بررسی جزئیات امکانات کارکیتا همدان برای تمامی افراد

مجله کارکیتا

نویسنده:کارشناس محتوا درکارکیتا

4 ماه پیش 18090 بازدید
بررسی جزئیات امکانات کارکیتا همدان برای تمامی افراد

همدان یکی از استان‌های کوچک و کم جمعیت در کشور ایران است که در آخرین سرشماری، حدود 500 هزار نفر جمعیت داشته است. آب و هوای عالی و تمیز از جمله خصوصیات این استان است که متاسفانه در کمتر استانی شاهد آن هستیم. بسیاری از مردم همدان مانند مردم در دیگر نقاط کشور روی به استفاده از خدمات اینترنتی آورده‌اند.

دلیل این موضوع هم مزایایی است که کسب و کارهای اینترنتی برای افراد به وجود آورده‌اند. کارکیتا همدان یک سامانه جامع و کامل است که حتما با شنیدن نام آن متوجه شده‌اید که در چه زمینه‌ای کار می‌کند. این سامانه به صورت تخصصی در زمینه ماشین و وسایل نقلیه فعالیت دارد و تا به امروز نیز بسیاری از کسب و کارهای همدانی به استفاده از خدمات این سامانه روی آورده‌اند.

معرفی سامانه کارکیتا همدان

در دنیای امروز استفاده از خدمات اینترنتی و تخصصی در زمینه‌های مختلف می‌تواند مزایای خاص خودش را داشته باشد. به خصوص اگر این سامانه‌ها توسط تیم باتجربه و متخصص طراحی شده باشند که با هر بار ورود به آن‌ها متوجه عملکرد فوق العاده‌شان بشوید. سامانه کارکیتا همدان نیز توسط یک تیم طراحی وب سایت باتجربه، متخصص و عالی طراحی شده است که امکانات بسیار متنوعی را در زمینه‌های خودرو و وسایل نقلیه دیگر به شما عزیزان ارائه می‌کند.

سامانه کارکیتا در هر یک از نقاط کشور ایران به شما خدمات ارائه می‌کنیم. اما زمانی که از سامانه کارکیتا همدان صحبت می‌کنیم، منظورمان خدماتی است که از سوی این سامانه در استان همدان به مردم و کسب و کارها ارائه می‌شود. این خدمات در تمامی شهرهای استان همدان ارائه می‌شوند و محدودیت در زمینه پوشش جغرافیایی وجود ندارد.

سامانه کارکیتا بستری برای مدرن‌تر کردن کسب و کارهای سنتی و قدیمی است. اما رویکرد این سامانه این نیست که فقط کسب و کارها را به سمت و سوی مجازی شدن پیش ببرد. هدف اصلی طراحان این سامانه این بوده است که بتوانند امکانات خود را به کسب و کارها و مشاغل مختلف به صورت اینترنتی ارائه کنند، ولی امنیت را نیز حفظ نمایند. به همین خاطر شرایط خاصی نیز برای افرادی که در این سامانه ثبت نام می‌کنند در نظر گرفته شده تا بتوان امنیت را در کسب و کارهای اینترنتی فعال در کارکیتا همدان افزایش داد.

استفاده از خدمات سامانه کارکیتا همدان

نحوه استفاده از خدمات سامانه کارکیتا همدان

سامانه کارکیتا همدان، سامانه‌ای تخصصی است که به دلیل داشتن امکانات مربوط به وسایل نقلیه، فقط به افراد و کسب و کارهای خاصی اجازه ثبت نام می‌دهد. در واقع زمانی می‌توانید از امکانات این سامانه استفاده کنید که یا ارائه دهنده خدمات مختلف در زمینه وسایل نقلیه باشید یا اینکه بخواهید از این خدمات استفاده کنید.

مهم‌ترین اقدامی که باید برای استفاده از خدمات سامانه کارکیتا همدان انجام دهید، ثبت نام است. ثبت نام در این سامانه باید به صورت تخصصی و بر اساس نوع نقش شما انجام شود. در حال حاضر چندین دسته از افراد می‌توانند از امکانات این سامانه با ثبت نام اختصاصی استفاده کنند. اینکه بر اساس نقش خودتان در یکی از گروه‌های مربوط به سامانه ثبت نام کنید، بسیار حائز اهمیت می‌باشد. به همین خاطر لازم می‌دانیم که افراد مجاز برای ثبت نام در این سامانه را به شما توضیح دهیم:

 • مشتری: ثبت نام مشتری برای اشخاص عادی که بدون هدف ثبت آگهی در سامانه ثبت نام می‌کنند، انجام می‌شود.
 • نمایندگی‌های مجاز: نمایندگی‌های مجاز خودرو، ماشین‌های سنگین، موتورسیکلت و دوچرخه می‌توانند در سامانه کارکیتا ثبت نام کنند.
 • نمایشگاه‌های معتبر: کلیه نمایشگاه‌های وسایل نقلیه اعم از نمایشگاه‌های موتورسیکلت، خودرو، ماشین‌های سنگین و دوچرخه که در استان همدان حضور دارند، می‌توانند در این سامانه ثبت نام کنند.
 • بازاریاب‌ها: بازاریاب‌های متخصص، با تجربه و علاقه‌مند می‌توانند برای کسب درآمد در کارکیتا مازندران ثبت نام خود را انجام دهند.
 • فروشندگان لوازم یدکی و قطعات وسایل نقلیه: کلیه فروشندگان لوازم یدکی، لوازم جانبی، قطعات ماشین‌های سنگین، خودرو، دوچرخه و موتورسیکلت می‌توانند در این سامانه ثبت نام کنند.
 • کارشناسان متخصص خودرو: کارشناسانی که به صورت تخصصی در زمینه کارشناسی خودرو فعالیت می‌کنند، می‌توانند از امکانات این سامانه برای استخدام و کسب درآمد استفاده کنند. این افراد باید دارای شرایط خاصی مانند داشتن سن بالای 25 سال و مدرک مرتبط باشند.

خدمات و امکانات کارکیتا همدان

خدمات و امکانات کارکیتا همدان برای مشتریان عادی

مشتریان عادی همان اشخاصی هستند که با هدف خرید و دریافت خدمات در سامانه کارکیتا همدان ثبت نام می‌کنند. این مشتریان می‌توانند پس از ثبت نام در کارکیتا به عنوان مشتری عادی، فعالیت خودشان را در کارکیتا آغاز کنند و به اهداف مورد نظرشان برسند. مشتریان عادی بیشتر با هدف خرید به این سامانه مراجعه می‌کنند. در اکثر موارد نیز این افراد با هدف خرید خودرو از خدمات سامانه استفاده خواهند کرد.

خدمات و امکانات کارکیتا همدان برای مشتریان عادی از طریق پنل اختصاصی به آن‌ها ارائه می‌شود. این دسته از مشتریان می‌توانند پس از ثبت نام در کارکیتا، از خدمات آن استفاده کرده و به مزایای استفاده از خدمات اینترنتی دست پیدا کنند. در ادامه به برخی از امکاناتی که در سامانه کارکیتا همدان به مشتریان عادی ارائه می‌شود، اشاره می‌کنیم:

 • خرید موتورسیکلت ایرانی و خارجی به صورت دست دوم و یا نو
 • بررسی آگهی‌های مربوط به فروش خودروهای نو و دست دوم
 • امکان خرید اینترنتی دوچرخه حرفه‌ای، مبتدی برای کودکان و بزرگسالان
 • پیدا کردن قطعات و لوازم یدکی کمیاب از طریق آگهی‌های منتشر شده
 • خرید ماشین‌های سنگین بر اساس نیاز و مشخصات مورد نظر
 • ثبت درخواست کارشناسی تخصصی خودرو در محل
 • دریافت خدمات از بازاریاب‌ها

امکانات کارکیتا استان همدان برای فروشندگان لوازم یدکی

فروشندگان لوازم یدکی در گروه افرادی قرار می‌گیرند که می‌توانند برای گسترش کسب و کار و کسب درآمد در کارکیتا ثبت نام کنند. کارکیتا استان همدان نیز پس از ثبت نام این افراد خدمات متنوعی را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد تا بتوانند از طریق کارکیتا به درآمد خوبی برسند.

کارکیتا استان همدان با هدف ثبت آگهی امکان ثبت نام فروشندگان لوازم یدکی را فراهم کرده است. بنابراین، اگر فروشنده لوازم جانبی، قطعات و لوازم یدکی مختلف هستید می‌توانید همین حالا در سامانه کارکیتا ثبت نام کنید. فرقی نمی‌کند که در حوزه فروش چه نوع لوازم یدکی برای چه نوع وسایل نقلیه‌ای فعالیت می‌کنید. دوچرخه، خودرو، ماشین‌های سنگین و موتورسیکلت در گروه وسایل نقلیه‌ای هستند که می‌توانید قطعات آن‌ها را از طریق کارکیتا تهیه نمایید. از جمله امکانات کارکیتا استان همدان برای فروشندگان لوازم یدکی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ثبت آگهی برای فروش لوازم یدکی خودرو
 • ثبت آگهی برای فروش قطعات موتورسیکلت
 • ثبت آگهی برای فروش قطعات و لوازم جانبی ماشین‌های سنگین
 • ثبت آگهی برای فروش قطعات دوچرخه و لوازم مورد نیاز آن
 • ثبت آگهی برای فروش ابزارهای جانبی خودروها و ماشین‌های شخصی
 • امکان فروش انواع لوازم تزئینی در کارکیتا
 • چت با مشتریان در صورت وجود سوال برای مشتریان

امکانات کارکیتا استان همدان برای نمایشگاه‌های خودرو و نمایندگی‌های مجاز

تقریبا بیش از نیمی از افرادی که به سامانه کارکیتا همدان وارد می‌شوند، قصد خرید ماشین و انواع وسایل نقلیه مختلف را دارند. خوشبختانه سامانه کارکیتا نیز با فراهم کردن امکان ثبت نام نمایشگاه‌های خودرو و نمایندگی‌های مجاز، شرایط یک معامله ایمن و بدون دغدغه را برای طرفین فراهم کرده است.

نمایشگاه‌های خودرو و نمایندگی‌های مجاز انواع وسایل نقلیه می‌توانند در سامانه کارکیتا استان همدان ثبت نام کنند. این افراد بر اساس بودجه‌ای که دارند می‌توانند از یکی از طرح‌های مربوط به ثبت آگهی در کارکیتا استفاده کنند. امکاناتی که در این سامانه به این افراد ارائه می‌شود، مربوط به فروش وسایل نقلیه مختلف می‌باشد. بنابراین، لازم است که افراد به صورت تخصصی پیش بروند و از امکاناتی که در اختیار آن‌ها برای کسب درآمد و گسترش کسب و کارها قرار  داده شده است، استفاده کنند. از جمله امکاناتی که در این سامانه برای این دسته از کسب و کارها در نظر گرفته شده است، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ثبت نام در سامانه کارکیتا و ساخت پنل اختصاصی
 • امکان درج لوگو و نام برند برای برندینگ
 • امکان ثبت آگهی برای فروش خودرو دست دوم و نو
 • امکان دریافت آگهی‌های مربوط به مشتریان عادی برای فروش از طریق پنل اختصاصی
 • امکان ثبت آگهی برای فروش موتورسیکلت نو و دست دوم
 • امکان ثبت آگهی برای فروش انواع دوچرخه برای بازه‌های سنی مختلف
 • امکان ثبت آگهی برای فروش ماشین‌های سنگین با درج قیمت
 • فراهم شدن امکان چت با مشتریان
 • امکان تنظیم قرار ملاقات برای بازدید مشتری از ماشین
 • امکان درج آگهی با قیمت دقیق با توافقی

امکانات سامانه کارکیتا همدان برای بازاریاب‌ها

کارکیتا همدان یکی از سامانه‌هایی است که توانسته بستر کسب درآمد را برای هر یک از مردم فراهم کند. اگر به دنبال راهی هستید تا بتوانید از طریق آن به درآمد بالایی در کارکیتا برسید، کافیست که در این سامانه به عنوان بازاریاب ثبت نام کنید. امکاناتی که در این سامانه برای بازاریاب‌ها در نظر گرفته شده است، بسیار عالی است. به طوری که تمامی این افراد می‌توانند به پنل اختصاصی خودشان دسترسی داشته باشند و از امور مالی شفاف خود لذت ببرند.

ثبت نام و احراز هویت برای بازاریاب‌ها اجباری است. اگر قصد فعالیت در این سامانه را دارید باید یک کد بازاریابی برای خودتان بخرید. پس از خرید کد بازاریابی و احراز هویت، پنل شما به صورت آنی فعال خواهد شد و می‌توانید از آن کمک بگیرید. از جمله امکاناتی که در این سامانه به بازاریاب‌ها ارائه می‌شود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • امکان کمک به مشتریان برای خرید بهتر محصولات و خودروهای مختلف
 • امکان کمک به فروشندگان برای کسب درآمد بیشتر و جذب مشتری
 • فراهم شدن امکان تبدیل شدن به یک بازاریاب برتر در سامانه کارکیتا برای جذب افراد جهت دریافت خدمات
 • امکان کسب درآمد از طریق کارکیتا همدان با صرف زمان بسیار کوتاه
 • دارای پنل اختصاصی با امور مالی شفاف
 • امکان مشاهده و رصد دقیق اطلاعات میزان دستمزد و پورسانت‌های دریافت شده

امکانات بازاریاب‌ها در کارکیتا استان همدان 

امکانات کارکیتا همدان برای کارشناسان خودرو

کارشناسان خودرو افرادی هستند که دارای تمامی شرایط مشخص شده برای استخدام در کارکیتا را دارند. این افراد می‌توانند به شرط داشتن سن 25 سال در کارکیتا ثبت نام کنند. همچنین، به ثبت نام افرادی توجه خواهد شد که دارای مدرک تخصصی در زمینه کارشناسی خودرو باشند. کارشناسان باید توجه کنند که ابزار کارشناسی خاصی برای ارائه خدمات کارشناسی خودرو در محل در اختیار آن‌ها قرار داده نخواهد شد. بنابراین، باید حتما دارای ابزارهای تخصصی برای کارشناسی خودرو در محل باشند.

کارشناسان خودرو که در سامانه کارکیتا همدان ثبت نام می‌کنند، یک سری خدمات را در سامانه و پنل اختصاصی خودشان دریافت خواهند کرد. این امکانات و خدمات به صورت تخصصی به همین افراد داده می‌شوند. امور مالی شفاف و ارائه پیشنهادات دائمی و متفاوت برای کارشناسی خودرو از جمله امکاناتی هستند که در این سامانه برای کارشناسان خودرو در نظر گرفته شده‌اند. به طور کلی، می‌توان امکانات کارکیتا را برای کارشناسان خودرو به شرح زیر بیان کرد:

 • امکان دریافت پیشنهادات مختلف در زمینه کارشناسی خودرو
 • امکان دریافت هزینه رفت و آمد برای مسافت‌های بیش از 10 کیلومتر
 • امکان دریافت آنی مبلغ دستمزد پرداخت شده از سوی مشتری
 • امکان دسترسی به امور مالی شفاف و دقیق
 • کسب درآمد بالا از طریق کارکیتا
 • امکان گسترش کار در‌بخش های مختلف همدان برای کسب درآمد بیشتر

امکانات کارکیتا همدان برای کارشناسان خودرو 

کارکیتا چگونه امنیت را در کسب و کارهای اینترنتی افزایش داده است؟

تیم طراح کارکیتا همواره در تلاش بوده‌اند که با در نظر گرفتن امکانات خاص در سامانه، این سامانه را به یک سامانه پر امنیت برای کسب و کارها تبدیل کنند. کارکیتا همدان نیز در همین راستا روی کار آمده است. اما اینکه چطور این سامانه امنیت را در کسب و کارهای اینترنتی افزایش داده است، سوال بسیاری از مردم می‌باشد.

هر فردی که در سامانه کارکیتا ثبت نام می‌کند، توسط تیم کارکیتا بررسی می‌شود. البته بررسی زمانی به صورت تخصصی انجام خواهد شد که افراد از امکان احراز هویت در این سامانه استفاده کنند. در غیر این صورت، شرایط خاصی برای ثبت نام و احراز هویت افراد وجود ندارد.

آگهی‌های منتشر شده در کارکیتا قبل از اینکه به مشتریان نمایش داده شوند، توسط کارشناسان کارکیتا بررسی خواهند شد. در صورتی که قیمت نامتعارف و خارج از عرف بازار در این آگهی وجود داشته باشد، آگهی منتشر نخواهد شد. این امکانات کارکیتا برای افزایش امنیت آن‌ها طراحی شده‌اند. بنابراین، می‌توانید با خیالی راحت از این امکانات استفاده نمایید.

در کسب و کارهای اینترنتی در کارکیتا همدان

آیا احراز هویت در سامانه کارکیتا برای کسب و کارها اجباری است؟

یکی از سوالاتی که برای کسب و کارهای تمامی شهرهای ایرانی مطرح می‌شود این است که آیا احراز هویت در سامانه کارکیتا برای کسب و کارها اجباری است؟ شاید تا به حال در سامانه‌های مختلفی ثبت نام کرده باشید، ولی هیچ کدام از این سامانه‌ها ضرورتی برای احراز هویت برای شما در نظر نگرفته باشند. حتی در بسیاری از سامانه‌ها هیچ شرایطی برای احراز هویت افراد وجود ندارد. این موضوع می‌تواند امنیت کسب و کارها و معاملاتی که از طریق این سامانه‌ها انجام می‌شود را کاهش دهد.

احراز هویت در سامانه کارکیتا نیز با هدف افزایش امنیت، رفاه حال کسب و کارها و همچنین اعتماد مشتریان انجام می‌شود. با این حال فعلا اجبار و الزامی برای احراز هویت در این سامانه نیست و افراد می‌توانند مراحل مربوط به احراز هویت خودشان را به صورت دلخواه و داوطلبانه انجام دهند.

البته برخی از افراد در سامانه کارکیتا همدان باید احراز هویت خودشان را به صورت اجباری انجام دهند. در غیر این صورت پنل آن‌ها فعال نمی‌شود و نمی‌توانند از امکانات سامانه استفاده نمایند. احراز هویت در سامانه کارکیتا برای کارشناسان خودرو و بازاریاب‌ها اجباری است. اما نمایندگی‌های وسایل نقلیه، فروشندگان قطعات و لوازم جانبی و نمایشگاه‌های خودرو اجباری برای انجام این کار ندارند.

سامانه کارکیتا و نحوه استفاده از آن

از همین حالا برای دریافت خدمات شروع کنید

سامانه کارکیتا همدان جزء سامانه‌های اینترنتی و تخصصی است که توانسته با ارائه بهترین خدمات به مردم و کسب و کارها، محبوبیت زیادی در میان تمامی مردم همدان پیدا کند. بسیاری از مردم همدان در حال حاضر از امکانات این سامانه استفاده می‌کنند. خوشبختانه از استفاده از این سامانه به مزایای بسیار زیادی دست پیدا کرده‌اند.

اگر شما هم می‌خواهید فعالیت خودتان را در اینترنت آغاز کنید، ولی بودجه کافی برای راه اندازی سایت و تبلیغات ندارید؛ همین حالا با کارکیتا همدان در ارتباط باشید. برای مشاهده تعرفه خدمات می‌توانید از‌بخش قیمت گذاری سایت اقدام کنید. اما مطمئن باشید که هزینه دریافت شده از شما به قدری پایین است که حتی خودتان هم از آن استقبال می‌کنید.

بنابراین، در صورتی که متقاضی دریافت این خدمات هستید، کافیست که همین حالا در این سامانه ثبت نام کنید. هر گونه سوالی که در مورد کارکیتا و امکانات آن داشتید را می‌توانید با کمک کارشناسان کارکیتا بپرسید و از خدمات این سامانه استفاده کنید.

 

 

 

 

نظرات گرانبهای خودتان رازیر این مقاله با کارکیتا به‌اشتراک بگذارید.

ثبت نظر
لیست نظرات 0 نظر
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support