مقایسه بی‌ ام و سری 2 کروک 230i با‌ ام جی 3

مقایسه خودرو

نویسنده:کارشناس محتوا درکارکیتا

7 ماه پیش 12900 بازدید
مقایسه بی‌ ام و سری 2 کروک 230i با‌ ام جی 3

در این مقایسه باکارکیتا همراه باشید:


بی‌ ام و سری 2 کروک 230I یکی از خودروهای محبوب و لوکس موجود در بازار است که می‌تواند از نظر فنی و ظاهری حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. بسیاری از افراد این خودرو را با‌ام جی 3 مقایسه می‌کنند تا بتوانند با گزینه ارزان قیمت، خرید بهتری داشته باشند. برای مقایسه بی‌ ام و سری 2 کروک 230i با‌ ام جی 3 باید فاکتورهای مختلفی را مورد بررسی قرار داد که در این مقاله به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

مقایسه بی‌ ام و سری 2 کروک 230i و‌ ام جی 3 از نظر فنی

بی‌ ام و سری 2 کروک از نظر فنی مشخصات بهتری نسبت به‌ام جی 3 دارد. این خودروی جذاب دارای دیفرانسیل عقب بوده و قدرت موتور آن 252 اسب بخار و گشتاور آن نیز 350 نیوتن متر است. این در حالی است که ماشین‌ ام جی 3 با تمام زیبایی ظاهری خودش، فقط دارای موتوری با قدرت 106 اسب بخار و با گشتاور 135 نیوتن متر است. اگر طرفدار سرعت هستید، باید بگوییم که بی‌ام و دارای حداکثر سرعت 250 کیلومتر بر ساعت است. ولی‌ ام جی 3 نهایتا می‌تواند تا 170 کیلومتر بر ساعت سرعت داشته باشد.

. البته مواردی که ذکر کردیم، تفاوت‌های محسوسی محسوب می‌شوند. ولی برای افرادی که راننده داخل شهر هستند، این تفاوت‌ها چندان محسوب نیستند. حجم باک بی‌ ام و سری 2 کروک 52 لیتر و حجم باک‌ ام جی 3 حدود 45 لیتر است. نکته دیگر اینکه بی‌ ام و سری 2 کروک دارای گیربکس اتوماتیک 8 دنده اتومات است. ولی خودروی‌ ام جی 3، 5 دنده اتومات با حالت زمستانی و اسپرت دارد.

مقایسه بی‌ ام و سری 2 کروک 230i با‌ ام جی 3 از نظر شکل ظاهری

بی‌ ام و سری 2 کروک 230i از نظر شکل ظاهری دلبری بیشتری نسبت به‌ ام جی 3 می‌کند. این خودروی جذاب دارای طول و عرض نسبتا بیشتری نسبت به‌ام جی 3 است. وجود سقف باز در بی‌ام و سری 2 کروک باعث می‌شود تا افراد زیادی علاقه‌مند به خرید این خودرو شوند. از نظر فضای داخلی، هر دو خودرو حرف‌های بسیار زیادی برای گفتن دارند.

اگرچه انتخاب یک خودرو از نظر ظاهر کار اشتباهی است. چون به هر حال هر فردی سلیقه خاص خودش را دارد؛ اما باید بدانید که بی‌ ام و سری 2 کروک یک سر و گردن بالاتر از‌ام جی 3 از نظر شکل ظاهری است.

قیمت بی ام و 230 i

مقایسه بی‌ ام و سری 2 کروک 230i با‌ ام جی 3 از نظر ایمنی و امکانات رفاهی

امکانات رفاهی موجود در این خودرو می‌تواند رانندگی با آن را راحت‌تر کند. هر دوی این خودروها دارای سنسور فشار باد تایر، سنسور باران و سنسور عقب هستند. با این تفاوت که بی‌ ام و سری 2 کروک دارای سنسور جلو نیز هست. سیستم کمکی راننده بی‌ ام و سری 2 کروک کامل‌تر و بهتر است.

به طوری که این خودرو علاوه بر داشتن کروز کنترل دارای کنترل ایستایی در سر بالایی و کنترل سرعت در سرازیری نیز هست. از نظر ایمنی و تعداد ایر بگ‌ها، هر دو دارای مشخصات مشابهی هستند و خیالتان از این بابت راحت باشد.

 

 

 

 

نظرات گرانبهای خودتان رازیر این مقاله با کارکیتا به‌اشتراک بگذارید.

ثبت نظر
لیست نظرات 0 نظر
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support