مجله خودرو - مقایسه خودرو

مقایسه ام وی ام 110 با پراید و دوو ماتیز
25 دی 1402

خودروهای ارزان قیمت در بازارایران تنوع چندانی ندارند و در بازه قیمتی‌ام وی‌ام معمولا انتخاب ما به ماتیز وپراید محدود می‌شود که در رده خودروهای کوچک قرارمی‌گیرند. از این سه خودرو تنها پراید همچنان در حال تولید است  دو خودروی دیگر در بازار کارکرده هستند.

خواندن بیشتر
مقایسه جک S3 و ام وی ام X33S
25 دی 1402

 امروزه کراس اوورهای کوچک در بازارهای مختلف طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند و می‌توان گفت به تدریج جایگزین سدان‌ها و هاچ بک‌ها می‌شوند. با توجه به حضور چندین خودروی چینی، بازار ما از چند سال اخیر شاهد حضور چندین کراس اوور مانند جک S3 و X33S بوده است.

خواندن بیشتر
مقایسه تیبا EX و SX
25 دی 1402

ماشین تیبا قطعا نشان دهنده حضور همه است، اما شاید خیلی‌ها ندانند تفاوت تیبا SX و EX چیست؟ به همین دلیل تصمیم گرفتیم تیبا EX و SX را با هم مقایسه کنیم تا ببینیم تفاوت بین این دو خودرو چیست؟

خواندن بیشتر
مقایسه آئودی TT کوپه با پورشه باکستر 718 و آلفارومئو 4C
25 دی 1402

رقابت ماشین کروک یک رقابت خاص است. در کلاس خودروهای‌اسپرت و کوپه لوکس، برندهای معتبری وجوددارند که سعی کرده‌اند تمام توان فنی و طراحی خود را در آن بگذارند. 

خواندن بیشتر
مقایسه ب‌ام‌و سری 1 کروک 125i با خودروهای هم‌ رده
24 دی 1402

اگر قصد خرید خودروی کروک در ایران را دارید، احتمالاً تعداد گزینه‌های به درد بخور کمتر از تعداد انگشتان هر دو دست است؛ خودروهایی که اغلب قیمت‌ها و هزینه‌های نگهداری بالایی دارند و ب‌ام‌و سری 3کروک 325i نیز از این قاعده مستثنی نیست.

خواندن بیشتر
مقایسه ب‌ام‌و سری 4 کروک 428i با ب‌ام‌و سری 3 کروک C70
24 دی 1402

 ماشین‌های کروک ماشین‌های خاصی هستند وهمه حاضر نیستند برای آن‌ها پول زیادی خرج کنند. به هرحال، دوستداران خودروهای‌اسپرت، به خصوص عاشقان کروک، قبول می‌کنند که چنین بهایی رابپردازند تا واقعاً ازکروک لذت ببرند. اما درایران گونه‌های کروک‌ها کم است وبه برندهای معروف محدودمی‌شود.

خواندن بیشتر
مقایسه کوییک و ساینا | بازار فروش کوییک بهتر است یا ساینا!
19 دی 1402

مقایسه کوئیک و ساینا این دو خودروی هم خانواده مقایسه معقولی است. زیرا هر دو خودرو از یک شرکت و با طراحی مهندسان یک مجموعه تولید و روانه بازار شده‌اند. همانطور که می‌دانید کوئیک سری جدیدی از محصولات سایپا است که طی سال‌های اخیر وارد بازار خودروهای داخلی شده است.

خواندن بیشتر
مقایسه تارا اتوماتیک و پژو 207 اتوماتیک
23 دی 1402

مقایسه تارا اتوماتیک و پژو 207 اتوماتیک، این دو خودروی هم خانواده از جهات مختلف به شما کمک می‌کند تا بتوانید برای خرید وفروش تارا هوشمندانه‌تر عمل کنید. حتما می‌دانید که در بازار خودرو تارا یا 207 اتوماتیک تقریبا در یک رنج قیمت هستند. 

خواندن بیشتر
مقایسه پژو 508 GT لاین و کیا اپتیما
23 دی 1402

در این سری از مقالات مجله کارکیتا، تصمیم گرفتیم دو خودرو از دوقاره مختلف را کنارهم قرار دهیم و تفاوت‌هایی که هر کدام را بر دیگری برتری می‌دهد را برای شما شرح دهیم. پس با مقایسه پژو 508 GT لاین و کیا اپتیما همراه باشید.

خواندن بیشتر
مقایسه ب‌ام‌و سری 3 کروک 320i با مرسدس بنز SLK200
23 دی 1402

ب‌ام‌و این خودروکروکی برای استفاده شهری مناسب است. این خودرورامی‌توان با محصولات ب‌ام‌و، مرسدس بنز ولکسوس مقایسه کرد که همیشه با ب‌ام‌و رقابت می‌کنند. انگار این دوشرکت آب خوش از گلوی ب‌ام‌و نمی‌گذارند پایین برود.

خواندن بیشتر
1 2 3 4 5 6
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support