مقایسه ون اینرودز C35 و چانگان CS35

مقایسه خودرو

نویسنده:کارشناس محتوا درکارکیتا

5 ماه پیش 19200 بازدید
مقایسه ون اینرودز C35 و چانگان CS35

در این مقایسه باکارکیتا همراه باشید:


ون جزء خودروهای کاری برای افرادی است که عادت به جابجا کردن مسافر در داخل و خارج از شهر را دارند. ون اینرودز مدل C35 یکی از خودروهای محبوب در میان ایرانیان است که البته به دلیل داشتن قیمت و ظاهر مشابه با چانگان CS35 با این ون رقابت می‌کند. اگر قصد انتخاب یکی از این ون‌ها را دارید، حتما با ما برای مقایسه ون اینرودز C35 و چانگان CS35 همراه باشید.

مقایسه ون اینرودز C35 و چانگان CS35 از نظر شکل ظاهری

یکی از مهم‌ترین مواردی که باید برای مقایسه ون اینرودز C35 و چانگان CS35 به آن بپردازیم، شکل و ظاهر این دو خودرو است. به طور کلی، انتخاب یک خودرو از نظر ظاهری کمی سلیقه‌ای است و نمی‌توان در مورد این موضوع صحبت کرد. با این حال شناخت ساختار این دو خودرو می‌تواند به شما برای انتخاب یکی از آن‌ها کمک کند.

چراغ‌های ون اینرودز با حالت مثلثی و رو به بالا هستند و ظاهر بسیار جذابی خواهند داشت. برای سرنشین جلو یک شیشه بزرگ قرار داده شده است. همچنین برای راننده نیز همان اندازه شیشه به همراه ستون اصلی در نظر گرفته شده تا راننده دید خوبی از کنار داشته باشد. این ون دارای نمای عقب ساده و خاص است. ستون‌های انتهایی بدنه این ون نیز سیاه هستند.

در کنار ون ایرودز، چانگان سی اس 35 نیز می‌تواند با ظاهر خاص و شاسی بلند خودش، خودی نشان دهد. به خصوص اینکه برای طراحی این ون جذاب مهندسین و افراد متخصص زیادی گرد هم آمده‌اند و در نهایت یک خودروی شاسی بلند همه چیز تمام طراحی کرده‌اند.

مقایسه اینرودز C35 با چانگان CS35 از نظر فنی

ون اینرودز سی 35، دارای سیستم دیفرانسیل عقب است و 5 دنده دستی برای کنترل سرعت دارد. این خودرو می‌تواند با سرعت 140 کیلومتر بر ساعت حرکت کند. قدرت موتور این ون 105 اسب بخار و گشتاور آن 140 نیوتن متر است. این در حالی است که چانگان CS35 دارای موتوری با قدرت 123 اسب بخار می‌باشد.

به همین خاطر از نظر قدرت موتور، می‌توان گفت که چانگان سی اس 35 گزینه بهتری محسوب می‌شود. با این حال به عقیده متخصصین هر دو این خودروها دارای موتورهای کم توان هستند.

بررسی چانگان cs35

مقایسه ون اینرودز C35 و چانگان CS35 از نظر ایمنی و امکانات رفاهی

برای مقایسه ون اینرودز C35 و چانگان CS35 باید به ایمنی و امکانات رفاهی این دو خودرو اشاره کنیم. با توجه به اینکه در ون اینرودز مواد داشبورد بی‌کیفیتی به کار رفته‌اند، نمی‌توان انتظار آپشن‌های خارق العاده داشت. عدم وجود گیربکس اتوماتیک، می‌تواند ضعف این ون محسوب شود. دوربین پارک نیز برای این خودرو به کار رفته تا افراد بتوانند به راحتی مراحل پارک این ون را انجام دهند.

در مجموع ون اینرودز دارای دو کیسه هوا برای سرنشینان جلو، سیستم کنترل پایداری EPS و همچنین سیستم ترمز ضد قفل است. همین سیستم‌ها و امکانات در چانگان سی اس 35 نیز وجود دارند. فقط علاوه بر این امکانات، 2 کیسه هوای جانبی نیز در این خودرو وجود دارد تا ایمنی سرنشینان تامین شود.

 

 

 

 

نظرات گرانبهای خودتان رازیر این مقاله با کارکیتا به‌اشتراک بگذارید.

ثبت نظر
لیست نظرات 0 نظر
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support