مجله خودرو - کامیون ها

آموزش نحوه تعویض کیسه باد کامیون
2 بهمن 1402

کیسه باد کامیون (Air Spring) از پیشرفته‌ترین محصولات صنعت خودروسازی به شمار می‌رود. این نوع کیسه شبیه به فنرهای فولادی عمل می‌کند ولی نسبت به آن‌ها کاربردی‌تر است.

خواندن بیشتر
بهترین سایت لوازم یدکی ماشین سنگین
25 دی 1402

انواع خودروی سنگین به مرور زمان دچار خرابی و آسیب می‌شوند. در صورتی که یکی از قطعات خودرو خراب شده است باید نسبت به تعمیر آن اقدام کنید و اگر قطعه آسیب دیده قابل تعمیر نیست باید آن را تعویض کنید. 

خواندن بیشتر
بهترین سایت خرید و فروش انواع کامیون سنگین و تریلی (کارکیتا)
25 دی 1402

خرید و فروش انواع کامیون سنگین و تریلی امروزه مورد توجه قرار گرفته است زیرا این نوع خودروهای سنگین دارای کاربرد زیادی در حمل و نقل می‌باشند. این مدل خودروهای سنگین را باید از بین برندهای با کیفیت و مراکز معتبر خریداری نمایید.

خواندن بیشتر
بهترین سایت برای نمایندگی‌های مجاز ماشین سنگین
24 دی 1402

امروزه خرید انواع خودروی سنگین افزایش پیدا کرده است. به همین دلیل نمایندگی‌های مجاز ماشین‌ سنگین در سراسر ایران برای فروش انواع کامیون در حال فعالیت می‌باشند. 

خواندن بیشتر
راهنمای خرید ماشین آلات سنگین راهسازی و صنعتی
24 دی 1402

ماشین آلات سنگین راهسازی و صنعتی کاربرد زیادی در پروژه‌های مختلف عمرانی نظیر ساختمان‌سازی  ایجاد زیرساخت آسفالت و... دارند. این نوع ماشین آلات را بهتر است از بین برندهای با کیفیت خارجی و ایرانی انتخاب کنید.

خواندن بیشتر
همه چیز درباره مصرف سوخت انواع کامیون
24 دی 1402

دانستن مصرف سوخت انواع کامیون برای رانندگان این نوع خودروهای سنگین از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد. با توجه به اینکه از کامیون در صنعت حمل و نقل استفاده زیادی می‌شود به همین دلیل این نوع خودروی سنگین دارای مصرف سوخت زیادی است.

خواندن بیشتر
معرفی انواع کامیون بنز
18 دی 1402

انواع کامیون بنز توسط شرکت مرسدس بنز از زمان‌های گذشته تا به امروز تولید می‌شوند. اولین بار کامیون‌های بنز در سال 1930 وارد کشور ما شدند. هر یک از مدل‌های کامیون بنز دارای ویژگی‌های خاص خود می‌باشند.

خواندن بیشتر
نکات مهم در خرید ماشین سنگین
18 دی 1402

خرید ماشین سنگین برای رانندگان این خودروها نوعی سرمایه گذاری روی ماشین سنگین به شمار می‌رود. بنابراین رانندگان عزیز در زمان خرید این نوع خودروها باید توجه لازم را داشته باشند تا بتوانند خودرویی را خریداری نمایند که کم استهلاک ترین کامیون باشد.

خواندن بیشتر
آشنایی با قطعات ماشین سنگین
15 دی 1402

لوازم ماشین سنگین همان قطعات یدکی می‌باشند که در زمان خراب شدن قطعات اصلی این نوع قطعات جایگزین آن‌ها می‌گردند. در صورتی که قطعات یدکی کیفیت خوبی داشته باشند ماشین سنگین دوباره قابلیت خود را بدست می‌آورد و به درستی کار می‌کند.

خواندن بیشتر
بهترین سایت خرید و فروش برای نمایشگاه‌های ماشین سنگین
13 دی 1402

نمایشگاه‌های کامیون سنگین جزو مکان‌هایی هستند که در آن‌ها خرید و فروش انواع کامیون سنگین خارجی و ایرانی انجام می‌گردد. در زمان‌های گذشته خریداران برای خرید خودروی مورد نظر خود باید به صورت حضوری به نمایشگاه مراجعه می‌کردند.

خواندن بیشتر
1 2
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support