امکانات سامانه کارکیتا گلستان (آموزش استفاده از این سامانه)

مجله کارکیتا

نویسنده:کارشناس محتوا درکارکیتا

7 ماه پیش 20469 بازدید
امکانات سامانه کارکیتا گلستان (آموزش استفاده از این سامانه)

استان گلستان جزء استان‌های جدید است که از سال 1376 به عنوان یک استان مجزا از مازندران شناخته شد. مرکز این استان، گرگان بوده و پرجمعیت‌ترین شهر این استان شناخته می‌شود. با توجه به رشد جمعیت در استان گلستان، بسیاری از مردم این استان متقاضی دریافت خدمت حرفه‌ای و تخصصی به صورت اینترنتی هستند. اگرچه سامانه‌های زیادی نیز در همین راستا راه اندازی شده‌اند، اما سامانه کارکیتا گلستان را می‌توان یکی از بهترین سامانه‌ها در این راستا شناخت. این سامانه اینترنتی دارای امکانات بسیار متنوعی است که هر کدام مزایای خاص خودشان را دارند. مهم‌ترین موضوعی که باید در مورد این سامانه بدانید، این است که سامانه کارکیتا به صورت اختصاصی در زمینه وسایل نقلیه طراحی شده است. بنابراین، هر امکاناتی و خدماتی که در این سامانه به شما ارائه می‌شود نیز در مورد این موضوع می‌باشد.

معرفی سامانه کارکیتا گلستان

گلستان جزء استان‌های شمالی کشور با آب و هوای فوق العاده است که توانسته با بیش از 1 میلیون نفر جمعیت، به یکی از شهرهای پرجمعیت در شمال کشور تبدیل شود. این روزها بسیاری از مردم در کشور ایران، متقاضی دریافت خدمات مدرن‌تر و جدیدتر برای کسب و کارهای مختلف هستند. همین موضوع باعث شده تا سامانه‌های زیادی برای ارائه این خدمات روی کار بیایند.

سامانه کارکیتا، یکی از این سامانه هاست که به صورت تخصصی در زمینه خودرو و وسایل نقلیه فعالیت می‌کند. هر خدماتی که در این راستا مورد نیاز باشد را می‌توان از طریق این سامانه دریافت کرد. سامانه کارکیتا گلستان، بخشی از سامانه اصلی کارکیتا است که بهترین خدمات را در این زمینه به شمایی که در استان گلستان حضور دارید ارائه می‌کند.

کارکیتا گلستان به واسطه داشتن امکانات تخصصی در زمینه وسایل نقلیه و فعالیت به صورت آنلاین، می‌تواند به شما برای شروع یک کسب و کار اینترنتی و یا گسترش کارتان کمک کند. با بستری که در این سامانه فراهم شده است، هم مشتریان و هم کسب و کارها در استان گلستان می‌توانند به امکانات مختلفی دست پیدا کنند که هر کدام مزایای خاص خودشان را دارند.

سامانه کارکیتا گلستان

اهمیت استفاده از امکانات سامانه کارکیتا گلستان برای کسب و کارها

در سال‌های اخیر تقاضای مردم برای دریافت خدمات از سامانه‌های اینترنتی بسیار افزایش پیدا کرده است. دلیل این موضوع هم پیشرفت تکنولوژی و اعتمادی است که به کسب و کارهای اینترنتی به وجود آمده است. سامانه کارکیتا گلستان نیز به واسطه همین اعتماد راه اندازی شده و تا به امروز نیز بسیار در میان مردم و کسب و کارها محبوب بوده است.

سامانه کارکیتا گلستان برای کسب و کارهای اینترنتی مزایای زیادی را به همراه دارد. کسب و کارهایی که هنوز هم از روش‌های سنتی و قدیمی برای فروش استفاده می‌کنند، حتما می‌توانند که این روش‌ها محدودیت‌هایی را نیز به دنبال دارند. امکان ارائه خدمات از طریق کارکیتا بدون محدودیت زمان و مکان و دسترسی به مشتریان بیشتر در هر نقطه از گلستان از جمله مزایای این سامانه محسوب می‌شود.

احراز هویت در سامانه کارکیتا گلستان

مردم چگونه می‌توانند از امکانات سامانه کارکیتا گلستان استفاده کنند؟

مشتریان‌بخش مهمی از خدمات کارکیتا گلستان را تشکیل می‌دهند. در واقع اگر مشتریان وجود نداشته باشند، امکان ارائه خدمات به کسب و کارها در سامانه کارکیتا گلستان نیز وجود ندارد. مردم و تمامی مشتریان خودرو و وسایل نقلیه می‌توانند پس از ثبت نام در کارکیتا، از خدمات این سامانه استفاده کنند.

برای هر یک از مشتریان یک بازاریاب اختصاصی در نظر گرفته شده است که می‌تواند به مشتریان برای دسترسی به امکانات بهتر کمک کند. تمامی خدمات و امکانات این سامانه، به صورت اینترنتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مردم ارائه خواهند شد. بنابراین، اگر به هر دلیلی نیاز به دریافت این خدمات دارید کافیست که همین حالا در سایت کارکیتا ثبت نام کنید و از خدماتی که در پنل اختصاصی شما قرار داده شده است، استفاده نمایید.

امکانات کارکیتا گلستان

کارکیتا گلستان امکانات بسیار متنوعی را در زمینه وسایل نقلیه موتوری و غیر موتوری به مردم ارائه می‌کند. این امکانات به مشتریان، کسب و کارها، نمایشگاه‌های خودرو، افرادی که به دنبال روشی برای کسب درآمد هستند و ... ارائه می‌شوند. به لطف این امکانات افراد می‌توانند به درآمد بسیار بالایی برسند و از دغدغه‌های ناشی از مراجعه حضوری به مغازه‌ها و فروشگاه‌های مختلف راحت شوند.

این امکانات به تمامی افرادی که در سامانه کارکیتا گلستان ثبت نام کرده‌اند، ارائه می‌شوند. بدیهی است که بسته به نوع نقش هر یک از افراد، این امکانات نیز متفاوت‌اند و باید افراد بر اساس نقش خودشان در سامانه ثبت نام نمایند. با ما همراه باشید تا شما را با امکاناتی که این سامانه در گلستان به شما ارائه می‌کند، آشنا کنیم.

امکانات سامانه کارکیتا گلستان

خرید و فروش خودرو در گلستان

یکی از امکاناتی که در سایت کارکیتا گلستان برای افراد فراهم شده است، خرید و فروش خودرو می‌باشد. در سال‌های اخیر بسیاری از مردم به دلیل دغدغه‌های زندگی و شرایط خاصی که دارند، مجبور شده‌اند که از خودروهای شخصی استفاده کنند. این موضوع به ویژه در افراد میان سال و جوانان دیده می‌شود.

گلستان نیز یک استان پررفت و آمد و پرجمعیت است. میزان خدمات عمومی برای حمل و نقل در این شهر محدود است. همه این موضوعات باعث شده تا بازار خرید و فروش خودرو در این استان داغ باشد. اگر شما در زمینه فروش خودرو فعالیت می‌کنید، می‌توانید به عنوان نمایندگی یا نمایشگاه خودرو در کارکیتا ثبت نام کنید و از خدمات این سامانه استفاده نمایید.

اگر هم متقاضی خرید خودرو دست دوم، کارکرده و یا نو هستید کافیست که در سامانه کارکیتا ثبت نام کنید. با چند کلیک ساده می‌توانید به بهترین آگهی‌های فروش خودرو کارکرده دسترسی داشته باشید. در نهایت اگر سوالی در مورد خودروها و قیمت آن‌ها دارید می‌توانید از طریق بازاریاب و یا به صورت مستقیم از کارشناسان کارکیتا بپرسید.

خرید و فروش موتورسیکلت

موتورسیکلت یک وسیله نقلیه کوچک و جمع و جور است که می‌تواند برای سفرهای درون شهری جوانان گزینه بسیار خوبی محسوب شود. تقاضای مردم برای خرید و فروش موتورسیکلت در گلستان باعث شد تا ما در سامانه کارکیتا گلستان، امکان خرید و فروش موتورسیکلت را نیز فراهم کنیم. بنابراین، اگر در این زمینه نیاز به دریافت خدمات دارید، فقط کافیست که به‌بخش موتورسیکلت سایت مراجعه کنید.

فروشندگان موتورسیکلت می‌توانند نمایندگی‌ها و نمایشگاه‌های مختلف باشند که هر کدام موتورسیکلت‌های متفاوتی را در اختیار دارند. این افراد می‌توانند در سامانه کارکیتا ثبت نام کنند. لوگوی اختصاصی برای خودشان درج کنند. در نهایت نیز امکان ثبت آگهی برای این افراد به صورت اختصاصی وجود دارد.

خریداران موتورسیکلت نیز می‌توانند مراحل خرید موتورسیکلت نو و دست دوم را از طریق کارکیتا انجام دهند. به طوری که آگهی‌های منتشر شده در این زمینه را بررسی کنند و بر اساس نیاز خودشان بهترین موتورسیکلت را انتخاب کنند. قیمت گذاری برای خرید موتورسیکلت، می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. اما برخی از فروشندگان قیمت را توافقی اعلام می‌کنند که می‌توانید از آن‌ها در مورد قیمت سوال کنید.

خرید و فروش ماشین‌های سنگین

ماشین‌های سنگین معمولا برای جابجایی بار در داخل شهر و یا بیرون از شهر مورد استفاده قرار می‌گیرند. استفاده از این ماشین‌ها کار هر کسی نیست و افراد خاصی به واسطه شغل خودشان نیاز به استفاده از این ماشین‌ها دارند. چون استفاده از ماشین‌های سنگین عمومیت زیادی ندارد، افراد کمی نیز اقدام به خرید و فروش آن‌ها می‌کنند. این موضوع می‌تواند چالش بزرگی برای افرادی باشد که نیاز به خرید ماشین‌های سنگین دارند.

سایت کارکیتا گلستان این امکان را برای افراد فراهم کرده است تا بتوانند مراحل خرید ماشین‌های سنگین را از طریق کارکیتا انجام دهند. اگر متقاضی خرید این ماشین‌ها هستید، ولی هنوز گزینه مد نظر خودتان را پیدا نکرده‌اید، کافیست که با کارکیتا در ارتباط باشید. ما بهترین پیشنهادات را به شما خواهیم داد. حتی در صورتی که نیاز به ارتباط با فروشندگان این ماشین‌های سنگین داشته باشید، می‌توانید این کار را از طریق‌بخش چت انجام دهید.

فروشندگان ماشین‌های سنگین نیز می‌توانند از امکانات سامانه کارکیتا گلستان استفاده کنند. این فروشندگان اقدام به ثبت آگهی در کارکیتا می‌کنند و از خدمات این سامانه استفاده می‌کنند. مشتریان نیز می‌تواند با بازدید از آگهی‌ها، قرار ملاقاتی با فروشنده تنظیم کنند و این ماشین‌ها را از نزدیک بررسی نمایند.

خرید و فروش ماشین در گلستان

خرید و فروش دوچرخه

دوچرخه را می‌توان تمیزترین نوع وسیله نقلیه برای استفاده در درون شهر دانست. اگرچه دوچرخه سواری کردن مزایای خاص خودش را به دنبال دارد، ولی به هر حال نیاز به تجربه و فنون خاصی نیز دارد. اگر احساس می‌کنید که می‌توانید با دوچرخه در شهر بروید و یا اینکه نیاز به خرید دوچرخه‌های تخصصی برای کوهستان را دارید، می‌توانید همین حالا از امکانات سامانه کارکیتا گلستان استفاده کنید. در این سامانه به شما این امکان داده می‌شود تا هر دوچرخه‌ای که نیاز دارید را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بخرید و از آن استفاده کنید.

فروش دوچرخه در سامانه کارکیتا برای فروشندگان این نوع وسیله نقلیه نیز مزایای زیادی را به دنبال دارد. معمولا فروشندگان آنلاین دوچرخه راحت‌تر می‌توانند به مشتریان دسترسی پیدا کنند. به همین واسطه نیز درآمد آن‌ها چندین برابر خواهد شد. اگر متقاضی دریافت خدمات تخصصی در این زمینه هستید، باید در سامانه کارکیتا ثبت نام کنید و آگهی مربوط به فروش دوچرخه را ثبت نمایید.

خرید و فروش لوازم یدکی و قطعات وسایل نقلیه

خرید و فروش لوازم یدکی و قطعات وسایل نقلیه

لوازم یدکی و قطعات وسایل نقلیه از جمله وسایلی هستند که همیشه مورد نیاز مردم گلستان می‌باشند. شاید مردم برای کاهش هزینه‌های خودشان اقدام به خرید یک سری اجناس خاص نکنند، ولی لوازم یدکی و قطعات وسایل نقلیه چیزهایی نیستند که افراد نیازی به استفاده از آن‌ها نداشته باشند. همین موضوع باعث شد تا ما در تیم طراحی کارکیتا گلستان تصمیم بگیریم تا یک فرصت به فروشندگان لوازم یدکی و قطعات وسایل نقلیه بدهیم.

سامانه کارکیتا گلستان این امکان را به فروشندگان لوازم یدکی و قطعات وسایل نقلیه می‌دهد تا بتوانند آگهی‌های مربوط به فروش محصولات خود را ثبت کنند. بنابراین، کلیه این افراد باید در سامانه کارکیتا ثبت نام کنند. سپس با ثبت تصاویر و مشخصات قطعات، آن‌ها را از طریق کارکیتا به فروش برسانند.

خریداران لوازم یدکی و قطعات کمیاب خودرو، می‌توانند به سامانه کارکیتا مراجعه کنند و آگهی‌های منتشر شده لوازم یدکی را بررسی کنند. در نهایت فروشنده و مشتری تصمیم می‌گیرند که چگونه مراحل پرداخت هزینه را انجام دهند و مشتری نیز قطعه مورد نظر را دریافت نماید.

کارشناسی خودرو در محل

متاسفانه در سال‌های اخیر برخی از مردم به دلیل اعتماد نابجا به فروشندگان خودرو، یک خودروی تصادف کرده را به جای یک خودروی نو و سالم خریده‌اند. این موضوع باعث شده تا افراد پس از خرید خودرو هزینه‌های زیادی را متحمل شوند. قطعا یک خودروی بدون کارشناسی هیچ مسئولیتی را برای فروشنده خودرو به همراه نخواهد داشت.

این موضوعات را گفتیم تا به شما بگوییم هدف از روی کار آمدن خدمات کارشناسی خودرو در محل کارکیتا گلستان چه بوده است. ما در تیم کارکیتا تصمیم گرفتیم که برای کاهش ریسک معاملات خودروهای نو و دست دوم، خدمات کارشناسی خودرو را در محل به شما ارائه کنیم. در چنین شرایطی دیگر به بهانه عدم امکان جابجایی خودرو، کارشناسی ماشین را از دست نخواهید داد.

برای دریافت خدمات کارشناسی خودرو در محل نیازی نیست که کار پیچیده و سختی را انجام دهید. تمامی این مراحل در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شوند. فقط کافیست که از طریق‌بخش کارشناسی خودرو، درخواست خودتان را با درج آدرس مشخص کنید. کارشناسان کارکیتا در کوتاه‌ترین زمان ممکن درخواست شما را پذیرش می‌کنند. شما نیز می‌توانید از آن‌ها برای ارائه خدمات کارشناسی ماشین در محل کمک بگیرید.

بازاریابی کسب و کارها

بازاریابی کسب و کارها از جمله خدماتی بود که از سوی کارکیتا گلستان با هدف بهبود معاملات در کارکیتا روی کار آمد. خوشبختانه تا به امروز نیز کسب و کارها و مردم از امکاناتی که بازاریاب‌ها در اختیارشان قرار می‌دهند، بسیار رضایت دارند. بازاریابی کسب و کارها می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد و باعث کاهش هزینه‌های ناشی از معاملات پرریسک شود.

 شما به عنوان بازاریاب می‌توانید در سامانه کارکیتا ثبت نام کنید. احراز هویت شوید و فعالیت خودتان را آغاز کنید. چون هر فردی که در سامانه کارکیتا ثبت نام می‌کند، باید یک کد بازاریابی برای خودش تعریف کند، شما می‌توانید به راحتی در کارکیتا کسب درآمد کنید و پورسانت خوبی بگیرد. احراز هویت برای بازاریاب‌ها در سامانه کارکیتا گلستان اجباری است. همچنین شما باید کد بازاریابی رند و یا غیر رند مد نظر خودتان را از سامانه کارکیتا بخرید و شروع به فعالیت در این سامانه کنید.

اگر هم به عنوان مشتری و یا فروشنده در کارکیتا گلستان ثبت نام می‌کنید، باز هم می‌توانید از امکانات بازاریابی کسب و کارها استفاده کنید. بازاریاب‌ها یک واسطه برای خرید و فروش وسایل مختلف مانند خودرو، موتورسیکلت و قطعات و لوازم جانبی هستند. بنابراین، آن‌ها می‌توانند برای رشد کسب و کارها و فروش بیشتر آن‌ها بسیار عالی عمل کنند.

شما می‌توانید از لیست بازاریاب‌های برتر، بهترین بازاریاب را برای خودتان انتخاب کنید و از خدماتی که به شما ارائه می‌کند، استفاده نمایید. همچنین اگر کد بازاریابی خاصی مد نظر ندارید، می‌توانید اجازه دهید تا سامانه به صورت هوشمند برای شما یک بازاریاب برتر را انتخاب کند. 

امکانات و خدمات کارکیتا گلستان

همین حالا با کارکیتا گلستان شروع کنید

ورود به دنیای کسب و کارهای مردم برای هیچ شهری محدودیت ندارد. سامانه کارکیتا جزء سامانه‌هایی است که در هر یک از شهرهای کشور ایران شعبه دارد. یعنی هر یک از افراد در استان گلستان نیز می‌توانند از امکانات این سامانه استفاده کنند.

فرقی نمی‌کند که با چه نقشی قصد ثبت نام در کارکیتا را دارید. مهم این است که بدانید با ورود به این سامانه، به دنیای جدیدی از کسب و کارها دست پیدا خواهید کرد که قبلا در روش‌های کسب و کار سنتی شاهد آن نبودیم.

کارکیتا گلستان سامانه‌ای اینترنتی و تخصصی است که توانسته خدمات خودش را به بهترین نحو به مردم ارائه کند. اگر به دنبال این هستید که در از خدمات این سامانه استفاده کنید، همین حالا شروع کنید. ما به شما فرصت دسترسی به امکانات حرفه‌ای در زمینه خودرو را می‌دهیم. فقط کافیست که خودتان بخواهید و از این خدمات استفاده کنید.

در صورتی که هر گونه سوالی در مورد نحوه استفاده از امکانات سامانه کارکیتا گلستان را دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در کارکیتا در ارتباط باشید. همچنین شما عزیزان می‌توانید برای دسترسی راحت‌تر به امکانات این سامانه، همین حالا اقدام به دانلود اپلیکیشن کارکیتا کنید. این اپلیکیشن در نسخه اندروید طراحی شده و امکانات خوبی را به شما ارائه می‌کند. همچنین در صورتی که از لپ تاپ و یا گوشی‌های IOS استفاده می‌کنید، می‌توانید از نسخه وب این سامانه استفاده نمایید.

 

 

 

 

نظرات گرانبهای خودتان رازیر این مقاله با ما به‌اشتراک بگذارید.

ثبت نظر
لیست نظرات 0 نظر
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support