معرفی جامع امکانات کارکیتا مازندران و نحوه استفاده از آن

مجله کارکیتا

نویسنده:کارشناس محتوا درکارکیتا

7 ماه پیش 23392 بازدید
معرفی جامع امکانات کارکیتا مازندران و نحوه استفاده از آن

مازندران یکی از پرجمعیت‌ترین استان‌های کشور ایران در شمال کشور است. این استان دارای بیش از 3 میلیون نفر جمعیت است که به نوبه خود برای یک استان با چنین مساحتی، زیاد است. تقاضای مردم مازندران مانند مردم در دیگر نقاط کشور ایران برای دریافت خدمات اینترنتی باعث شده تا سامانه‌های مختلفی در این زمینه روی کار بیایند که هر کدام امکانات خاص خودشان را دارند.

کارکیتا مازندران یکی از سامانه‌هایی است که به صورت اختصاصی برای مازندرانی‌های عزیز طراحی شده است. اگر نیاز به دریافت خدمات مختلف در زمینه وسایل نقلیه را دارید، می‌توانید از امکانات این سامانه استفاده کنید. با ما همراه باشید تا بیشتر با امکانات سامانه کارکیتا در استان مازندران و نحوه استفاده از این خدمات آشنا شوید.

معرفی سامانه کارکیتا مازندران

سامانه کارکیتا مازندران یک سامانه اینترنتی است که فعالیت خودش را به صورت اختصاصی در زمینه خودرو شروع کرده است. این سامانه در واقع زیر مجموعه‌ای برای سامانه اصلی کارکیتا است. فقط با این تفاوت که می‌توان آن را برای استفاده از خدماتی که در استان مازندران به افراد ارائه می‌شوند، مورد استفاده قرار داد.

سامانه کارکیتا مازندران به دلیل داشتن امکانات تخصصی و اصولی، می‌تواند نیاز شما را به امکاناتی که مربوط به کسب و کارهای خودرو و وسایل نقلیه هستند، برطرف کند. هر زمان در هر مکانی که باشید، می‌توانید از امکانات این سامانه برای رسیدن به اهداف خودتان استفاده کنید. این سامانه دارای پوشش سراسری است و بهترین امکانات را به شما عزیزان ارائه می‌کند.

برای استفاده از امکانات سامانه کارکیتا مازندران نیازی نیست که هزینه بسیار زیادی کنید. بسیاری از خدمات این سامانه به صورت رایگان به کسب و کارها و مشتریان ارائه می‌شوند. همچنین، شما عزیزان می‌توانید با خیالی راحت از اپلیکیشن کارکیتا مازندران نیز برای دریافت خدمات این سامانه از طریق گوشی تلفن همراه خودتان استفاده کنید.

سامانه کارکیتا مازندران

ثبت نام در سامانه کارکیتا مازندران

برای استفاده از خدمات و امکانات سامانه کارکیتا مازندران لازم است که هر یک از افراد بر اساس نقشی که دارند، در این سامانه ثبت نام کنند. این سامانه با هدف ارائه خدمات مدرن در کسب و کارها روی کار آمده است. تا به امروز نیز خدمات بسیار متنوعی به مشتریان و کسب و کارها در این سامانه ارائه شده که هر کدام مزایای خاص خودشان را داشته‌اند.

ثبت نام در سامانه کارکیتا مازندران به تمامی افرادی که نیاز به دریافت خدمات از طریق این سامانه را دارند، توصیه می‌شود. اگر مراحل مربوط به ثبت نام در این سامانه را به صورت اختصاصی انجام دهید، می‌توانید با خیالی راحت از پنل اختصاصی خودتان نیز استفاده کنید. در واقع هدف از فراهم کردن شرایط ثبت نام در این سایت این بوده تا هر یک از افراد بر اساس نقشی که دارند، بتوانند از امکانات کارکیتا استفاده کنند. ثبت نام در سامانه کارکیتا برای گروهی از افراد قابل انجام است که عبارتند از:

 • ثبت نام فروشندگان وسایل نقلیه

فروشندگان وسایل نقلیه در سامانه کارکیتا مازندران به دو دسته تقسیم‌بندی می‌شوند. دسته اول نمایندگی‌های مجاز وسایل نقلیه هستند که می‌توانند با ثبت نام در این سامانه، آگهی‌های خودشان را ثبت کنند. دومین دسته فروشندگان و نمایشگاه‌های وسایل نقلیه در مازندران هستند که می‌توانند پس از ثبت نام در سامانه از امکاناتی که در اختیار این افراد قرار داده شده است، استفاده کنند. همه این افراد امکان ساخت پنل اختصاصی را دارند و می‌توانند برای پنل اختصاصی خودشان لوگو و نام برند درج کنند.

 • ثبت نام مشتریان

مشتریان در کارکیتا مازندران اولین گروهی هستند که می‌توانند از خدمات و امکانات این سامانه استفاده کنند. ثبت نام در این سامانه برای مشتریان مزایای خاص خودش را دارد. به خصوص اینکه مشتریان می‌توانند به صورت رایگان این کار را انجام دهند و بهترین خدمات را نیز در همین راستا دریافت نمایند. امکاناتی که در کارکیتا به مشتریان ارائه می‌شود را در ادامه بررسی می‌کنیم؛ اما باید در نظر داشته باشید که عملا بدون ثبت نام در این سامانه نمی‌توانید به راحتی از خدمات ارائه شده در این سامانه استفاده کنید.

 • ثبت نام فروشندگان قطعات و لوازم یدکی

کارکیتا مازندران امکان ثبت نام فروشندگان قطعات و لوازم یدکی را نیز فراهم کرده است. اگر فروشنده این لوازم هستید، کافیست که همین حالا اقدام به ثبت نام به عنوان فروشنده و لوازم یدکی خودرو کنید. در کوتاه‌ترین زمان ممکن، یک پنل اختصاصی خواهید داشت که می‌توانید از طریق آن آگهی‌های مربوط به فروش قطعات و لوازم یدکی را ثبت کنید. دقت داشته باشید که نیازی نیست حتما در زمینه فروش قطعات و لوازم یدکی خودرو فعال باشید، می‌توانید برای فروش قطعات و لوازم یدکی ماشین‌های سنگین، موتورسیکلت و دوچرخه نیز بهترین خدمات را به مردم ارائه نمایید.

 • ثبت نام بازاریاب‌ها

کارکیتا مازندران امکان ثبت نام بازاریاب‌ها را فراهم کرده است. کلیه بازاریاب‌هایی که به بازاریابی علاقه‌مند هستند، می‌توانند از امکانات این سامانه استفاده کنند. برای ثبت نام بازاریاب‌ها لازم است که افراد اقدام به خرید کد بازاریابی کنند. کد بازاریابی برای یک مدت زمان مشخص به بازاریاب‌ها ارائه می‌شود و پس از آن دیگر اعتباری ندارد. پس از اتمام مدت انقضای کد بازاریابی، می‌توان مجددا آن را تمدید کرد.

 • ثبت نام کارشناسان خودرو

کارشناسان خودرو از جمله افرادی هستند که می‌توانند برای کسب درآمد در سامانه کارکیتا ثبت نام کنند. کارکیتا مازندران این امکان را برای کارشناسان خودرو فراهم کرده تا بتوانند برای ارائه خدمات کارشناسی خودرو در محل، در سامانه استخدام شوند. یک سری شرایط خاص نیز برای این افراد در نظر گرفته شده است که از جمله آن‌ها می‌توان به داشتن مهارت، تجربه و مدرک مرتبط با این حوزه اشاره کرد.

امکانات کارکیتا استان مازندران

امکانات ارائه شده در کارکیتا مازندران برای مشتریان

مشتریان سرمایه کارکیتا مازندران هستند. ما در تیم طراحان کارکیتا تلاش می‌کنیم که به مشتریان اهمیت زیادی بدهیم و برای اینکه این افراد بتوانند از بهترین خدمات کارکیتا استفاده کنند نیز اقدامات بسیار زیادی را انجام می‌دهیم. امکانات ارائه شده در کارکیتا مازندران نیز برای مشتریان در همین راستا است.

کارکیتا مازندران به لطف داشتن امکانات تخصصی در زمینه خودرو و وسایل نقلیه، خیال مشتریان را برای خرید و فروش خودرو، موتورسیکلت، خرید قطعات جانبی خودرو و ... راحت کرده است. اگر متقاضی دریافت بهترین خدمات به عنوان مشتری در زمینه وسایل نقلیه هستید، کافیست که همین حالا در سامانه کارکیتا ثبت نام کنید. از جمله خدمات و امکاناتی که در این سامانه به مشتریان ارائه می‌شود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرید خودرو نو و دست دوم
 • خرید موتورسیکلت نو و کارکرده
 • خرید انواع دوچرخه حرفه‌ای و مبتدی برای کوهستان و فعالیت در شهر
 • خرید انواع موتورسیکلت ایرانی و خارجی
 • خرید قطعات و لوازم یدکی خودرو
 • دریافت خدمات کارشناسی خودرو در محل
 • امکان دریافت خدمات بازاریابی تخصصی
 • استعلام قیمت انواع خودرو کارکرده
 • مشاهده قیمت بروز خودروهای نو

امکانات ارائه شده در کارکیتا مازندران برای نمایشگاه‌های وسایل نقلیه

نمایشگاه‌های وسایل نقلیه می‌توانند در سامانه کارکیتا مازندران با هدف فروش این وسایل نقلیه ثبت نام کنند. شاید همین حالا نیز این نمایشگاه‌ها فروش و درآمد خوبی دارند؛ ولی اگر این افراد می‌خواهند به درآمد مناسبی برسند، باید کمی از کسب و کارهای سنتی دور شوند. ورود به دنیای اینترنت می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد و باعث افزایش درآمد شود.

نمایشگاه‌های وسایل نقلیه در کارکیتا مازندران مجاز به ثبت نام هستند. این نمایشگاه‌ها می‌توانند برای خودشان لوگو اختصاصی و نام برند بسازند. احراز هویت این نمایشگاه‌ها اجباری نبوده، ولی بسیار مفید است. از جمله امکانات ارائه شده در سامانه کارکیتا به نمایشگاه‌های وسایل نقلیه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان ثبت آگهی برای فروش خودرو، موتورسیکلت، ماشین‌های سنگین و دوچرخه
 • امکان درج عکس برای آگهی‌های ثبت شده
 • امکان ثبت متن اختصاصی برای توضیح در مورد وسایل نقلیه و شرایط خرید آن‌ها
 • امکان درج لوگو اختصاصی برای هر یک از نمایشگاه‌ها و برندینگ
 • امکان انتخاب نام اختصاصی برای ثبت آگهی
 • امکان قرار گرفتن در لیست نمایشگاه‌های برتر کارکیتا در صفحه اول این سایت
 • استفاده از خدمات بازاریابی برای فروش سریع‌تر و بهتر

کارکیتا مازندران برای نمایندگی وسایل نقلیه

امکانات ارائه شده در کارکیتا مازندران برای نمایندگی وسایل نقلیه

نمایندگی‌های وسایل نقلیه در گروه افراد خاصی قرار می‌گیرند که از امکانات سامانه کارکیتا مازندران استفاده می‌کنند. امکاناتی که در این سامانه به این دسته از افراد ارائه می‌شود، تا حد زیادی مشابه با امکاناتی که به نمایشگاه‌های خودرو و وسایل نقلیه دیگر ارائه می‌شود.

اگر دارای نمایندگی مجاز در مازندران برای فروش خودرو و یا هر وسیله نقلیه دیگری را دارید، فرصت خوبیست که برای معرفی خودتان هم که شده از امکانات این سامانه استفاده کنید. فقط کافیست که در سامانه ثبت نام کنید و برای خودتان پنل اختصاصی بسازید. در ادامه به امکانات و خدماتی که در کارکیتا مازندران به نمایندگی‌های وسایل نقلیه ارائه می‌شوند، اشاره می‌کنیم.

 • ثبت آگهی برای فروش انواع وسایل نقلیه
 • ثبت آگهی برای فروش خودرو نو و دست دوم
 • ثبت آگهی برای فروش موتورسیکلت ساخت ایران و یا وارد شده از کشورهای خارجی
 • ساخت پنل اختصاصی با نام برند و لوگو
 • ساخت آگهی‌های مربوط به فروش دوچرخه
 • استفاده از خدمات تخصصی بازاریابی

خدمات کارکیتا استان مازندران

امکانات ارائه شده در کارکیتا برای بازاریاب‌ها

بازاریاب‌ها دسته‌ای از افرادی هستند که می‌توانند برای کسب درآمد از طریق کارکیتا مازندران در آن ثبت نام کنند. شاید در ابتدای کار به عنوان بازاریاب نیاز به پرداخت هزینه مشخصی داشته باشید، ولی ناگفته نماند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن به درآمد بسیار بالایی از طریق کارکیتا می‌رسد. چون همانطور که می‌دانید هر فردی که در این سامانه ثبت نام می‌کند، باید حتما یک کد بازاریابی اختصاصی داشته باشد.

امکاناتی که در کارکیتا مازندران به بازاریاب‌ها ارائه می‌شوند نیز در همین راستا هستند. اگر می‌خواهید به عنوان بازاریاب در این سامانه فعالیت کنید، ابتدا باید در آن ثبت نام کنید. مراحل ثبت نام در کارکیتا بسیار ساده است. نیازی نیست که زمان زیادی برای این کار بگذارید و حتی می‌توانید با خیالی راحت در عرض چند دقیقه تمامی مراحل ثبت نام را انجام دهید. در نهایت یک پنل اختصاصی خواهید داشت که به شما امکانات بسیار متنوعی را ارائه می‌کند. از جمله امکانات ارائه شده در کارکیتا برای بازاریاب‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ثبت نام به عنوان بازاریاب حرفه‌ای در سامانه کارکیتا
 • دسترسی به امکانات تخصصی در زمینه بازاریابی
 • کسب درآمد با بالاترین نرخ در کارکیتا
 • امکان مشاهده پورسانت و میزان درآمد اخذ شده از طریق پنل اختصاصی
 • امکان برداشت دستمزد و درآمد از طریق پنل
 • امکان تبدیل شدن به بازاریاب برتر برای قرار گرفتن کد در معرض دید عموم کسب و کارها و مردم

امکانات ارائه شده در کارکیتا استان مازندران برای کارشناسان خودرو

تنها افرادی که می‌توانند در سامانه کارکیتا مازندران به درآمد برسند، بازاریاب‌ها نیستند. ما در این سامانه تلاش کرده‌ایم که ریسک معاملات خودرویی را پایین بیاوریم. برای این کار نیز خدمات کارشناسی خودرو در محل را به مشتریان ارائه می‌کنیم. به طوری که تمامی مشتریان می‌توانند قبل از معامله خودرو، از این خدمات استفاده کنند. بدیهی است که این خدمات فقط مربوط به معاملاتی نیستند که در کارکیتا انجام می‌شوند. همه افراد در مازندران که قصد کارشناسی ماشین را دارند، می‌توانند از این امکانات استفاده کنند.

اگر در زمینه کارشناسی خودرو مدرک دریافت کرده‌اید و تجربه و دانش کافی در این زمینه را دارید، کافیست که در سامانه کارکیتا مازندران ثبت نام کنید. ما بهترین امکانات را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بتوانیم با خیالی راحت از طریق این سامانه کسب درآمد کنید. از جمله امکانات ارائه شده در این سامانه برای کارشناسان خودرو عبارتند از:

 • امکان دریافت پیشنهادات کارشناسی خودرو در محل
 • امکان مشاهده و بررسی دستمزد هر کارشناسی
 • امکان دریافت آنی دستمزد واریز شده به حساب
 • مشاهده دستمزد و میزان مبلغ مربوط به رفت و آمد برای هر کارشناسی خودرو
 • کسب درآمد عالی به عنوان کارشناس خودرو برتر
 • ارائه خدمات بدون پوشش منطقه و در هر نقطه از مازندران برای کسب درآمد بیشتر

آیا برای استفاده از امکانات سامانه کارکیتا مازندران باید حتما در این سامانه ثبت نام کنیم؟

طبق توضیحاتی که در این مقاله به شما دادیم، احتمالا متوجه شدید که سامانه کارکیتا مازندران برای اینکه خدمات به شما ارائه کند، از شما می‌خواهد که در آن ثبت نام کنید. منظور ما این است که بدون ثبت نام در این سامانه مجاز به دریافت خدمات زیادی نیستید و فقط می‌توانید برخی از آگهی‌های منتشر شده در این سامانه را بررسی کنید.

برای استفاده از امکانات سامانه کارکیتا مازندران کافیست که برای یک بار در این سامانه ثبت نام کنید. پس از آن یک نام کاربری و رمز عبور اختصاصی به شما داده خواهد شد که می‌توانید از آن کمک بگیرید و وارد پنل کاربری خودتان شوید. انجام مراحل ثبت نام برای یک بار کافیست و نیازی نیست که مجددا آن را انجام دهید.

امکانات ارائه شده در کارکیتا استان مازندران برای کارشناسان خودرو

احراز هویت کسب و کارها در سامانه کارکیتا مازندران

احراز هویت کسب و کارها در کارکیتا مازندران، برای گروهی از آن‌ها اجباری و برای گروهی دیگر اختیاری است. چون خدماتی که از سوی بازاریاب‌ها و کارشناسان خودرو به افراد و مشتریان ارائه می‌شوند، حساس هستند؛ این افراد باید حتما در این سامانه احراز هویت کنند. احراز هویت در کارکیتا با اتصال به سامانه احراز هویت امتا انجام می‌شود. بنابراین، کاملا معتبر بوده و جای نگرانی برای این افراد جهت دادن اطلاعات شخصی وجود ندارد.

اما گروه دیگری از کسب و کارها مانند نمایشگاه‌ها و نمایندگی‌های خودرو، مجاز به عدم احراز هویت در این سامانه هستند. البته توصیه تمامی کارشناسان کارکیتا این است که تمامی این افراد مراحل احراز هویت خود را در سامانه کارکیتا انجام دهند. چون این کار باعث رفاه حال کسب و کارها و اعتماد مشتریان می‌شود.

احراز هویت کسب و کارها در سامانه کارکیتا مازندران با کد ملی انجام می‌شود. پس از اینکه این کسب و کارها احراز هویت شدند، برچسب احراز هویت شده زیر آگهی‌های آن‌ها منتشر می‌شود. اما در صورتی که مراحل احراز هویت خود را انجام ندهند، در زیر آگهی آن‌ها عبارت احراز هویت نشده مشخص می‌باشد.

احراز هویت کسب و کارها در سامانه کارکیتا مازندران

احراز هویت کسب و کارها در سامانه کارکیتا مازندران

احراز هویت کسب و کارها در کارکیتا مازندران، برای گروهی از آن‌ها اجباری و برای گروهی دیگر اختیاری است. چون خدماتی که از سوی بازاریاب‌ها و کارشناسان خودرو به افراد و مشتریان ارائه می‌شوند، حساس هستند؛ این افراد باید حتما در این سامانه احراز هویت کنند. احراز هویت در کارکیتا با اتصال به سامانه احراز هویت امتا انجام می‌شود. بنابراین، کاملا معتبر بوده و جای نگرانی برای این افراد جهت دادن اطلاعات شخصی وجود ندارد.

اما گروه دیگری از کسب و کارها مانند نمایشگاه‌ها و نمایندگی‌های خودرو، مجاز به عدم احراز هویت در این سامانه هستند. البته توصیه تمامی کارشناسان کارکیتا این است که تمامی این افراد مراحل احراز هویت خود را در سامانه کارکیتا انجام دهند. چون این کار باعث رفاه حال کسب و کارها و اعتماد مشتریان می‌شود.

احراز هویت کسب و کارها در سامانه کارکیتا مازندران با کد ملی انجام می‌شود. پس از اینکه این کسب و کارها احراز هویت شدند، برچسب احراز هویت شده زیر آگهی‌های آن‌ها منتشر می‌شود. اما در صورتی که مراحل احراز هویت خود را انجام ندهند، در زیر آگهی آن‌ها عبارت احراز هویت نشده مشخص می‌باشد.

 

 

 

 

نظرات گرانبهای خودتان رازیر این مقاله با کارکیتا به‌اشتراک بگذارید.

ثبت نظر
لیست نظرات 0 نظر
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support