معرفی کامل امکانات و نحوه ثبت نام در کارکیتا خراسان رضوی

مجله کارکیتا

نویسنده:کارشناس محتوا درکارکیتا

7 ماه پیش 20817 بازدید
معرفی کامل امکانات و نحوه ثبت نام در کارکیتا خراسان رضوی

در سال‌های اخیر بسیاری از مردم متقاضی دریافت خدمات به صورت اینترنتی بوده‌اند تا بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به اهداف مورد نظر خودشان برسند. شیوع کرونا در کشور ایران نیز باعث شد تا کسب و کارهای اینترنتی بسیار گسترش پیدا کنند و افراد بتوانند از امکانات اینترنتی استفاده کنند. کارکیتا خراسان رضوی نیز با هدف ارائه خدمات اینترنتی در حوزه ماشین و دیگر وسایل نقلیه روی کار آمده است. تمامی امکانات این سامانه در همین راستا هستند. این امکانات می‌توانند برای کسب و کارها و مشتریان در این زمینه مزایای خاص خودشان را داشته باشند.  

معرفی سامانه کارکیتا خراسان رضوی

سامانه کارکیتا خراسان رضوی یکی از سامانه‌های اینترنتی است که توانسته به صورت تخصصی در حوزه وسایل نقلیه فعالیت کند. این سامانه در سال‌های اخیر به یکی از بهترین سامانه‌های خودرویی تبدیل شده است. البته بسیاری از افراد به دلیل نام این سامانه تصور می‌کنند که امکانات این سامانه فقط در زمینه خودرو است. اما سامانه کارکیتا در زمینه هر نوع وسیله نقلیه‌ای اعم از خودرو، ماشین‌های سنگین، دوچرخه و موتورسیکلت خدمات متنوعی را به مشتریان ارائه می‌کند.

امکانات و خدمات سامانه کارکیتا خراسان رضوی دارای پوشش سراسری هستند. یعنی علاوه بر اینکه مردم خراسان رضوی می‌توانند از امکانات این سامانه استفاده کنند، دیگر مردم در شهرهای اطراف و استان‌های دیگر نیز قادر به استفاده از امکانات این سامانه می‌باشند. بدیهی است که کلیه این خدمات زیر نظر کارشناسان کارکیتا به مشتریان و کسب و کارها ارائه می‌شوند.

فراهم شدن امکانات خاصی مانند احراز هویت در سامانه کارکیتا خراسان رضوی برای کسب و کارها باعث شده تا امنیت معاملات و کسب و کارهای اینترنتی در این سامانه بسیار افزایش پیدا کند. بنابراین، مشتریان کارکیتا می‌توانند با خیالی راحت از خدمات این سامانه استفاده کنند و به بهترین نتیجه برسند.

سامانه کارکیتا خراسان رضوی

ثبت نام در سامانه کارکیتا خراسان رضوی

تقریبا می‌توان گفت که تمامی خدمات سامانه کارکیتا خراسان رضوی به افرادی ارائه می‌شود که در این سامانه ثبت نام کنند. بدون ثبت نام در سامانه کارکیتا خراسان رضوی تنها امکان مشاهده قیمت‌های آگهی‌های ثبت شده، تخمین قیمت خودرو، قیمت گذاری خدمات کارکیتا و خدماتی از این قبیل را خواهید داشت. در صورتی که امکانات بیشتری مورد نیاز دارید، می‌توانید بر اساس نقش خودتان در این سامانه ثبت نام کنید و از خدمات آن استفاده نمایید.

  • ثبت نام اشخاص عادی

دسته اول از افرادی که می‌توانند در سامانه کارکیتا خراسان رضوی ثبت نام کنند، اشخاص عادی هستند. این افراد بدون اینکه نیازی به پرداخت هزینه داشته باشند، به عنوان یک شخص حقوقی در سامانه ثبت نام خواهند کرد. حتی اشخاص عادی برای ثبت نام در کارکیتا باید یک بازاریاب برای خودشان در نظر بگیرند. در این صورت اگر معامله‌ای توسط مشتری انجام شد، بازاریاب می‌تواند نقش راهنما را برای مشتری داشته باشد. 

  • نمایندگی‌های مجاز وسایل نقلیه

نمایندگی‌های مجاز وسایل نقلیه به ویژه خودرو می‌توانند در سامانه کارکیتا خراسان رضوی ثبت نام کنند. بدیهی است که این نمایندگی‌ها باید در استان خراسان رضوی قرار داشته باشند تا بتوانند مراحل ثبت نام خود را در کارکیتا خراسان رضوی انجام دهند.

احراز هویت برای نمایندگی‌های مجاز وسایل نقلیه خودرویی و غیر خودرویی در خراسان رضوی اجباری نیست. ولی تجربه نشان داده است که مشتریان به آگهی‌های منتشر شده توسط نمایندگی‌های مجاز وسایل نقلیه با احراز هویت، بیشتر اعتماد می‌کنند.

  • نمایشگاه‌های فروش وسایل نقلیه

کارکیتا خراسان رضوی امکان ثبت نام نمایشگاه‌های فروش وسایل نقلیه را فراهم کرده است. نمایشگاه‌های فروش وسایل نقلیه می‌توانند شامل خودروهای سنگین و سبک، موتورسیکلت و دوچرخه باشند که هر کدام نیاز قشر خاصی از مردم هستند. احراز هویت برای نمایشگاه‌های فروش وسایل نقلیه اجباری نیست. اما توصیه می‌شود که این افراد حتما مراحل احراز هویت را انجام دهند تا بتوانند اعتماد مردم را به خود و کسب و کارشان جلب نمایند.

نمایشگاه‌های فروش وسایل نقلیه در کارکیتا خراسان رضوی می‌توانند یک پنل اختصاصی برای خودشان اختصاص دهند. به طوری که امکان درج لوگو، نام برند و حتی توضیحات برند برای آن نمایشگاه وجود دارد. در نهایت هر چقدر تعداد آگهی‌های منتشر شده توسط آن برند بیشتر باشد، کارکیتا این نمایشگاه را در لیست نمایشگاه‌های برتر صفحه اصلی سایت خود قرار می‌دهد.

  • بازاریاب‌ها

بازاریاب‌ها دسته دیگری از افرادی هستند که می‌توانند از طریق سامانه کارکیتا خراسان رضوی کسب درآمد کنند. ثبت نام در سامانه کارکیتا برای این دسته از افراد رایگان نیست. حتما لازم است که آن‌ها یک هزینه خاصی را برای ثبت نام و خرید کد بازاریابی پرداخت کنند. بازاریابی در کارکیتا خراسان رضوی مزایای خاص خودش را دارد و حتی می‌تواند شرایط مالی افراد را متحول کند. همه چیز بستگی به تلاش بازاریاب‌های فعال در کارکیتا دارد.

کارکیتا خراسان رضوی این بستر را برای بازاریابان فراهم کرده است تا بتوانند از پنل اختصاصی خودشان کسب درآمد کنند. تمامی امور مالی در این پنل به صورت شفاف انجام می‌شود. تسویه‌ها، واریزها، میزان دستمزد و ... به طور دقیق مشخص هستند. همچنین، بازاریاب‌هایی که در سامانه کارکیتا خراسان رضوی ثبت نام می‌کنند، اگر فعالیت خوبی در این سامانه داشته باشند به بازاریاب برتر تبدیل خواهند شد. در چنین شرایطی بازاریاب‌ها مدام به افراد ثبت نام کننده در کارکیتا معرفی می‌شوند. پس می‌توانند خیلی راحت به درآمد بالایی از طریق این سامانه برسند.

  • فروشندگان لوازم یدکی وسایل نقلیه

کارکیتا خراسان رضوی امکان فروش لوازم یدکی وسایل نقلیه مختلف را برای فروشندگان فراهم کرده است. در واقع دسته دیگری از افراد که می‌توانند در سامانه کارکیتا ثبت نام کنند، فروشندگان ابزارها، قطعات و لوازم یدکی وسایل نقلیه مختلف هستند. چون پوشش سراسری برای فروش لوازم یدکی از طریق کارکیتا وجود دارد، این افراد می‌توانند به درآمد زیادی برسند. احراز هویت برای فروشندگان لوازم یدکی وسایل نقلیه ضروری نیست؛ اما این افراد می‌توانند برای کسب درآمد بیشتر و دسترسی به مشتریان بیشتر، از احراز هویت تخصصی استفاده نمایند.

  • کارشناسان خودرو

کارشناسان خودرو دسته آخر از افرادی هستند که می‌توانند در سامانه کارکیتا خراسان رضوی ثبت نام کنند. مزایایی که برای کارشناسان خودرو در این سامانه در نظر گرفته شده است، کاملا متفاوت از کسب و کارهای دیگر می‌باشد. در واقع این افراد می‌توانند از طریق کارکیتا به کسب درآمد برسند و هر روز پروژه‌های مختلفی را برای کارشناسی خودرو در محل تحویل بگیرند.

برای ثبت نام به عنوان کارشناس خودرو در کارکیتا خراسان رضوی باید دارای یک سری شرایط خاص باشید. داشتن مدرک مرتبط با این حرفه و ابزارهای مورد نیاز برای ارائه خدمات کارشناسی در محل کاملا ضروری است. اگر به عنوان کارشناس خودرو نیاز به ثبت نام در این سامانه دارید، ولی یک سری ابهامات در ذهن شما به وجود آمده‌اند می‌توانید با کارشناسان کارکیتا در ارتباط باشید.

امکانات و خدمات کارکیتا خراسان رضوی

کارکیتا خراسان رضوی با هدف ایجاد یک بستر مناسب جهت ارتباط مشتری با فروشندگان خودرو، لوازم یدکی وسایل نقلیه، فروشندگان موتور سیکلت، دوچرخه و ... روی کار آمده است. هدف اصلی برای راه اندازی این سامانه کمک به کسب و کارها و مردم خراسان رضوی بوده است. به همین خاطر تمامی امکاناتی که در این سامانه به مشتریان و کسب و کارها ارائه می‌شوند نیز در همین راستا می‌باشند.

در ادامه شما را با مهم‌ترین امکانات و خدمات کارکیتا خراسان رضوی آشنا می‌کنیم که هر کدام به نوبه خودشان می‌توانند برای شما مزایای زیادی را به همراه داشته باشند. اگر نیاز دارید از این خدمات استفاده کنید، باید طبق توضیحات داده شده در‌بخش قبل در سامانه کارکیتا ثبت نام کنید و با پنل اختصاصی خودتان از این خدمات استفاده نمایید.

ثبت نام در سامانه کارکیتا خراسان رضوی

خرید و فروش انواع وسایل نقلیه در خراسان رضوی

هر نوع وسیله نقلیه‌ای اعم از خودرو، موتورسیکلت، دوچرخه و ماشین‌های سنگین در کارکیتا خراسان رضوی قابل فروش هستند. بنابراین نمایشگاه‌ها و نمایندگی‌های خودرو می‌توانند با ساخت پنل اختصاصی خودشان در کارکیتا آگهی ثبت کنند. ثبت آگهی در این سامانه با قیمت بسیار اندکی انجام می‌شود. به طوری که می‌توانید با خیالی راحت در طول روز چندین آگهی نیز ثبت کنید.

مشتریان خرید وسایل نقلیه مانند خودرو و موتورسیکلت نیز می‌توانند آگهی‌های منتشر شده در کارکیتا را بررسی کنند و بر اساس بودجه‌ای که دارند، بهترین گزینه را انتخاب کنند. با توجه به تنوع آگهی‌های منتشر شده در کارکیتا، هر یک از مشتریان می‌توانند بر اساس نیاز خودشان بهترین خودرو یا هر وسیله نقلیه‌ای که نیاز دارند را بخرند و بی‌دردسر از آن استفاده نمایند.

خرید و فروش انواع لوازم یدکی وسایل نقلیه

کارکیتا خراسان رضوی فقط با هدف خرید و فروش ماشین یا موتورسیکلت روی کار نیامده است. این سامانه این هدف را دنبال می‌کند تا خدمات خود را به صورت تخصصی در زمینه ماشین و خودرو به مردم ارائه کند تا مردم بتوانند در زمان کوتاهی، تمامی نیازهای خودشان را از طریق این سامانه برطرف کنند.

خرید و فروش انواع لوازم یدکی وسایل نقلیه از جمله امکاناتی هستند که توسط کارکیتا به مردم خراسان رضوی و کسب و کارها ارائه می‌شوند. مردم خراسان رضوی می‌توانند برای خرید لوازم یدکی خودرو، موتورسیکلت، دوچرخه و ماشین‌های سنگین به سایت کارکیتا مراجعه کنند و قطعه مورد نظر خودشان را پیدا نمایند. یکی از مهم‌ترین مزایای سامانه کارکیتا خراسان رضوی این است که حتی امکان خرید قطعات کمیاب را نیز به شما خواهد داد.

کارکیتا خراسان رضوی به عنوان سامانه‌ای تخصصی به فروشندگان لوازم یدکی نیز خدمات خوبی را ارائه می‌کند. فروشندگان این قطعات می‌توانند برای افزایش فروش و کسب درآمد، در سامانه کارکیتا ثبت آگهی کنند. اگر فروشندگان فعالیت خوبی در سامانه کارکیتا داشته باشند، می‌توانند به بهترین فروشنده در کارکیتا تبدیل شوند. در این صورت تمامی آگهی‌های منتشر شده توسط آن‌ها در صفحه اول نمایش داده خواهد شد. 

خرید و فروش انواع وسایل نقلیه در خراسان رضوی

کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی خودرو در محل یکی از امکانات کارکیتا خراسان رضوی است که توانسته محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم پیدا کند. این خدمات توسط کارشناسانی که دارای مدرک حرفه‌ای در این زمینه هستند و تجربه کارشناسی انواع خودرو ایرانی و خارجی را دارند انجام می‌شود. فقط با این تفاوت که کارشناسان می‌توانند به صورت حضوری به محل مورد نظر مشتری مراجعه کنند و خدمات را در محل ارائه نمایند.

کارشناسی خودرو در محل در کارکیتا خراسان رضوی یک نوع خدمات دو طرفه است. به طوری که کارشناسان ماشین می‌توانند از این امکانات برای کسب درآمد استفاده کنند. افرادی که متقاضی خرید ماشین‌های دست دوم هستند نیز می‌توانند از این خدمات برای خرید خودروها با خیالی راحت‌تر استفاده نمایند. تمامی خدمات کارشناسی خودرو در محل توسط کارشناسان حرفه‌ای و با مهر کارکیتا ارائه می‌شود. در واقع شما در نهایت یک فرم دریافت می‌کنید که کاملا معتبر است.

بازاریابی برای فروش بهتر محصولات در کارکیتا

بازاریابی در کارکیتا خراسان رضوی با هدف فروش بهتر محصولات برای کسب و کارها و ارائه خدمات بهتر به مشتریان ارائه شد. استقبال کسب و کارها و مشتریان از این خدمات باعث شد تا در حال حاضر شرط ثبت نام در کارکیتا برای هر فردی، داشتن یک بازاریاب اختصاصی باشد. در واقع در هنگام ثبت نام شما باید کد بازاریابی بازاریاب مورد نظر خودتان را وارد کنید تا بتوانید در سامانه ثبت نام نمایید.

خدمات بازاریابی برای فروش بهترین محصولات در کارکیتا خراسان رضوی می‌تواند مزایای خاص خودش را داشته باشد. شما می‌توانید با خیالی راحت از این خدمات استفاده کنید و به درآمد بیشتری در کارکیتا برسید. مشتریان نیز می‌توانند برای کاهش دغدغه‌های خودشان در حوزه خرید محصولات از امکانات این سامانه استفاده نمایند.

کارشناسی خودرو در محل

تبلیغات مستقیم کسب و کارها در کارکیتا

تبلیغات مستقیم کسب و کارها یکی از امکاناتی است که در کارکیتا خراسان رضوی برای افراد فراهم شده است. اگر متقاضی دریافت این خدمات هستید، باید پس از ثبت نام در کارکیتا از تبلیغات حرفه‌ای در کارکیتا استفاده کنید. همانطور که از نام این سامانه مشخص است، امکانات تبلیغاتی خودش را فقط به کسب و کارهایی که در زمینه خودرو و وسایل نقلیه فعالیت می‌کنند، ارائه می‌کند. بنابراین، اگر متقاضی تبلیغات در این سامانه هستید، باید به این شرط توجه داشته باشید.

تعرفه تبلیغات مستقیم کسب و کارها در سامانه کارکیتا خراسان رضوی بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود. بدیهی است که اگر هزینه توسط فردی که متقاضی تبلیغات در کارکیتا است پرداخت شود. ولی اگر تبلیغات مرتبط با خودرو و وسیله نقلیه نباشد، مبلغ پرداخت شده به هیچ وجه به فرد بازگردانده نمی‌شود. بنابراین، افرادی که قصد دریافت این خدمات را دارند، باید حتما به تخصصی بودن تبلیغات خودشان در این سامانه توجه داشته باشند.

قیمت گذاری در کارکیتا

قیمت گذاری در کارکیتا خراسان رضوی

یکی از امکاناتی که در سامانه کارکیتا خراسان رضوی به مشتریان و فروشندگان خودرو ارائه می‌شود، قیمت گذاری است. قیمت گذاری در کارکیتا فعلا برای خودرو قابل انجام است. بنابراین، افرادی که متقاضی خرید خودروهای نو و دست دوم هستند، می‌توانند برای اطلاع از قیمت این ماشین‌ها به سایت کارکیتا مراجعه کرده و با چند کلیک ساده به قیمت این خودروها دسترسی پیدا کنند.

قیمت گذاری در کارکیتا خراسان رضوی برای خودروهای نو به صورت روزانه از طریق این سایت انجام می‌شود. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت‌های روز خودروهای نو در بازار آزاد، از طریق این سایت اقدام کنید. همچنین، در صورتی که نیاز به دریافت قیمت خودروهای کارکرده را دارید، می‌توانید از طریق آگهی‌های منتشر شده در سایت کارکیتا از قیمت این خودروها مطلع شوید.

همچنین، یک‌بخش در سایت کارکیتا به نام «تخمین قیمت خودروهای کارکرده» وجود دارد که می‌توانید از طریق آن، از قیمت خودروهای نو و دست دوم مطلع شوید. این سامانه به صورت هوشمند و بر اساس اطلاعاتی که به آن می‌دهید، قیمت خودرو را برای شما تخمین می‌زند. 

دریافت خدمات از کارکیتا خراسان رضوی

روش‌های دریافت خدمات از کارکیتا خراسان رضوی

کارکیتا خراسان رضوی یکی از سایت‌هایی است که توانسته با ارائه خدمات عالی به مشتریان خودش، به کسب و کارها برای کسب درآمد و به مشتریان برای خرید سریع‌تر محصولات مختلف کمک کند. دریافت خدمات از طریق این سامانه برای همه افراد مزایای زیادی را دارد. به خصوص در شهرهایی مانند خراسان رضوی که دومین شهر پرجمعیت کشور ایران می‌باشد، دریافت خدمات به صورت اینترنتی می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد.

دریافت خدمات از کارکیتا خراسان رضوی از دو طریق امکان پذیر است. اولین روش مراجعه به سایت اینترنتی کارکیتا است که امکانات متنوعی را به مشتریان ارائه می‌کند. دومین روش هم استفاده از این خدمات و امکانات از طریق اپلیکیشن کارکیتا می‌باشد.

امکاناتی که در وب سایت کارکیتا به مشتریان و کسب و کارها ارائه می‌شوند، کاملا مشابه با امکاناتی هستند که در اپلیکیشن به مشتریان ارائه خواهند شد. تنها تفاوتی که وجود دارد این است که شما باید برای دریافت این خدمات از وب سایت، هر بار به آن وارد شوید. ولی برای دریافت خدمات از طریق اپلیکیشن سریع‌تر می‌توانید مراحل را انجام دهید. در حال حاضر برنامه کارکیتا دارای دو نسخه وب و اندروید است که می‌توانید بر اساس نسخه گوشی تلفن همراه خود از آن‌ها استفاده نمایید.

 

 

 

 

نظرات گرانبهای خودتان رازیر این مقاله با کارکیتا به‌اشتراک بگذارید.

ثبت نظر
لیست نظرات 0 نظر
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support