مقایسه‌ ام وی‌ ام X55 اکسلنت اسپرت با X22 پرو

مقایسه خودرو

نویسنده:کارشناس محتوا درکارکیتا

9 ماه پیش 18399 بازدید
مقایسه‌ ام وی‌ ام X55 اکسلنت اسپرت با X22 پرو

در این مقایسه باکارکیتا همراه باشید:


ام وی‌ ام ایکس 55 و ایکس 22 پرو، دو نمونه از خودروهای محبوب چینی هستند که در این مقاله قصد داریم به طور کامل آن‌ها را با هم مقایسه کنیم. در مقایسه‌ ام وی‌ ام X55 اکسلنت اسپرت با X22 پرو باید مشخصات فنی، ظاهری و همچنین آپشن‌های رانندگی این دو خودرو را بررسی نماییم. دقت داشته باشید که هر دوی این خودروها دارای عملکرد خوبی هستند، ولی ممکن است بسته به مشخصات و تفاوت‌ها یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

تفاوت ظاهری‌ ام وی‌ ام X55 اکسلنت اسپرت با X22 پرو

برای مقایسه‌ ام وی‌ ام X55 اکسلنت اسپرت با X22 پرو می‌توان با ظاهر این دو خودرو نیز پرداخت. هر دوی این خودروها دارای ظاهر یک خودروی شیک و شاسی بلند را دارند. ظاهر هر دو تقریبا مشابه با یکدیگر است؛ اما ایکس 55 اکسلنت اسپرت، کمی چراغ‌های جلوی بزرگ تری دارد که اتفاقا مه شکن نیز هستند.

مشخصات فنی X22 پرو و X55

یکی از مواردی که باید حتما در مقایسه‌ام وی‌ام X55 اکسلنت اسپرت با X22 پرو به آن بپردازیم، مشخصات فنی این دو خودرو است. به طور کلی، این دو خودرو دارای مشخصات فنی تقریبا مشابهی هستند و هر دو دیفرانسیل جلو دارند. گیربکس خودروی X55 6 سرعته و دو کلاچه است که در مقایسه با X22 پرو که دارای دنده اتومات دو حالته است، کمی ضعف از خود نشان می‌دهد. هر دوی این خودروها دارای 54 سیلندر هستند و حجم موتور آن‌ها نیز 1.5 لیتر می‌باشد. قدرت ماشین X55 حدود 147 اسب بخار است، اما قدرت ماشین X22 پرو، 105 اسب بخار می‌باشد. گشتاوری که خودروی ایکس 55 تولید می‌کند، 210 نیوتن متر است؛ اما گشتاور تولیدی توسط خودروی‌ ام وی‌ ام ایکس 135 نیوتن متر است. بنابراین، از نظر قدرت و شتاب رانندگی‌ ام وی‌ ام ایکس 55 می‌تواند گزینه بهتری محسوب شود.

مشخصات x55 اکسلنت اسپرت

تجربه رانندگی و آپشن‌های موجود

ام وی‌ ام  X55 اکسلنت اسپرت دارای تجربه رانندگی فوق العاده‌ای است. صندلی‌های راحت که به صورت اتوماتیک در 4 حالت تغییر زاویه می‌دهند، به شما تجربه رانندگی راحت و بدون کمر درد را خواهند داد. همچین‌ ام وی‌ ام ایکس 55 دارای سیستم کمک راننده مانند کروز کنترل است و می‌تواند به خوبی ایستایی و سرعت در سرازیری را کنترل کند. این در حالی است که ماشین X22 پرو ساخت سال 97 به بعد دارای این دو قابلیت می‌باشد.

ایمنی رانندگی و سرنشینان

ایمنی در یک خودرو می‌تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. در اکثر خودروهای‌ام وی‌ام توجه زیادی به این موضوع می‌شود. ولی در مقایسه‌ام وی‌ام X55 اکسلنت اسپرت با X22 پرو می‌توانیم متوجه یک سری تفاوت‌ها در این زمینه شویم. اول اینکه مجموع ایربگ‌های موجود در‌ام وی‌ام ایکس 55، 4 عدد است و در‌ام وی‌ام ایکس 22 پرو، 2 عدد می‌باشد. هر دوی این خودروها دارای ایربگ جلو هستند، اما فقط خودروی‌ام وی اف ایکس 55 است که ایربگ جانبی جلو دارد.

 

 

 

 

نظرات گرانبهای خودتان رازیر این مقاله با کارکیتا به‌اشتراک بگذارید.

ثبت نظر
لیست نظرات 0 نظر
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support