مقایسه بایک سابرینا هاچ بک (مونتاژ) با رنو ساندرو

مقایسه خودرو

نویسنده:کارشناس محتوا درکارکیتا

5 ماه پیش 15158 بازدید
مقایسه بایک سابرینا هاچ بک (مونتاژ) با رنو ساندرو

در این مقایسه باکارکیتا همراه باشید:


در بازار کشور ایران پر از خودروهایی است که هر کدام دارای قابلیت های منحصر به فرد و قیمت مشابهی هستند. بایک سابرینا هاچ بک و رنو ساندرو دو نمونه از این خودروها محسوب می شوند که هم ظاهر جذابی دارند، هم می توانند با قیمت مناسب خریداری شوند. اگر مقایسه بایک سابرینا هاچ بک (مونتاژ) با رنو ساندرو را از جنبه های مختلف انجام دهید، متوجه می شوید که کدام یک از این دو خودرو گزینه بهتری برای استفاده شخصی شما محسوب می شوند.

مقایسه بایک سابرینا مدل هاچ بک (مونتاژ) و رنو ساندرو از نظر ظاهری

از نظر ظاهری هر دو خودروها دارای ظاهر ساده و خوبی هستند. بایک سابرینا به عنوان یک هاچ بک شناخته می شود و یک خودروی شاسی بلند نیست. ولی رنو ساندرو یک خودروی شاسی بلند جمع و جور است. پس افرادی که می خواهند یک خودروی شاسی بلند داشته باشند، بهتر است که از رنو ساندرو استفاده کنند. حجم باک رنو ساندرو 50 لیتر و حجم باک بایک سابرینا هاچ بک 45 لیتر است. عرض و طول این دو خودرو تا حد زیادی با هم مشابه است؛ اما رنو ساندرو حدود 80 سانتی متر بلندتر از بایک سابرینا است.

مقایسه بایک سابرینا هاچ بک (مونتاژ) با رنو ساندرو از نظر فنی

رنو ساندرو جزء خودروهای محبوب با 5 دنده دستی است که در مقایسه با بایک سابرینا هاچ بک به دلیل داشتن 4 دنده اتوماتیک، عملکرد سخت تری دارد. رنو ساندرو و بایک سابرینا هر دو دارای عملکرد انتقال قدرت دیفرانسیل جلو هستند. پیشرانه آن ها نیز 4 سیلندری است. قدرت رنو ساندرو 105 اسب بخار و گشتاور آن 140 نیوتن متر است. قدرت موتور بایک سابرینا هاچ بک 113 اسب بخار و گشتاور آن نیز 143 نیوتن متر می باشد. بنابراین، از نظر فنی و قدرت موتور می توان بایک سابرینا را به عنوان یکی از بهترین گزینه ها شناخت. هر دوی این خودروها می توانند سرعت بالایی را پشتیبانی کنند. با این تفاوت که سرعت بایک سابرینا 170 کیلومتر بر ساعت و سرعت رنو ساندرو 175 کیلومتر بر ساعت است.

آپشن های بایک سابرینا هاچ بک

مقایسه بایک سابرینا هاچ بک (مونتاژ) با رنو ساندرو از نظر قابلیت ها و آپشن ها

برای مقایسه بایک سابرینا هاچ بک (مونتاژ) با رنو ساندرو باید حتما قابلیت ها و آپشن های ایمنی این دو خودرو را هم توضیح دهیم. تعداد سنسورهای موجود در این خودرو بسیار محدود است. فقط بایک سابرینا دارای یک سنسوری به نام سنسور عقب بوده که اجازه برخورد شما به موانع مختلف را نمی دهد. همچنین سنسور باران نیز بایک سابرینا به کار رفته که ایمنی رانندگی را در روزهای بارانی چندین برابر می کند.

اگر انتظار وجود سیستم های خاصی مانند کروز کنترل را دارید، باید بگوییم که هیچ کدام از این دو خودروها به دلیل نداشتن این قابلیت گزینه خوبی برای شما محسوب نمی شوند. مجموع ایربگ های این دو خودرو به 2 عدد می رسد. به طوری که آن ها می توانند ایمنی راننده و ایمنی سرنشین جلو را در حین تصادفات تامین کنند.

 

 

 

 

نظرات گرانبهای خودتان رازیر این مقاله با کارکیتا به‌اشتراک بگذارید.

ثبت نظر
لیست نظرات 0 نظر
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support