با خدمات و امکانات کارکیتا مرکزی آشنا شوید

مجله کارکیتا

نویسنده:کارشناس محتوا درکارکیتا

1 ماه پیش 12243 بازدید
با خدمات و امکانات کارکیتا مرکزی آشنا شوید

استان مرکزی یکی از استان‌های بزرگ در کشور ایران است که دارای جمعیت بیش از 1 میلیون نفر می‌باشد. اگرچه این جمعیت نسبت به برخی از کلان شهرهای کشور ایران چندان زیاد نیست؛ اما باز هم این موضوع باعث نمی‌شود تا نتوانیم بگوییم که مردم این استان نیاز بسیار زیادی به امکانات اینترنتی و خدمات مجازی دارند. کارکیتا مرکزی، یکی از سامانه‌هایی است که به صورت تخصصی برای رفع نیازهای مردم در زمینه خودرو و وسایل نقلیه راه اندازی شده است. خدمات این سامانه هم برای کسب و کارها و هم برای مشتریان قابل دریافت می‌باشند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سامانه و امکاناتی که در اختیار شما قرار می‌دهد، می‌توانید با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

معرفی سامانه کارکیتا مرکزی

سامانه کارکیتا توسط یک تیم خلاق و باتجربه در زمینه طراحی وب سایت‌های اینترنتی روی کار آمده است. انگیزه طراحی این سامانه، ارائه خدمات تخصصی در زمینه وسایل نقلیه مختلف بود. کم کم این سامانه گسترش پیدا کرد تا بتواند به تمامی مردم شهرهای کشور ایران خدمات مناسبی را ارائه کند. سامانه کارکیتا مرکزی نیز یکی از سامانه‌هایی است که در زیر مجموعه سامانه اصلی کارکیتا قرار می‌گیرد.

سامانه کارکیتا مرکزی، به صورت اختصاصی در استان مرکزی فعالیت می‌کند. یعنی مردم و کسب و کارهایی که در استان مرکزی حضور دارند، می‌توانند از امکانات این سامانه استفاده نمایند. این سامانه هم برای مشتریان و هم برای کسب و کارها، خدمات بسیار متنوعی را در نظر گرفته است. بنابراین، هر یک از افراد می‌توانند بر اساس شغل و حرفه خودشان در این سامانه ثبت نام کنند و از خدمات آن استفاده نمایند.

سامانه کارکیتا مرکزی و تیمی که آن را طراحی کرده‌اند، تلاش می‌کنند تا یک بستر مناسب و امن را برای کسب و کارهای اینترنتی به وجود آورند. این سامانه در حال حاضر به دلیل داشتن امکانات عالی، توانسته به یکی از سامانه‌های برتر در زمینه خودرو و وسایل نقلیه تبدیل شود.

چطور از امکانات سامانه کارکیتا مرکزی استفاده کنیم؟

برای استفاده از امکانات سامانه کارکیتا مرکزی می‌توانید در این سامانه ثبت نام کنید. ثبت نام در این سامانه برخلاف بسیاری از سایت‌ها بر اساس نقش شما انجام می‌شود. یعنی اگر مشتری هستید باید از طریق‌بخش مشتری در این سامانه ثبت نام کنید و اگر فروشنده هستید باید از طریق‌بخش نمایشگاه‌های خودرو و یا فروشندگان لوازم و قطعات یدکی مراحل ثبت نام خود را انجام دهید.

پس از ثبت نام یک پنل اختصاصی در اختیار خواهید داشت که خدمات متنوعی را به شما ارائه می‌کند. هر یک از امکاناتی که در پنل به مشتریان ارائه می‌شود، آنقدر حرفه‌ای هستند که بتوانید با خیالی راحت از آن‌ها استفاده کنید. فراموش نکنید که ثبت نام در این سامانه اجباری نیست. ولی چون نمی‌توانید بدون ثبت نام از امکانات مختلف این سامانه استفاده کنید، توصیه می‌کنیم که کمی وقت بگذارید و مراحل ثبت نام را انجام دهید.

سامانه کارکیتا مرکزی

امکانات و خدمات کارکیتا مرکزی برای مردم عادی

مردم عادی همان مشتریانی هستند که در سامانه کارکیتا مرکزی ثبت نام می‌کنند و قصد دریافت خدمات از طریق این سامانه را دارند. این افراد زمانی باید برای استفاده از خدمات کارکیتا هزینه پرداخت کنند که نیاز به دسترسی به آگهی‌های منتشر شده و اطلاعات کامل آن‌ها را دارند. هزینه‌های پرداخت شده توسط مشتریان در کارکیتا آنقدر محدود است که می‌توانید با خیالی راحت از امکانات این سامانه استفاده کنید.

مهم‌ترین خدماتی که در کارکیتا مرکزی به مردم عادی ارائه می‌شود، امکان مشاهده و بررسی آگهی‌های مختلف در کارکیتا است. آگهی‌ها با هدف فروش و کسب درآمد در کارکیتا منتشر می‌شوند. مشتریان نیز می‌توانند با بررسی آن‌ها و مقایسه هر کدام با یکدیگر، به راحتی از امکانات ارائه شده در کارکیتا استفاده کنند.

چت با فروشندگان از جمله امکانات دیگری است که از سوی کارکیتا مرکزی برای مشتریان فراهم شده است. کلیه مشتریانی که در مورد محصول یا وسیله نقلیه سوالی دارند و یا نیاز به تنظیم قرار ملاقات با فروشنده دارند، می‌توانند از طریق این‌بخش سوالات خود را مطرح کنند. پس می‌توانیم بگوییم که امکانات ارائه شده در این سامانه به مشتریان جامع و کامل است و می‌تواند نیازهای آن‌ها را برطرف کند. از جمله امکانات دیگر ارائه شده به مشتریان در این سامانه عبارتند از:

  • خرید انواع خودرو نو و دست دوم ایرانی و خارجی
  • خرید دوچرخه حرفه‌ای، شهری و کوهستانی
  • خرید موتورسیکلت با ظرفیت‌ها و مشخصات متفاوت
  • خرید انواع ماشین‌های سنگین
  • خرید لوازم و قطعات خودرو و ماشین‌های سنگین و سبک
  • دریافت خدمات کارشناسی خودرو در محل

امکانات و خدمات کارکیتا مرکزی برای مردم عادی

امکانات و خدمات کارکیتا مرکزی برای کسب و کارها

کسب و کارها‌ بخش مهمی از کارکیتا مرکزی را تشکیل می‌دهند. در واقع این کسب و کارها هستند که به ما در کارکیتا مرکزی کمک می‌کنند تا بتوانیم بهترین خدمات را به مشتریان ارائه کنیم. با توجه به اهمیت ورود کسب و کارها به دنیای اینترنت و کسب درآمد از طریق آن، در کارکیتا این شرایط برای افراد مختلف که در زمینه خودرو و دیگر وسایل نقلیه کار می‌کنند فراهم شده تا بتوانند در این سامانه کسب درآمد داشته باشند.

راه اندازی یک وب سایت شخصی برای ارائه خدمات در دنیای اینترنت می‌تواند هزینه‌های زیادی را برای کسب و کارها به دنبال داشته باشد. ولی با وجود سامانه‌ای مانند سامانه کارکیتا که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می‌کند، هزینه‌های ناشی از فعالیت در اینترنت برای کسب و کارها به شدت کاهش پیدا می‌کند. با ما همراه باشید تا با امکانات و خدماتی که به شما کسب و کارها در کارکیتا استان مرکزی ارائه می‌شود، آشنا شوید.

ثبت آگهی برای فروش وسایل نقلیه

اگرچه کارکیتا مرکزی خدمات بسیار متنوعی را به مردم ارائه می‌کند؛ اما نباید این موضوع را انکار کنیم که فروش وسایل نقلیه در این سامانه جزء محبوب‌ترین خدمات است. فروشندگان وسایل نقلیه که شامل نمایندگی‌های مجاز و نمایشگاه‌ها هستند، می‌توانند برای ثبت آگهی در سایت کارکیتا مرکزی ثبت نام کنند. منظور ما از وسایل نقلیه، هم وسایل نقلیه موتوری و هم وسایل نقلیه غیر موتوری است. موتورسیکلت، ماشین‌های سبک (شخصی)، ماشین‌های سنگین و دوچرخه جزء 4 دسته از وسایل نقلیه‌ای هستند که در این سایت به فروش می‌روند.

کسب و کارهای فعال در زمینه فروش این وسایل نقلیه کافیست که در سامانه کارکیتا مرکزی ثبت نام کنند. پس از ثبت نام و پرداخت هزینه مربوط به انتشار آگهی، امکان ثبت آگهی برای آن‌ها فراهم می‌شود. اگر این کسب و کارها در طول روز فعالیت خوبی در کارکیتا داشته باشند، هوش مصنوعی این سامانه آن‌ها را به عنوان کسب و کار برتر می‌شناسد. در چنین شرایطی آگهی‌های این کسب و کارها در صفحه اول کارکیتا قابل مشاهده است.

ثبت آگهی برای فروش لوازم و قطعات یدکی

ثبت آگهی برای فروش لوازم و قطعات یدکی

فروشندگان لوازم یدکی، قطعات خودرو، لوازم جانبی موتورسیکلت و هر وسیله‌ای که مربوط به وسایل نقلیه می‌شود، می‌توانند در سامانه کارکیتا ثبت نام کنند و از خدمات این سامانه استفاده نمایند. این کسب و کارها مجاز به ساخت یک پنل اختصاصی برای خودشان می‌باشند. در این پنل یک سری امکانات و خدمات به فروشندگان ارائه می‌شود که هر کدام برای این فروشندگان ضروری هستند.

ثبت آگهی برای فروش لوازم و قطعات یدکی، می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. به خصوص اینکه افراد می‌توانند از طریق کارکیتا مرکزی به هر‌بخش از کشور ایران، ارسال قطعات و لوازم داشته باشند.

امکان رقابت کردن با فروشندگان دیگر نیز در کارکیتا فراهم شده است. به طوری که هر یک از فروشندگان می‌توانند با پایین آوردن قیمت پیشنهادی خودشان، حتی به مقدار کم، با دیگر فروشندگان رقابت کنند و مشتری جذب نمایند.

چت و ارتباط با مشتریان

درخواست مشتریان برای پرسش در مورد سوالات مختلف از فروشندگان، باعث شد تا ما در کارکیتا مرکزی امکان چت و ارتباط با مشتریان را برای کسب و کارها در نظر بگیریم. در چنین شرایطی فروشندگان می‌توانند با مشتریان به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنند و به هر گونه سوال آن‌ها پاسخ بدهند.

بخش چت و ارتباط با مشتریان هم برای مشتریان جهت ارتباط با فروشندگان و هم برای فروشندگان طراحی شده است. فقط کافیست که هر یک از این افراد به پنل اختصاصی خودشان در کارکیتا مراجعه کنند. در نهایت می‌توان به صورت اینترنتی و بدون نیاز به صرف هزینه، یک ارتباط با میان مشتری و فروشنده ایجاد کرد.

بازاریابی در کارکیتا مرکزی

یکی از امکاناتی که در کارکیتا مرکزی برای افراد در نظر گرفته شده است، بازاریابی است. بازاریابی یک روش کسب درآمد افراد در سامانه کارکیتا مرکزی است و می‌تواند منجر به گسترش کسب و کارهای اینترنتی در کارکیتا نیز شود. اگر در زمینه بازاریابی دانش و تخصص کافی دارید، ولی هنوز بستر مناسبی برای کار کردن شما پیدا نشده است، نگران نباشید. کارکیتا مرکزی اینجاست تا شما را به عنوان بازاریاب استخدام کند.

بازاریابی در کارکیتا مرکزی مزایای خاص خودش را دارد و می‌تواند برای شما بسیار پردرآمد نیز باشد. برای ثبت نام و شروع کار به عنوان بازاریاب در کارکیتا حتما باید یک کد بازاریابی اختصاصی برای خودتان تهیه کنید. این کد بازاریابی می‌تواند تا مدت زمان مشخصی اعتبار داشته باشد. همچنین می‌توانید برای افزایش ریسک انتخاب شدن به عنوان بازاریاب هر کسب و کار، اقدام به خرید کدهای رند کنید که البته قیمت بالاتری نیز دارند.

پس از اینکه کد بازاریابی مورد نظرتان را خریداری کردید، باید حتما مراحل احراز هویت در سامانه امتا را انجام دهید. بازاریاب‌هایی که احراز هویت را انجام ندهند، نمی‌توانند از خدمات پنل خودشان استفاده نمایند. بنابراین، حتما کلیه مراحل مربوط به احراز هویت را انجام دهید و منتظر نتیجه بمانید.

کارشناسی خودرو در محل با کارکیتا مرکزی

کارشناسی خودرو در محل

یکی از امکاناتی که سایت کارکیتا مرکزی برای کسب و کارها در نظر گرفته است، کارشناسی خودرو در محل می‌باشد. در واقع این سامانه با هدف ایجاد بستری برای کسب درآمد افرادی که در زمینه کارشناسی خودرو متخصص هستند، ولی به دلیل رقابتی که در مراکز وجود دارد نمی‌توانند کسب درآمد کنند، امکان ثبت نام به عنوان کارشناس خودرو را فراهم کرده است. در واقع ثبت نام به عنوان کارشناس خودرو در کارکیتا به منزله استخدام در این سامانه می‌باشد.

کارشناسی خودرو در محل می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد و باعث کسب درآمد بسیار زیادی شود. افرادی که در این زمینه فعال هستند می‌دانند که مردم تا چه اندازه به دریافت خدمات در محل علاقه‌مند هستند. به همین خاطر کسب درآمد از طریق استخدام در کارکیتا کار چندان سختی نیست.

 باید توجه داشته باشید که این سامانه در حال حاضر، در تمامی نقاط استان مرکزی خدمات کارشناسی ارائه می‌کند. پس اگر موقعیت قرارگیری خودرو کمی از شما دور بود، نگران نباشید. چون هزینه رفت و آمد به مبلغ دستمزد شما اضافه می‌شود. این یعنی اینکه می‌توانید با خیالی راحت از خدمات این سامانه استفاده کنید. امکان برداشت آنی دستمزد پرداخت شده از سوی مشتری نیز برای شما فراهم شده است تا بتوانید بدون دغدغه هر زمانی که نیاز داشتید، از پول خودتان استفاده کنید.

ثبت آگهی برای فروش وسایل نقلیه

منظور از برچسب احراز هویت نشده در کارکیتا مرکزی چیست؟

کارکیتا مرکزی شرایط خاصی را برای کسب و کارها در نظر گرفته تا بتوانند در این سامانه احراز هویت شوند و اعتماد مردم را جلب کنند. البته این احراز هویت فعلا در این سامانه اجباری نیست. فقط بازاریاب‌ها و کارشناسان خودرو باید مراحل احراز هویت را با کد ملی انجام دهند. دیگر افراد و فروشندگان وسایل نقلیه و لوازم یدکی مجاز هستند که این کار را انجام ندهند.

بنابراین، در صورتی که در زیر هر یک از آگهی‌های منتشر شده در کارکیتا مرکزی، برچسب احراز هویت نشده را مشاهده کردید باید بدانید که آن فرد یا کسب و کار در سامانه با کد ملی خودش احراز هویت نشده است. البته این بدین معنی نیست که نمی‌توانید به او اعتماد کنید. چون به هر حال در اکثر سایت‌های اینترنتی این شرایط برای کسب و کارها وجود ندارد، برخی از آن‌ها ترجیح می‌دهند که بدون انجام مراحل احراز هویت کسب و کار خودشان را پیش ببرند.

این موضوع هیچ خللی در کسب و کار آن‌ها ایجاد نمی‌کند؛ ولی ممکن است مشتریان کسب و کارهای احراز هویت شده را به کسب و کارهای احراز هویت نشده ترجیح دهند.

آیا می‌توانیم به کارکیتا مرکزی برای دریافت خدمات اعتماد کنیم؟

اگرچه گسترش کسب و کارهای اینترنتی باعث شده تا اکثر مردم به این کسب و کارها اعتماد کنند؛ اما هنوز هم بسیاری از مردم تصور می‌کنند که اعتماد به کسب و کارهای اینترنتی به این سادگی که می‌گوییم نیست. واقعیت این است که این افراد و حتی کسب و کارها درست فکر می‌کنند. چون حتی با وجود سامانه‌های اینترنتی احراز هویت، باز هم احتمال کلاهبرداری در زمینه معاملات خودرویی در سایت‌های اینترنتی غیر معتبر وجود دارد.

کارکیتا برای اینکه بتواند اعتماد مشتریان را جلب کند، تلاش کرده تا خدمات خود را زیر نظر قوانین ارائه کند. روی کار آمدن سامانه هوشمند احراز هویت در این سامانه نیز به همین منظور بود. بنابراین، کلیه افرادی که در این سامانه احراز هویت می‌شوند، مورد تایید کارکیتا مرکزی هستند. کما اینکه ثبت نام و احراز هویت در این سامانه برای برخی از افراد مانند بازاریاب‌ها و کارشناسان خودرو اجباری می‌باشد.

در صورتی که نمی‌توانید به راحتی به کسب و کارهای اینترنتی اعتماد کنید، به شما حق می‌دهیم. به هر حال شرایط کسب و کارهای اینترنتی این اجازه را به شما نمی‌دهد. ولی با کارکیتا مرکزی خیالتان از بابت این موضوع راحت باشد. چون ما بستری را برای شما فراهم کرده‌ایم تا بتوانید با رفاه حال و با خیالی راحت از خدمات کارکیتا مرکزی استفاده نمایید.

کارکیتا مرکزی، سامانه‌ای برای کسب درآمد شما

همین حالا با کارکیتا مرکزی شروع کنید

ما با هدف ایجاد رفاه حال در میان مردم و کسب و کارهای مختلف در مرکزی، اقدام به راه اندازی کارکیتا مرکزی کرده‌ایم. در همین راستا نیز خدمات بسیار متنوعی را به مشتریان ارائه می‌کنیم که هر کدام می‌توانند مزایای خاص خودشان را داشته باشند. البته فرقی نمی‌کند که در این سامانه به عنوان مشتری ثبت نام کرده‌اید یا به عنوان فرد صاحب کسب و کار. در هر دو شرایط امکاناتی به شما ارائه می‌شود که فوق العاده هستند.

کارکیتا مرکزی سامانه‌ای است که به شما به صورت تخصصی برای رفع نیازهایتان در زمینه خودرو و وسایل نقلیه کمک می‌کند. همه خدمات در این سامانه با امنیت بالایی ارائه می‌شوند. بنابراین، می‌توانید با خیالی راحت از آن‌ها استفاده کنید و به نتیجه‌ای که می‌خواهید برسید.

اگر در زمینه خدمات و امکانات کارکیتا مرکزی سوالی دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. ما در کارکیتا تلاش می‌کنیم که هیچ ابهامی را در ذهن شما باقی نگذاریم. بنابراین، اگر سوالی در ذهن شما مطرح است و یا مشکلی در حین ثبت نام و ثبت آگهی برای شما به وجود آمده، می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

 

 

 

 

نظرات گرانبهای خودتان رازیر این مقاله کارکیتا ما به‌اشتراک بگذارید.

ثبت نظر
لیست نظرات 0 نظر
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support