امکانات و خدمات سامانه کارکیتا فارس برای مردم و کسب و کارها

مجله کارکیتا

نویسنده:کارشناس محتوا درکارکیتا

7 ماه پیش 20792 بازدید
امکانات و خدمات سامانه کارکیتا فارس برای مردم و کسب و کارها

فارس یکی از استان‌های پرجمعیت کشور ایران است که با داشتن جمعیتی بالغ بر 5 میلیون نفر، توانسته به رتبه چهارم پرجمعیت‌ترین استان‌های کشور ایران تبدیل شود. مرکز این استان شیراز بوده که مهد فرهنگ و هنر است. درخواست مردم فارس به دلیل جمعیت بالا و ترافیک بین شهری برای دریافت خدمات اینترنتی، باعث شده تا سامانه‌های مختلفی در این راستا روی کار بیایند که هر کدام مزایا و امکانات خاص خودشان را دارند.

معاملات خودرو روز به روز در فارس در حال گسترش است. همین موضوع باعث شده تا مردم فارس به دنبال روشی باشند تا بتوانند سرعت معاملات خودرویی و وسایل نقلیه را افزایش دهند. سایت کارکیتا فارس نیز به همین منظور روی کار آمده است تا مردم فارس بتوانند از امکانات این سایت جامع استفاده کنند. اگر اهل فارس هستید، با ما همراه باشید تا بتوانید بیشتر با امکانات این سامانه آشنا شوید.

معرفی سامانه کارکیتا فارس

سامانه کارکیتا فارس، سامانه‌ای جامع و کامل در زمینه وسایل نقلیه است. برخلاف بسیاری از سامانه‌هایی که به صورت عمومی فعالیت می‌کنند، این سامانه به صورت اختصاصی راه اندازی شده است تا خدمات یکپارچه و اختصاصی در زمینه خودرو باشند. هدف از راه اندازی این سامانه، ایجاد بستری تخصصی برای انجام معاملات و کاهش ریسک‌های مربوط به خرید خودرو و وسایل نقلیه دیگر بوده است.

سایت کارکیتا فارس به واسطه داشتن امکانات عالی و تعرفه خدمات بسیار مناسب، توانسته به یکی از بهترین سامانه‌های خودرویی در فارس تبدیل شود. تمامی مردم و کسب و کارهایی که در استان فارس حضور دارند و در زمینه وسایل نقلیه فعالیت می‌کنند، می‌توانند از امکانات سامانه کارکیتا استفاده نمایند. امکانات این سامانه با هدف دوری از روش‌های سنتی برای کسب و کارها روی کار آمده‌اند. بنابراین، کسب و کارها می‌توانند برای داشتن روش کسب درآمد مدرن‌تر از امکانات این سامانه استفاده کنند و به بهترین نتیجه برسند.

ثبت نام در کارکیتا فارس؛ اولین قدم برای استفاده از خدمات این سامانه

حال که با سامانه کارکیتا فارس و هدف روی کار آمدن آن آشنا شدید، نوبت به آن رسیده که برای خدمات از این سامانه اقدام کنید. ثبت نام در این سامانه، اولین قدم برای استفاده از خدمات آن است. هر یک از افراد بر اساس نقشی که دارند، می‌توانند در این سامانه ثبت نام کنند و از خدمات ارائه شده به صورت اختصاصی در پنل خود استفاده نمایند.

ثبت نام در کارکیتا فارس با هدف ارائه خدمات بهتر و سریع‌تر انجام می‌شود. به دلیل اینکه خدمات ارائه شده به افراد ثبت نام نکرده در این سامانه، بسیار محدود است، توصیه می‌شود که همه افراد بر اساس نیاز خودشان از امکانات این سامانه استفاده نمایند. بدیهی است که اگر ثبت نام در این سامانه انجام نشود، امکان دریافت خدمات نیز برای افراد وجود نخواهد داشت.

معرفی سامانه کارکیتا فارس

امکانات سامانه کارکیتا فارس برای مشتریان عادی

سامانه کارکیتا فارس برای هر یک از افراد بر اساس نقشی که دارند، خدمات متفاوتی را در نظر گرفته است. اولین دسته از افرادی که می‌توانند در این سامانه ثبت نام کنند، مشتریان عادی هستند. ثبت نام مشتریان عادی در این سامانه کاملا رایگان است و افراد نیازی به پرداخت هزینه زیادی برای این کار نخواهند داشت. از جمله امکاناتی که به مشتریان عادی در این سامانه ارائه می‌شود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرید وسایل نقلیه

یکی از امکاناتی که در کارکیتا فارس به مردم ارائه می‌شود، خرید وسایل نقلیه مختلف است. این سامانه تمامی آگهی‌های مربوط به فروش وسایل نقلیه مانند ماشین‌های سبک، ماشین‌های سنگین، دوچرخه و موتورسیکلت را برای افراد فراهم کرده است. خریداران این وسایل نقلیه می‌توانند آگهی‌های منتشر شده در کارکیتا فارس را بررسی نمایند و بر اساس نیاز خودشان اقدام به خرید وسایل نقلیه مختلف از طریق این سامانه کنند.

 • خرید قطعات و لوازم جانبی وسایل نقلیه

قطعات و لوازم جانبی وسایل نقلیه از جمله محصولات مورد نیاز افرادی هستند که به هر دلیلی نیاز به تعمیرات وسیله نقلیه خودشان را دارند. در سایت کارکیتا فارس این امکان برای این افراد فراهم شده است تا تمامی قطعات و لوازم جانبی وسایل نقلیه خودشان را به صورت یک جا از کارکیتا بخرند و از آن‌ها استفاده نمایند. کافیست که این محصولات را بررسی کنید و بر اساس نیاز خودتان اقدام به خرید آن‌ها نمایید.

 • کارشناسی خودرو در محل

یکی از امکانات کارکیتا فارس، کارشناسی خودرو در محل است. در سال‌های اخیر تقاضای مردم برای دریافت خدمات در محل و بدون نیاز به مراجعه حضوری افزایش پیدا کرده است. کارکیتا فارس خدمات مربوط به کارشناسی خودرو در محل را به صورت تخصصی به شما عزیزان ارائه می‌کند. به طوری که می‌توانید از این امکانات برای تشخیص سلامت خودرو و رنگ آن استفاده کنید. برای دریافت این خدمات کافیست که پس از ثبت نام در سامانه، فرم کارشناسی خودرو را تکمیل کنید. در نهایت کارشناس خودرو به محل مورد نظر شما در زمان مشخص اعزام می‌شود و کلیه مراحل مربوط به کارشناسی خودرو را به صورت تخصصی انجام می‌دهد.

سامانه کارکیتا فارس

امکانات سامانه کارکیتا فارس برای نمایندگی‌های مجاز و نمایشگاه‌ها

سامانه کاریتا فارس، امکان ثبت نام و دریافت خدمات را برای نمایندگی‌های مجاز وسایل نقلیه و نمایشگاه‌های مختلف فراهم کرده است. این سامانه توانسته با ارائه خدمات تخصصی به این افراد، به آن‌ها برای کسب درآمد کمک کند. بنابراین، نمایندگی‌ها و نمایشگاه‌های وسایل نقلیه می‌توانند بنا به درخواست خودشان از امکانات این سامانه استفاده کنند و به درآمد خوبی برسند. از جمله امکانات در نظر گرفته شده برای پنل این افراد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ثبت آگهی برای فروش خودرو

یکی از امکانات در نظر گرفته شده از سوی کارکیتا فارس برای نمایندگی‌ها و نمایشگاه‌های مجاز خودرو و وسایل نقلیه دیگر، ثبت آگهی است. ثبت آگهی می‌تواند با اطلاعات کامل و جامعی انجام شود تا مشتری دقیقا متوجه شود که با چه چیزی روبروست. ثبت آگهی در این سامانه قوانین خاص خودش را دارد و می‌تواند با قیمت توافقی و یا مشخص انجام گیرد. اگر متقاضی فروش خودرو هستید، ولی نگران هستید که مشتریان زیادی در دسترس شما نباشند می‌توانید از سایت کارکیتا کمک بگیرید.

 • چت با مشتریان

یکی از امکاناتی که در سایت کارکیتا فارس برای افراد در نظر گرفته شده است، چت با مشتریان است. کلیه نمایشگاه‌ها و نمایندگی‌های خودرو می‌توانند به ابهامات و سوالات مشتریان برای خرید خودرو پاسخ دهند. این امکان در‌بخش چت با مشتریان برای افراد فراهم شده است. بنابراین، هر چقدر این فروشندگان با سرعت بیشتری به سوالات مشتریان پاسخ دهند، می‌توانند مشتریان بیشتری را نیز جذب کنند.

 • امکان ساخت پنل اختصاصی با لوگو و نام برند

کارکیتا فارس امکان ساخت پنل اختصاصی با لوگو و نام برند را برای شما فراهم کرده است. می‌توانید با خیالی راحت برای داشتن یک پنل اختصاصی در سامانه کارکیتا ثبت نام کنید و از خدمات این سامانه استفاده نمایید. درج لوگو برای پنل اختصاصی در کارکیتا استان فارس می‌تواند مزایای زیادی را برای نمایشگاه‌ها و فروشندگان خودرو به همراه داشته باشند. معمولا مشتریان به کسب و کارهایی که دارای نام مشخصی هستند، بیشتر اعتماد می‌کنند.

امکانات سامانه کارکیتا فارس

امکانات سامانه کارکیتا فارس برای فروشندگان لوازم یدکی و قطعات

فروشندگان خودرو و وسایل نقلیه مختلف، تنها افرادی نیستند که می‌توانند برای فروش از خدمات کارکیتا استفاده کنند. فروشندگان لوازم یدکی و قطعات نیز می‌توانند برای کسب درآمد بیشتر و جذب مشتریان، اقدام به ثبت آگهی فروش لوازم یدکی در این سایت کنند. بدیهی است که هر چقدر فعالیت این افراد در سامانه کارکیتا بیشتر باشد، میزان درآمد افراد نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

 • ثبت آگهی برای فروش لوازم یدکی و قطعات وسایل نقلیه

سامانه کارکیتا فارس امکان ثبت آگهی برای فروش لوازم یدکی و قطعات وسایل نقلیه را برای شما فراهم کرده است. اگر تا به امروز فقط از روش سنتی برای فروش لوازم یدکی و قطعات وسایل نقلیه استفاده کرده‌اید، بد نیست که کمی مدرن‌تر فکر کنید. با این حال خیالتان از بابت جذب مشتریان راحت‌تر خواهد بود. ثبت آگهی برای فروش لوازم یدکی و قطعات وسایل نقلیه در این سامانه با کمک تصاویر و توضیحات مشخص انجام می‌شود.

این یعنی اینکه مشتری می‌داند دقیقا با چه چیزی مواجه است و خصوصیات قطعات را درک می‌کند. بنابراین، اگر متقاضی  ثبت آگهی برای فروش لوازم یدکی و قطعات وسایل نقلیه مختلف را دارید، توصیه می‌کنیم که حتما این کار را به صورت تخصصی از طریق کارکیتا انجام دهید.

 • چت با مشتریان

سامانه کارکیتا فارس، سامانه‌ای است که به امکان ارتباط مشتریان با فروشندگان را فراهم می‌کند. ممکن است مشتریان لوازم یدکی و قطعات ماشین و وسایل نقلیه از فروشندگان سوال داشته باشند. در این صورت می‌توانند از طریق‌بخش چت سوالات خودشان را بپرسند و با خیالی راحت‌تر خرید خودشان را انجام دهند. بنابراین، یکی از امکاناتی که در سایت کارکیتا فارس برای این افراد فراهم شده است، چت با مشتریان است. چت به صورت آنلاین و رایگان انجام می‌شود و افراد می‌توانند با کمک آن، کسب و کار پررونق تری داشته باشند.

امکانات و خدماتسامانه کارکیتا فارس

امکانات سامانه کارکیتا فارس برای بازاریاب‌ها

بازاریابی یکی از امکاناتی است که از سوی کارکیتا فارس در نظر گرفته شده است. کسب و کارهای جدید و مدرن برای اینکه بتوانند رشد خوبی داشته باشند، نیاز به بازاریابی تخصصی نیز خواهند داشت. بنابراین، شما می‌توانید با خیالی راحت از امکانات این سامانه استفاده نمایید و به درآمد عالی برسید. به خصوص اگر به بازاریابی در کارکیتا علاقه‌مند هستید، ثبت نام به عنوان بازاریاب در کارکیتا می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد.

 • خرید کد بازاریابی

یکی از امکانات سامانه کارکیتا فارس برای بازاریاب‌ها، خرید کد بازاریابی است. در واقع زمانی بازاریاب‌ها می‌توانند در سامانه کارکیتا مشغول به کار شوند که اقدام به خرید کد بازاریابی برای خود نمایند. این سامانه تخصصی به دلیل امکاناتی که پس از خرید کد بازاریابی در اختیار شما قرار می‌دهد، می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. پس با خیالی راحت و بر اساس نیاز خود، یکی از کدهای بازاریابی با مدت زمان مشخص را خریداری کنید. در صورتی که نیاز به تمدید این کد داشتید، این امکان برای شما عزیزان فراهم شده است.

 • بازاریابی برای فروشندگان و مشتریان

بازاریابی در کارکیتا فارس با هدف بسیار مهمی انجام می‌شود. آن هدف راهنمایی بهتر مشتریان و فروشندگان مختلف برای خرید و فروش خودرو، موتورسیکلت، قطعات و ... می‌باشد. اگر به عنوان بازاریاب در سامانه کارکیتا ثبت نام کرده‌اید، می‌توانید با خیالی راحت از امکانات این سامانه استفاده نمایید. هیچ محدودیت خاصی برای بازاریابی شما وجود دارد. اگر فعالیت خودتان را افزایش دهید، به بازاریاب برتر در کارکیتا تبدیل می‌شود و کد بازاریابی شما به افرادی که قصد ثبت نام در کارکیتا را دارند، پیشنهاد می‌شوند.

 • مشاهده میزان درآمد

یکی از امکانات سامانه کارکیتا فارس، مشاهده میزان درآمد است. پورسانتی که در هر خرید و فروش ماشین و لوازم یدکی و ... به فرد بازاریاب داده می‌شود، به طور دقیق در پنل اختصاصی بازاریاب‌ها قابل مشاهده است. بنابراین، بازاریاب‌ها می‌توانند به صورت تخصصی از این امکانات استفاده کنند و امور مالی شفافی داشته باشند. امکان برداشت دستمزد و پورسانت نیز برای افراد فراهم شده است تا توانند هر زمان که نیاز به پول خودشان داشتند، آن را به حساب خود واریز کنند.

امکانات سامانه کارکیتا فارس برای کارشناسان خودرو

امکانات سامانه کارکیتا فارس برای کارشناسان خودرو

همانطور که در‌بخش امکانات مشتریان اشاره کردیم، کارکیتا فارس امکان کارشناسی خودرو در محل را برای افراد فراهم کرده است. بدین منظور هم کارشناسان خودرو را برای ارائه خدمات استخدام می‌کند. بنابراین، افرادی که دارای شرایط و ابزارهای مورد نیاز برای کارشناسی خودرو در محل هستند، می‌توانند در این سامانه ثبت نام کرده و استخدام شوند. خدماتی که به کارشناسان خودرو در سایت کارکیتا فارس ارائه می‌شود،

 • ارائه خدمات کارشناسی خودرو در محل

یکی از امکانات سامانه کارکیتا فارس برای کارشناسان خودرو، ارائه خدمات کارشناسی خودرو در محل است. در واقع این افراد می‌توانند پس از اینکه در سامانه ثبت نام کردند، یک پنل اختصاصی را تحویل بگیرند. در این پنل اختصاصی امکان بررسی درخواست مردم برای کارشناسی خودرو فراهم شده است. در صورتی که کارشناس به محل مورد نظر نزدیک بود و قصد ارائه این خدمات را داشت، می‌تواند به راحتی خدمات کارشناسی خودرو در محل را به مشتریان ارائه کند. در درخواست‌های ثبت شده امکان بررسی قیمت و دستمزد نیز فراهم شده است. در صورتی که محل خودرو از محل کارشناس دورتر باشد، هزینه رفت و آمد به میزان 50 هزار تومان به دستمزد کل کارشناس خودرو اضافه می‌شود.

 • امکان دریافت آنی دستمزد

یکی از امکاناتی که در سامانه کارکیتا فارس برای بازاریابان فراهم شده است، امکان دریافت دستمزد می‌باشد. شما می‌توانید از طریق این سامانه دستمزدی که پس از کارشناسی دریافت کرده‌اید را برداشت کنید. تمامی امور مالی در سامانه به صورت شفاف انجام می‌شوند. بنابراین، خیالتان از بابت خدماتی که دریافت می‌کنید، راحت باشد.

خدمات سامانه کارکیتا فارس

تعرفه خدمات کارکیتا فارس برای کسب و کارها و مردم

تیم طراحی سامانه کارکیتا فارس تلاش کرده تا خدمات این سامانه را با کمترین هزینه به مردم ارائه کند. با این حال به دلیل اینکه برای طراحی این سامانه و استخدام کارشناسان و ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان، نیاز به پرداخت هزینه‌های زیادی توسط ما است، یک سری از خدمات کارکیتا با هزینه به شما ارائه می‌شوند. البته تعرفه خدمات این سامانه بسیار اندک است و حتی افرادی که بودجه زیادی برای این کار ندارند، می‌توانند از خدمات این سامانه استفاده کنند.

تعرفه خدمات کارکیتا فارس برای کسب و کارها و مردم در‌بخش قیمت گذاری سایت کارکیتا قابل مشاهده است. چون طرح‌های بسیار متنوعی برای خدمات کارکیتا وجود دارند، توصیه می‌کنیم که تعرفه این خدمات را از طریق این‌بخش مشاهده کنید.

چطور شروع کنیم؟

ما در تیم کارکیتا فارس تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات را به شما ارائه کنیم و از شما می‌خواهیم که در این راستا ما را یاری کنید. برای اینکه از خدمات کارکیتا استفاده کنید، راه سختی را در پیش ندارید. کافیست که به وب سایت کارکیتا مراجعه کنید یا اینکه اپلیکیشن کارکیتا را دانلود کنید. پس از اینکه در سامانه ثبت نام کردید، می‌توانید به پنل اختصاصی خودتان در کارکیتا وارد شوید و از خدمات این سامانه استفاده نمایید.

هر فردی با هر نقشی که در سامانه کارکیتا فارس ثبت نام کرده است، می‌تواند خدمات خاص خودش را دریافت کند. بنابراین، محدودیتی در زمینه استفاده از این خدمات برای مردم فارس وجود ندارد. می‌توانید با خیالی راحت از این خدمات حرفه‌ای استفاده کنید و اجازه دهید تا درآمدتان افزایش پیدا کند.

در صورتی که هر گونه سوالی در مورد نحوه استفاده از امکانات سامانه کارکیتا فارس دارید، کافیست که با ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما به تمامی سوالات شما پاسخگو هستند. همچنین، می‌توانید راهنماهای این سامانه را که در سایت منتشر شده‌اند بررسی کنید. رابط کاربری در این سامانه بسیار ساده است. به همین خاطر می‌توانید با خیالی راحت از امکانات این سایت استفاده کنید و به نتیجه و درآمد عالی برسید.

 

 

 

 

نظرات ارزشمند خودتان رازیر این مقاله با کارکیتا به‌اشتراک بگذارید.

ثبت نظر
لیست نظرات 0 نظر
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support