مقایسه آئودی TT کوپه با پورشه باکستر 718 و آلفارومئو 4C

مقایسه خودرو

نویسنده:کارشناس محتوا درکارکیتا

5 ماه پیش 18624 بازدید
مقایسه آئودی TT کوپه با پورشه باکستر 718 و آلفارومئو 4C

در این مقایسه چه چیزی را می‌خوانیم:


رقابت ماشین کروک یک رقابت خاص است. در کلاس خودروهای‌ اسپرت و کوپه لوکس، برندهای معتبری وجود دارند که سعی کرده‌اند تمام توان فنی و طراحی خود را در آن بگذارند. وجود آئودی TT کوپه رقابت را هیجان‌ انگیزتر می‌کند و کار بیشتری را برای شرکت اضافه می‌کند.

به خصوص اگر این رقبا متعلق به شرکت‌هایی مانند پورشه، بی‌ ام و و آلفارومئو باشند. در این مقاله به مقایسه آئودی TT کوپه با پورشه باکستر و آلفارومئو 4C می‌پردازیم و این خودروهای گران‌ قیمت و اسپرت را در کنار یکدیگر قرار می‌دهیم.

حتما بخوانید: مقایسه تیبا EX و SX

مقایسه آئودی TT کوپه با پورشه باکستر 718

مقایسه آئودی تی تی کوپه با پورشه باکستر 718 یک مقایسه کاملاً داخلی است. در بین آلمانی‌ها، پورشه باکستر 718 یکی از بهترین کوپه‌های اسپرت بازار است که معمولا ماشین‌های انحصاری و گران‌ قیمت طبقه بالای جامعه را به یاد می‌آورد.

گیربکس پورشه باکستر 2017 موجود در بازار که می‌توان آن را با کوپه‌های آئودی تی تی استفاده شده مقایسه کرد، 7سرعته اتوماتیک دو کلاچه است. موتور هر دو خودرو از سیستم توربوشارژر استفاده می‌کند تا حداکثر قدرت را از موتورهای خود دریافت‌ کند. هر دو موتور 2 لیتری حجم دارند که البته تغییرات بزرگ‌تری در مدل‌های دیگر این خودروها دیده می‌شود.

آئودی کوپه در ایران

قدرت توسعه یافته باکستر 718 تقریباً 100 اسب بخار بیشتر از کوپه TT است و جایی برای مقایسه باقی نمی‌گذارد. بر این اساس شتاب آن مناسب‌تر، گشتاور آن قابل توجه‌تر و البته مصرف‌ سوخت آن با وجود این توان خروجی کمتر است.

در حداکثر سرعت تولید شده، باکستر کلمه ای برای مقایسه باقی نمی گذارد. حداکثر سرعت TT کوپه برابر با 275 کیلومتر در ساعت در مقابل 240 کیلومتر در ساعت است که وضعیت بهتر موتور آن را نشان می دهد.

با مقایسه آئودی تی تی کوپه با پورشه باکستر از نظر ظاهری می‌توان گفت که هر دو زیبا هستند و در اینجا بحث سلیقه هم مطرح است. فقط شایان ذکر است که پورشه‌ها به طور کلی خودروهای معتبر و کلاسیک‌تری نسبت به نسخه‌های اسپرت مانند TT کوپه در نظر گرفته می‌شوند.

در نهایت، اگر چه وضعیت پورشه از همه نظرخوب است، اما قیمت آن نیز بالا خواهد بود. باید گفت شاید بخشی از مردم دوست نداشته باشند باکستر 718 را با یک کوپه مقایسه کنند و آن را به کلاس خودروهای رودستر یا بدون‌ سقف و شیشه‌های جانبی مرتبط کنند.

مقایسه آئودی TT کوپه و آلفارومئو 4C

مورد بعدی یک ایتالیایی است که سعی‌ کرد با آئودی TT کوپه وارد نبرد شود. خودرویی خاص به نام آلفارومئو 4C. طبیعی است که قیمت 4C بیشتر از کوپه TT است.
4C یک 6 سرعته اتوماتیک است. حجم این موتور تقریباً 250 سی سی کمتر از کوپه TT است، اما قدرت آن کمتر نیست.

این خودرو با 240 اسب بخار قدرت و 350 نیوتن متر گشتاور، در 4.1 ثانیه شتاب می‌گیرد که با حداکثر سرعت 258 کیلومتر بر ساعت، شگفت انگیز است. همه چیز از برتری فنی 4C صحبت می‌کند.

با این حال، هنگام مقایسه آئودی TT کوپه با آلفارومئو 4C، طراحی بیرونی 4C نیز بسیار متمایز و بسیار اسپرت است و انتخاب بین این دو خودرو را دشوارتر می‌کند. تفاوت قابل توجهی در وضعیت آپشن هر دو خودرو وجود ندارد و توضیح می‌دهد که این گونه کوپه‌های اسپرت به جای استفاده از آپشن‌ها سعی در افزایش عملکرد، قدرت و سرعت خودرو دارند. اما به طور کلی انتخاب باید بین این دو باشد.

امیدوارم این مقایسه اطلاعات‌ مفیدی در مورد آئودی TT کوپه و قیمت خرید آن در اختیار شما قرار دهد.شما می‌توانید با مراجعه به‌ قسمت آگهی‌ خودرو در سایت کارکیتا از جدیدترین قیمت‌ خرید و فروش آئودی TT کوپه‌مطلع شوید.

 

 

 

 

 

نظرات گرانبهای خودتان رازیر این مقاله با کارکیتا به‌اشتراک بگذارید.

ثبت نظر
لیست نظرات 0 نظر
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support