مقایسه بی ام و X1 25 و هیوندای توسان TL

مقایسه خودرو

نویسنده:کارشناس محتوا درکارکیتا

7 ماه پیش 14700 بازدید
مقایسه بی ام و X1 25 و هیوندای توسان TL

در این مقایسه باکارکیتا همراه باشید:


بی‌ ام و ایکس1 25 یکی از خودروهای محبوب این برند است که با داشتن خصوصیات خاص و قدرت موتور خوب، توانسته محبوبیت زیادی در میان مردم پیدا کند. با این حال در کنار برند بی‌ام و، برندهای دیگری مانند هیوندای نیز وجود دارند که اقدام به تولید خودروهای لوکس و منحصر به فرد می‌کنند. هیوندای توسان TL یکی از خودروهای تولید شده توسط برند هیوندای است که با این خودروی بی‌ ام و رقابت می‌کند. برای مقایسه بی‌ ام و X1 25 و هیوندای توسان TL و انتخاب یکی از این خودروها با ما همراه باشید.

مقایسه بی‌ ام و X1 25 و هیوندای توسان TL از نظر طراحی

از لحاظ طراحی و ظاهری هم خودروی بی‌ام و ایکس 125 حرف‌های زیادی برای گفتن دارد، هم هیوندای توسان. به خصوص اینکه هر دو خودرو جزء ماشین‌های شاسی بلند هستند. البته بی‌ ام و X1 25 دارای ظاهر جمع و جورتری نسبت به هیوندای توسان است. به همین خاطر اگر به خودروهای شاسی بلند علاقه بیشتری دارید، شاید انتخاب هیوندای توسان برای شما بهتر باشد. بی‌ ام و ایکس 1 25 دارای چراغ‌های کوچک‌تر نسبت به هیوندای توسان است. هر دو دارای طراحی داخلی جذابی هستند. دیگر انتخاب هر یک از این خودروها به سلیقه و نظر شخصی شما بستگی دارد.

مقایسه بی‌ ام و X1 25 و هیوندای توسان TL از نظر فنی

بی‌ ام و ایکس 1 25 جزء خودروهای دو دیفرانسیلی این برند است که با 8 دنده اتومات طراحی شده است. این خودرو دارای قدرت موتور بیش از 231 اسب بخار بوده و گشتاور آن نیز 350 نیوتن متر است. هیوندای توسان نیز دارای دو دیفرانسیل و 6 دنده اتومات است.  قدرت موتور هیوندای توسان 155 اسب بخار و گشتاور آن 190 نیوتن متر است. از همینجا می‌توان متوجه شد که بی‌ام و از لحاظ قدرتی، گزینه بهتری نسبت به هیوندای توسان محسوب می‌شود.

معایب بی ام و x1

مقایسه بی‌ ام و X1 25 و هیوندای توسان TL از نظر ایمنی و آپشن‌های موجود

بی‌ ام و ایکس1 25 و هیوندای توسان هر دو دارای آپشن‌های متفاوتی برای ایجاد احساس رانندگی خوب هستند. اول اینکه این دو خودرو دارای کروز کنترل، سنسور جلو، سنسور عقب، سنسور باران و سنسور فشار باد تایر هستند. بی‌ام و ایکس 125 دارای رادار تغییر جهت و نقطه کور نیز هست که در هیوندای توسان فقط در صورت سفارش می‌توانید از این قابلیت‌ها استفاده کنید. اتوپارک در بی‌ ام و X1 25 نیز وجود دارد. در کنار این قابلیت، قابلیت‌هایی همچون کنترل پایداری، کنترل کشش، کنترل ایستایی در سربالایی و کنترل سرعت در سرازیری نیز در هر خودرو وجود دارند.

مجموع  ایربگ‌های موجود در بی‌ ام و ایکس1 25 به 8 عدد می‌رسد، ولی هیوندای TL 6 ایربگ دارد. هر دو دارای ایربگ جلو، ایربگ جانبی و ایربگ پرده‌ای هستند. با این تفاوت که بی‌ ام و ایکس1 25 دارای دو ایربگ اضافه به نام ایربگ زانویی نیز می‌باشد. پشت سری فعال در هیوندای توسان وجود دارد، ولی در بی‌ام و چنین قابلیتی در نظر گرفته نشده است.

 

 

 

 

نظرات گرانبهای خودتان رازیر این مقاله با کارکیتا به‌اشتراک بگذارید.

ثبت نظر
لیست نظرات 0 نظر
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support