مقایسه ام وی ام X22 پرو اکسلنت با ام وی ام X22 لاکچری

مقایسه خودرو

نویسنده:کارشناس محتوا درکارکیتا

7 ماه پیش 18115 بازدید
مقایسه ام وی ام X22 پرو اکسلنت با ام وی ام X22 لاکچری

در این مقایسه باکارکیتا همراه باشید:


خودروی ام وی ام X22 یکی از خودروهای محبوب و کراس اوور این برند است که به دلیل داشتن ظاهر جذاب و کیفیت بالا، توانسته فروش خوبی در بازار ایران بگیرد. با این حال بسیاری از افرادی که متقاضی خرید این خودرو هستند، نمی دانند که تفاوت میان سری های مختلف ام وی ام ایکس 22 چیست؟ ام وی ام ایکس 22 پرو اکسلنت و ام وی ام ایکس 22 لاکچری، دو نوع خودروی جذاب و منحصر به فرد هستند.

این دو خودرو با ظاهر خاص خودشان می توانند برای هر فردی گزینه خوبی محسوب شوند. ولی یک سری تفاوت هایی نیز میان این دو وجود دارد که با مقایسه ام وی ام X22 پرو اکسلنت با ام وی ام X22 لاکچری می توانیم متوجه آن ها شویم.

مقایسه ام وی ام X22 پرو اکسلنت با ام وی ام X22 لاکچری از نظر ظاهری

ام وی ام X22 پرو اکسلنت، یک ماشین ساده و تک رنگ است و ظاهر آن دقیقا مشابه با ام وی ام ایکس 22 لاکچری است. فقط با این تفاوت که ام وی ام ایکس 22 لاکچری دارای سقف مشکی رنگ بوده و ظاهر اسپرت تری دارد. شکل ظاهری جلوی این دو خودرو نیز با هم متفاوت است. به طوری که ام وی ام ایکس 22 پرو اکسلنت دارای ظاهر جذاب تر و با چراغ های کوچک تر است. البته هر دوی این ماشین ها به صورت کراس اور کوچک طراحی شده اند.

مزایا و معایب x22 پرو

مقایسه ام وی ام X22 پرو اکسلنت با ام وی ام X22 لاکچری از نظر فنی

ام وی ام X22 پرو اکسلنت و لاکچری، هر دو دارای دیفرانسیل رو به جلو، سیستم ترمز دیسکی برای عقب و جلوی خودرو و همچنین قدرت خوب و سرعت بالایی هستند. اگرچه برای رانندگان عادی تفاوت زیادی میان قدرت و همچنین شتاب این دو خودرو وجود ندارد. ولی باید بگوییم که ام وی ام X22 پرو اکسلنت دارای قدرت 102 اسب بخار و شتاب 150 نیوتن متر است. ولی ام وی م ایکس 22 لاکچری دارای قدرت 106 اسب بخار و شتاب 135 نیوتن متر است.

خودروی ام وی ام ایکس 22 پرو اکسلنت دارای گیربکس 9 دنده ای مجازی است که کمتر در خودروها مشاهده می کنیم. ولی ام وی ام ایکس 22 لاکچری دارای گیربکس اتوماتیک 4 دنده ای است که استفاده آن بسیار راحت و حرفه ای است.

 

 

 

 

نظرات گرانبهای خودتان رازیر این مقاله با کارکیتا به‌اشتراک بگذارید.

ثبت نظر
لیست نظرات 0 نظر
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support