مجله خودرو - موتورسیکلت ها

7 نکته مهم درباره تعمیر و نگهداری موتور سیکلت
30 دی 1402

تعمیر و نگهداری موتور سیکلت یک امر اجتناب ناپذیر است. موتور سیکلت وسیله‌ای عالی برای رفت و آمد است. سوخت کمی مصرف می‌کند، فضای کمتری را نسبت به خودرو در هنگام پارک در جاده‌های عمومی اشغال می‌کند و باعث ترافیک بیشتر نمی‌شود.

 

خواندن بیشتر
آیا موتور سیکلت برقی نیاز به گواهینامه دارد؟
28 آبان 1402

هنگامی که برای حرکت پایدار و سریع در شهر به خرید یک موتور سیکلت برقی فکر می‌کنیم، اولین سوالی که از خود می‌پرسیم این است که برای رانندگی با  موتور سیکلت‌های برقی به گواهینامه رانندگی نیاز داریم یا خیر؟

خواندن بیشتر
نقد و بررسی موتور وسپا 2023
30 دی 1402

موتورسیکلت وسپا 2023 شامل نوآوری‌های فنی جدید است که ایمنی و راحتی را افزایش می دهد. تغییرات انجام شده در این موتورسیکلت بیشتر به شاسی و ایمنی آن مربوط می‌شود.

خواندن بیشتر
ایربگ یا کیسه هوا برای افزایش ایمنی راکبین موتورسیکلت
30 دی 1402

کیسه هوا یا ایربگ دومین سیستم ایمنی است که بعد از بستن کمربند یا در موتورسیکلت‌ها کلاه ایمنی، بیشترین جان افراد را در تصادفات نجات می‌دهد.

خواندن بیشتر
نقد و بررسی موتور سیکلت هوندا cb1300
30 دی 1402

در ابتدا 5 جذابیت از هوندا cb1300 را معرفی می‌کنیم. ما فکر می‌کنیم که شما می‌توانید درک کنید که این یک موتورسیکلت مناسب هم برای مبتدیان و هم افراد حرفه‌ای است که به طور غیر منتظره‌ای زیبا، پر شتاب و قدرتمند است.

خواندن بیشتر
بهترین سایت خرید و فروش انواع موتورسیکلت و لوازم یدکی
30 دی 1402

قطعا برای خرید و فروش انواع موتور سیکلت و لوازم یدکی باید به سراغ بهترین‌ها برویم تا از پشتیبانی قوی آن‌ها برخوردار باشیم و یک خرید و فروش موفق را تجربه کنیم.

 

خواندن بیشتر
معرفی قطعات اصلی موتور سیکلت
24 دی 1402

اگر قرار است وارد دنیای دو چرخ شوید، یکی از کارهایی که باید انجام دهید این است که وسیله ای را که قرار است با آن رانندگی کنید به خوبی بشناسید. برای شروع به شما پیشنهاد می‌کنیم مهم ترین قطعات اصلی موتورسیکلت را مرور کنید.

خواندن بیشتر
بررسی موتور سوزوکی بیکینگ B-King
19 دی 1402

موتور سیکلت سوزوکی بیکینگ قدرتمندترین و سریعترین خودروی دوچرخ موجود در بازار است. همچنین می‌توان گفت سنگین‌ترین و گارنترین آن در بازار است.

خواندن بیشتر
درباره موتور سیکلت های سه چرخ بیشتر بدانید؟
17 دی 1402

موتور سیکلت‌ سه چرخ به عنوان یک جایگزین جالب برای آن دسته از رانندگانی که می‌خواهند به دنیای موتور سیکلت وارد شوند و تجربه مفید از آن کسب کنند، ارائه می‌شوند.

خواندن بیشتر
نقد و بررسی موتورسیکلت هوندا CBR 1000
5 دی 1402

موتور سنگین سی بی ار 1000 با هدف کسب عناوین در بزرگترین مسابقات موتورسیکلت دنیا متولد شد. این خودروی فوق‌العاده اسپرت جدید که کاملاً نسبت به مدل قبلی خود تغییر یافته است، با تمرکز مطلق بر سواری در پیست‌ها و پیست‌های مسابقه ساخته شد و به سطوح بی‌سابقه‌ای از عملکرد و کنترل برای یک مدل خیابانی دست یافت.

خواندن بیشتر
1 2
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support