‌های اینترنتی که در حوزه خودرو فعالیت می‌کنند، دارای اپلیکیشن خرید و فروش خودرو نیز می‌باشند. پس می‌توانید بر اساس نیاز خودتان از این اپلیکیشن‌ها استفاده نمایید.

بهترین برنامه خرید و فروش خودرو

برنامه های فروش ماشین دست دوم چیست و چه خدماتی دارد؟

اپلیکیشن خرید و فروش ماشین یک اپلیکیشن جامع در زمینه خودرو است که توانسته خدمات بسیار متنوعی را به مشتریان ارائه کند. تنوع اپلیکیشن‌های خرید و فروش خودرو در ایران بسیار زیاد است. پس خدماتی که توسط این اپلیکیشن‌ها ارائه می‌شوند نیز متفاوت هستند. اما چون هدف راه اندازی این اپلیکیشن‌ها خرید و فروش خودرو می‌باشد، می‌توان گفت که همه این اپلیکیشن‌ها دارای یک سری خدمات مشابه هستند.

اگر بخواهیم خدمات سایت خرید و فروش خودرو با درج قیمت را شرح دهیم، باید آن‌ها را به دو دسته تقسیم بندی کنیم. گروه اول از خدمات، خدماتی هستند که به فروشندگان ارائه می‌شوند. فروشندگان خودرو می‌توانند در اپلیکیشن خرید و فروش خودرو ثبت نام کنند و آگهی‌های خود را ثبت نمایند. ثبت آگهی به منزله فروش خودروهای کارکرده و نو است. این آگهی‌ها در معرض دید عموم مردم قرار می‌گیرند. پس قرار دادن اطلاعات درست و پاسخگو بودن به سوالات مردم می‌تواند در فروش بیشتر خودروهای شما موثر باشد.

گروه دوم از خدمات، خدماتی هستند که به خریداران ارائه می‌شوند. خریداران خودروهای دست دوم و کارکرده می‌توانند از طریق برنامه خرید و فروش ماشین دست دوم، آگهی‌های منتشر شده را مشاهده کنند. سپس بر اساس این آگهی‌ها و قیمت خودروها، بهترین خودروها را برای خودشان انتخاب کنند. خریداران به تمامی جزئیات آگهی‌ها دسترسی خواهند داشت. همچنین می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی که از طریق فروشنده در آگهی درج شده است، به راحتی با فروشنده ارتباط بگیرند.

اپلیکیشن فروش ماشین

مزایای استفاده از اپ خرید و فروش خودرو

اپلیکیشن خرید و فروش خودرو می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. به ویژه اینکه نیاز مردم را به مراجعه حضوری به بنگاه‌ها و نمایشگاه‌های فروش ماشین کاهش می‌دهد. قیمت خودروهایی که در آگهی‌های اپلیکیشن خرید و فروش خودرو درج می‌شوند، معمولا مناسب تر از نمایشگاه و بنگاه ها هستند. به این دلیل که ماشین به صورت مستقیم به فروش می‌رود و هزینه‌های اضافی روی آن اعمال نخواهد شد. اگر تا به حال از اپلیکیشن خرید و فروش خودرو استفاده نکرده اید و با مزایای آن آشنایی ندارید، با ما همراه باشید تا با مزیت‌های استفاده از اپلیکیشن خرید و فروش اینترنتی خودرو آشنا شوید.

  • دسترسی راحت‌تر به امکانات

اپلیکیشن خرید و فروش خودرو کارکیتا به شما این امکان را می‌دهد تا راحت‌تر به امکانات کارکیتا دسترسی داشته باشید. دیگر نیازی نیست که زمان زیادی را برای این کار صرف کنید یا اینکه شاهد بروز مشکلات خاصی در هنگام استفاده از وب سایت باشید. همه امکانات به صورت یکجا در دستان شما قرار می‌گیرند. تصاویر باکیفیت، آگهی‌های مختلف و ... در این اپلیکیشن در اختیار شما هستند. فقط کافیست که به هر‌بخش از اپلیکیشن که می‌خواهید مراجعه کنید تا بتوانید از امکانات آن استفاده نمایید. 

  • رایگان و کاربردی

اپلیکیشن خرید و فروش خودرو کارکیتا یک برنامه رایگان و کاربردی است که توانسته امکانات خودش را به صورت حرفه‌ای به مردم ارائه کند. پس شما می‌توانید بدون اینکه نیازی به پرداخت هزینه خاصی برای دریافت خدمات از این برنامه داشته باشید، از آن استفاده نمایید. البته خدماتی که در کارکیتا به صورت غیر رایگان به شما عزیزان ارائه می‌شدند نیز در این اپلیکیشن رایگان نیستند؛ ولی اگر هدف شما این است که راحت‌تر به امکانات کارکیتا دسترسی پیدا کنید، ما به شما اپلیکیشن آن را پیشنهاد می‌کنیم.

  • صرفه جویی در زمان و هزینه

یکی از مزایای استفاده از اپلیکیشن خرید و فروش خودرو، صرفه جویی در زمان و هزینه است. به طور کلی، هر روش اینترنتی که برای خرید و فروش خودرو مورد استفاده قرار گیرد، می‌تواند در هزینه‌ها و زمان شما صرفه جویی کند؛ اما چطور؟ زمانی که شما برای خرید به یک اپلیکیشن مراجعه می‌کنید، می‌توانید در بازه زمانی کوتاهی هر آن چیزی که نیاز دارید را بخرید. این در حالی است که اگر برای خرید همان محصول نیاز به مراجعه به فروشگاه‌های حضوری داشتید، باید حتما چند ساعتی را در ترافیک سپری می‌کردید.

این موضوع به ویژه در کلان شهرهایی مانند مشهد، تهران و اصفهان اهمیت دارد. حال همان قدر که باید در ترافیک باشید و زمان خودتان را صرف کنید، نیاز به صرف هزینه نیز خواهید داشت. برای رفت و آمد در شهر و پیدا کردن یک فروشگاه خوب، باید هزینه زیادی صرف کنید.

حال تصور کنید که یک فروشنده خودرو هستید. برای اینکه خودروهای خودتان را بفروشید، باید به بنگاه‌ها و مراکز فروش خودرو مراجعه کنید. هر کدام از این بنگاه‌ها قیمت‌های متفاوتی را به شما پیشنهاد می کنند. شما نیز به دنبال بهترین قیمت فروش خودروی خودتان هستید. این کار باعث می‌شود تا زمان زیادی را صرف پیدا کردن بهترین بنگاه برای فروش ماشین کنید.

  • پوشش سراسری برای تمامی مردم در ایران

برنامه خرید و فروش خودرو کارکیتا دارای پوشش سراسری برای تمامی مردم ایران است. هر فردی در هر نقطه از کشور ایران که باشد، می‌تواند از امکانات این اپلیکیشن استفاده کند. این یعنی اینکه کسب درآمد از طریق این اپلیکیشن نیز بسیار ساده‌تر از چیزی است که تصور می‌کنید. پوشش سراسری این برنامه هم برای فروشندگان مزایای زیادی را به همراه دارد و هم برای خریداران محصولات مختلف. پس اگر می‌خواهید از یک اپلیکیشن حرفه‌ای و تخصصی در مورد وسایل نقلیه استفاده کنید، اپلیکیشن کارکیتا گزینه خوبی برای شماست.

  • دسترسی به تمامی آگهی‌های منتشر شده توسط مردم

به عنوان خریدار یک خودرو احتمالا دوست دارید که خودروهای مختلف را از نظر کارکرد، مشخصات، ویژگی‌های فنی و قیمت با هم مقایسه کنید. زمانی که به یک بنگاه و یا نمایشگاه خودرو مراجعه می‌کنید، تنها تعداد محدودی از خودروها در اختیار شما قرار می‌گیرند. اگر بودجه محدودی نیز داشته باشید، این گزینه‌ها محدود و محدودتر می‌شوند. به طوری که عملا مقایسه کردن میان آن‌ها امکان پذیر نیست. به لطف اینترنت، دیگر نیازی به انتخاب عجولانه یک خودرو نخواهید داشت.

اپلیکیشن خرید و فروش خودرو به شما این امکان را می‌دهد تا به تمامی آگهی‌های منتشر شده توسط مردم دسترسی داشته باشید. این آگهی‌ها به شما امکان مقایسه را می‌دهند. می‌توانید مشخصات هر یک از خودروها را به همراه قیمت آن ها با هم مقایسه کنید. در نهایت بر اساس بودجه ای که دارید، می‌توانید بهترین ماشین را انتخاب کنید.

آگهی‌های منتشر شده در اپلیکیشن خرید و فروش خودرو، می‌توانند اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار دهند. پس با بررسی دقیق آن‌ها متوجه می‌شوید که چه خودرویی مناسب شما هست یا خیر. معمولا در این آگهی‌ها، راه های ارتباطی با فروشنده نیز درج شده است. بنابراین، خریداران خودرو می‌توانند برای دسترسی به آگهی‌های فروش به راحتی به این اپلیکیشن‌ها مراجعه کنند. آگهی‌ها را بررسی کنند و هر سوالی که در مورد خودرو داشتند از فرد آگهی دهنده بپرسند.

  • امکان دریافت خدمات با کیفیت بالا

سطح کیفیت خدماتی که در کارکیتا به مردم ارائه می‌شود، بسیار بالاتر از چیزی است که تصور می‌کنید. اکثر کسب و کارها و مردمی که از این خدمات استفاده می‌کنند، از کیفیت و نظمی که در این خدمات حکم فرماست، رضایت دارند. اپلیکیشن کارکیتا به واسطه داشتن امکانات و خدمات بالا، می‌تواند بسیار کاربردی‌تر از وب سایت آن باشد. افرادی که از گوشی‌های تلفن همراه استفاده می‌کنند، به اندازه افرادی که لپ تاپ و ویندوز را برای دسترسی به وب سایت مورد استفاده قرار می‌دهند، نمی‌توانند از کیفیت تصاویر و امکانات موجود در کارکیتا بهره‌مند شوند. ولی بهترین اپلیکیشن فروش خودرو  به دلیل طراحی شدن به صورت اختصاصی برای گوشی، کیفیت امکانات را برای شما افزایش می‌دهد.

برنامه برای خرید و فروش ماشین

  • فروش سریع تر خودروهای کارکرده و نو

اپلیکیشن خرید و فروش خودرو می‌تواند به شما امکان فروش خودروها را در سریع ترین زمان ممکن بدهد. در واقع فروشندگان خودروها نیز می‌توانند مانند خریداران از مزایای این اپلیکیشن‌ها بهره مند شوند. در این اپلیکیشن‌ها امکان ثبت آگهی برای فروشندگان وجود دارد. افراد خریدار نیز هر روز با بررسی آگهی‌های مختلف، خودروی مورد نظر خودشان را از همان اپلیکیشن‌ها خریداری می‌کنند. این یعنی اینکه ثبت آگهی در اپلیکیشن، می‌تواند یک فرصت طلایی برای فروشندگان محسوب شود.

فروشندگانی که به پول فروش خودروی خودشان نیاز دارند، می‌توانند به صورت رایگان در اپلیکیشن خرید و فروش خودرو آگهی ثبت کنند. هر روز افراد زیادی از این آگهی‌ها بازدید می‌کنند. حتی ممکن است بتوانید چند ساعته خودروهای خودتان را بفروشید. این در حالی است که برای فروش خودرو در نمایشگاه‌ها و بنگاه‌ها، باید مدت زمان زیادی را منتظر بمانید. موضوع دیگر اینکه امکان فروش خودرو به صورت دست دوم و کارکرده و نو از طریق این اپلیکیشن‌ها وجود دارد. بنابراین، هیچ محدودیت خاصی برای استفاده از اپلیکیشن‌های خرید و فروش خودرو وجود ندارد.

  • استعلام و مقایسه قیمت های پیشنهاد شده

یکی از مهم ترین مزایای اپلیکیشن خرید و فروش خودرو برای خریداران خودرو، امکان مقایسه و استعلام قیمت‌های پیشنهاد شده توسط فروشندگان است. اگر به بنگاه ها و نمایشگاه های خودرو مراجعه کنید، تنها چند نمونه ماشین با قیمت‌های مشخص به شما پیشنهاد می‌شود. شما نمی‌توانید آن‌ها را با هم مقایسه کنید تا در نهایت بهترین خودرو را خریداری نمایید. انتخاب یک خودروهای عالی با امکانات بسیار خوب، زمانی امکان پذیر است که قادر به مقایسه کردن قیمت‌ها باشید.

اپلیکیشن خرید و فروش خودرو به شما این امکان را می‌دهد تا قیمت‌های مختلف یک خودرو با مشخصات مشابه را با هم مقایسه کنید. به طور مثال اگر قصد خرید خودروی پژو 206 را دارید، می‌توانید به راحتی آگهی‌های منتشر شده در اپلیکیشن‌ها را با هم مقایسه کنید و بر اساس بودجه ای که دارید، بهترین پژو 206 را انتخاب کنید. این قابلیت در فروش حضوری وجود ندارد و شما انتخاب‌های محدودی خواهید داشت.

برنامه برای فروش ماشین

بهترین برنامه های فروش خودرو کدام است؟

حال که با مزایای استفاده از اپلیکیشن خرید و فروش خودرو آشنا شدید، شاید این سوال برای شما مطرح شود که بهترین اپلیکیشن خرید و فروش خودرو کدام است؟ در حال حاضر اکثر  سایت‌های اینترنتی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، برای ارائه خدمات بهتر اقدام به ارائه اپلیکیشن های مختلف کرده‌اند. پس اینکه بتوانید یک اپلیکیشن معتبر و باکیفیت را انتخاب کنید، اهمیت بسیار زیادی دارد. بهترین برنامه برای فروش ماشین به شما این امکان را می‌دهد تا در یک بازه زمانی کوتاه، به هدف خودتان یعنی فروش یا خرید خودرو برسید.

کارکیتا، یکی از بهترین سایت برای خرید و فروش خودرو و وسایل نقلیه است. این اپلیکیشن به واسطه داشتن بازدید زیاد و امکانات خاص توانسته نظر بسیاری از مردم را به خود جلب کند. به طوری که اکثر مردم برای رفع نیازهای خودشان از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند. این اپلیکیشن در حال حاضر امکان ثبت آگهی رایگان را برای فروشندگان خودرو فراهم کرده است. بنابراین، فروشندگان حرفه‌ای خودرو می‌توانند برای کاهش هزینه‌های خودشان هم که شده، آگهی‌های خودشان را از طریق این اپلیکیشن ثبت کنند.

خریداران خودرو نیز می‌توانند از بهترین اپلیکیشن خرید و فروش خودرو برای خرید خودرو استفاده کنند. دسترسی به تمامی آگهی‌های منتشر شده در سایت کارکیتا برای خریداران خودرو وجود دارد. فقط کافیست که شهر مورد نظر خودشان را انتخاب کنند و بر اساس آن، آگهی‌های منتشر شده را مشاهده نمایند. امکان ارتباط گرفتن با فرد آگهی دهنده برای دسترسی به قیمت و اطلاعات خودروها امکان پذیر است. فقط کافیست که این اپلیکیشن را روی گوشی خودتان نصب و از آن استفاده نمایید.

اپلیکیشن خرید خودرو

دانلود و نحوه استفاده از بهترین برنامه خرید و فروش خودرو کارکیتا

اگر هدف شما از استفاده از اپلیکیشن خرید و فروش خودرو دستیابی به مزایای خرید و فروش اینترنتی ماشین است، باید بهترین برنامه را روی گوشی خودتان نصب کنید. توصیه می‌کنیم که وقت خودتان را برای اپلیکیشن‌هایی که خدمات مناسبی را به شما ارائه نمی‌کنند، صرف نکنید. اپلیکیشن کارکیتا یک اپلیکیشن حرفه ای و تخصصی در حوزه خرید و فروش خودرو دست دوم است. حتی می‌توانید از این برنامه برای خرید و فروش وسایل نقلیه دیگر مانند موتورسیکلت، دوچرخه و ماشین های سنگین نیز استفاده کنید.

برای دانلود برنامه خرید و فروش خودرو کافیست که به بهترین سایت برای فروش خودرو در کارکیتا مراجعه کنید. در این سایت امکان دانلود مستقیم این برنامه برای شما فراهم شده است. در نظر داشته باشید که فعلا امکان نصب این اپلیکیشن به صورت رایگان روی گوشی‌های اندرویدی وجود دارد. افرادی که دارای گوشی‌هایی با سیستم عامل ios هستند، می توانند از نسخه وب این اپلیکیشن استفاده کنند. نسخه وب اپلیکیشن کارکیتا برای ویندوز نیز قابل استفاده است. البته این نسخه نیازی به نصب ندارد و به راحتی با یک کلیک باز می‌شود.

پس از دانلود و نصب هر یک از نسخه‌های وب و اندروید روی گوشی هوشمند خودتان، می‌توانید به راحتی وارد برنامه کارکیتا شوید و از خدمات آن استفاده نمایید. برای استفاده از خدمات اپلیکیشن کارکیتا توصیه می‌کنیم که ابتدا در اپلیکیشن ثبت نام کنید. سپس می‌توانید به عنوان فروشنده یا خریدار در برنامه فعالیت خودتان را آغاز کنید. فروشندگان امکان ثبت آگهی و خریداران امکان مشاهده آگهی‌های مختلف را در برنامه کارکیتا دارند.

هزینه ثبت نام در اپلیکیشن خرید خودرو

بهترین برنامه فروش خودرو کارکیتا هیچ هزینه‌ای را برای ثبت نام از شما دریافت نمی‌کند. همه کاربران اعم از فروشندگان وسایل نقلیه، فروشندگان لوازم یدکی، نمایندگی‌های ماشین، کاربران عادی و حتی بازاریاب‌ها می‌توانند در این سامانه ثبت نام کنند، بدون اینکه پولی را پرداخت نمایند.

البته این بدین معنی نیست که تمامی خدمات مربوط به اپلیکیشن کارکیتا به صورت رایگان به مردم و کسب و کارها ارائه می‌شود. به دلیل اینکه هزینه زیادی برای ارائه هر یک از این خدمات صرف می‌شود، کارکیتا تصمیم گرفته که با قیمت بسیار محدود این خدمات را به کسب و کارها و مردم ارائه کند. هر یک از افراد بسته به هدفی که برای ثبت نام در کارکیتا دارند، می‌توانند از امکانات این سامانه و اپلیکیشن استفاده کنند.

هزینه و تعرفه خدمات کارکیتا نیز بر اساس همین امکانات محاسبه می‌شود. در صورتی که قصد اطلاع از هزینه‌های مربوط به دریافت خدمات این اپلیکیشن را دارید، می‌توانید به‌بخش قیمت گذاری سایت مراجعه کنید. قیمت خدمات مربوط به کارکیتا به صورت منظم به شما نمایش داده می‌شود. می‌توانید بر اساس شغل خودتان، از هر یک از امکانات این اپلیکیشن استفاده نمایید.

نرم افزار خرید و فروش ماشین

چطور از خدمات اپلیکیشن خرید و فروش خودرو کارکیتا استفاده کنیم؟

اپلیکیشن خرید و فروش خودرو خدمات بسیار متنوعی را برای افراد در نظر گرفته است که هر کدام برای گروه خاصی از کسب و کارها و مردم در کارکیتا مفید هستند. شاید این سوال برای شما مطرح شود که چگونه می‌توانید از این خدمات و امکانات استفاده کنید؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که نحوه استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده است و حتی نیازی نیست که کار خاصی انجام دهید.فقط کافیست که پس از نصب اپلیکیشن کارکیتا، وارد پنل کاربری خودتان شوید و از امکانات اپلیکیشن استفاده نمایید. در نظر داشته باشید که بر اساس شرایط هر فرد و پنل کاربری که به او اختصاص داده شده است، استفاده از برنامه کارکیتا با شرایط متفاوتی انجام می شود. بنابراین، اگر نیاز به دریافت خدمات از این برنامه را دارید، حتما بر اساس نقش خودتان در سامانه ثبت نام کرده و از آن استفاده کنید.

 

 

 

 

 

 

نظرات ارزشمند خودتان رازیر این مقاله با کارکیتا به‌اشتراک بگذارید.

ثبت نظر
لیست نظرات 0 نظر
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support