درباره ما ،درباره کارکیتا ،حوزه فعالیت کارکیتا

هر آنچه باید درباره کارکیتا بدانید

کارکیتا یک وب سایت معتبر در زمینه خرید و فروش خودرو و دیگر وسایل نقلیه از جمله موتور و دوچرخه است. کارشناسی و خرید و فروش لوازم یدکی خودرو، دیگر محورهای اصلیِ خدماتی در این وب سایت هستند. این سایت، خریداران و فروشندگان را ترغیب می‌کند که به شیوه ای اینترنتی و مدرن تر از سابق، طرف دیگر معاملات خود را جستجو کنند. مطمئنا با فعالیت سایت هایی مانند کارکیتا، مشاغل خرید و فروش و کارشناسی خودرو، جنبه آنلاین تری به خود می‌گیرند. این موضوع، جستجو، انتخاب و روند معاملات خرید و فروش خودرو را به شکلی خارق العاده تسریع و تسهیل می کند. توصیه می شود شما نیز به یاری سایت کارکیتا دشواری ها و شک و شبهه های موجود در فرآیند خرید و فروش خودرو را برای خود برطرف کنید. با این نوشته نیز همراه باشید تا با ویژگی های بارز این سایت بیشتر آشنا شوید.

 

 

سهولت استفاده از کارکیتا

در سایت کارکیتا کیفیت بر کمیت ارجحیت دارد. یکی از دلایل اصلی استفاده مردم از این سایت نیز همین موضوع است. مردم به واسطه کارکیتا قبل از بازدیدِ واقعی از خودرو یا لوازم یدکیِ آگهی شده، می‌توانند به پاسخ بسیاری از سوالات خود برسند. استفاده از سایت، بسیار آسان است و همه چیز به زبانی روشن و قابل فهم بیان شده است.

 

 جامعیتِ ویژگی ها و اطلاعاتِ مورد نیاز در آگهی ها

در سایت کارکیتا تمام ویژگی‌های مهم و تاثیر گذار برای تصمیم گیری خریداران، دسته بندی شده اند. بنابراین وقتی شخصی می خواهد مثلا برای فروش ماشین خود آگهی بدهد بر اساس این تقسیم بندی‌ها آگهی خود را تنظیم می‌کند. در نتیجه مجموعه ای کامل از اطلاعات مورد نیاز را در آگهی خود درج خواهد کرد.

 

تقسیم بندی برای انواع خودروهای رایج

انتخاب نوع ماشین، یکی از پیچیده ترین کارهای است که یک فرد می تواند آن را آغاز کند. کارکیتا در رفع این مشکل به مشتریان خود کمک می‌کند. این سایت گزینه ها و متغیرهای زیادی را برای تقسیم بندی انواع خودروهای رایج و موجود در بازار تعریف کرده است. بر اساس این تنظیمات آگهی های مربوط به هر نوعِ خاص از خودرو در سایت، مرتب می شوند. در نتیجه در سایت، آگهی های خرید و فروش خودرو به صورت فله ای قرار نمی‌گیرند و جستجو در میان آگهی ها شما را دچار سردرگمی نمی‌کند. این موضوع به مشتریان کمک می کند تا نتایج جستجو را دقیقاً به آنچه می خواهند محدود کنند.

 

عکس‌های با کیفیت در آگهی های کارکیتا

ظاهر، چیزی است که همیشه بر تصمیم گیری‌های ما تاثیر می‌گذارد. به همین دلیل در کارکیتا نیز کاربران ترغیب می شوند که تصاویری با کیفیت از ماشین های خود منتشر کنند. وب سایت کارکیتا به افراد کمک می کند این کار را به نحو احسن انجام دهند. تصاویر در این سایت اگر به درستی گرفته شده باشند به صورت واضح در سایت نیز نمایش داده می شوند. آنها مانند آنچه در برخی از سایت های آگهی دیده می‌شود تار یا کج قرار نمی گیرند.

 

ارتباط آسان با فروشندگان

در سایت کارکیتا، یافتن اطلاعات تماس با آگهی دهندگان، بسیار آسان و سریع است. هر سایت موفقِ خرید و فروش خودرو باید به این موضوع، توجه ویژه ای داشته باشد. در غیر این صورت تبدیل به توده ای بزرگ از اطلاعات می‌شود که هیچ استفاده ای برای بازدید کنندگان ندارد. بازدید کنندگانِ سایت باید بتوانند به سرعت با هر آگهی دهنده ای که دوست داشتند تماس بگیرند. این ویژگی، سبب اعتماد سازی و وفاداری بیشتر در کاربران سایت می‌شود.

 

حضور نمایندگان و نمایشگاه های معتبر خودرو در وب سایت کارکیتا

ایجاد اعتماد یکی از چالش برانگیزترین وظایف هر وب سایت خرید و فروش خودرو است. کارکیتا نیز از این قاعده پیروی می کند. بسیاری از مردم نمی‌توانند به آسانی به هر سایتی که در زمینه خرید و فروش خودرو فعال است اعتماد کنند و همیشه شک و تردید هایی در ذهن دارند. یکی از بهترین راه هایی که می‌تواند بازدیدکنندگان سایت را متقاعد کند که با یک تجارت قانونی سر و کار دارند، حضور نمایندگی‌ها و نمایشگاه‌های معتبر خودرو در سایت است. وقتی مردم، نهادهای معتبر منطقۀ خود را می‌بینند که در سایت کارکیتا حضوری فعال دارند در مورد معتبر بودن این سایت مطمئن می‌شوندوازمهمترین خدمات کارکیتا کارشناسی آنلاین ودرمحل را باقیمتی مناسب میتوان نام برد.

 

سازگاری با موبایل

سازگاری با دستگاه های موبایل نیز یکی دیگر از دلایل گرایش به سایت کارکیتا است. طبق آخرین آمار، بین 51 تا 52 درصد از تمام کاربرانی که آنلاین هستند از دستگاه های تلفن همراه استفاده می‌کنند. این افراد مطمئنا دوست ندارند نسبت به کاربران رایانه، وب سایت ها و تصاویر را کوچکتر و یا با وضوح کمتر مشاهده کنند.

 

خدمات کارکیتا

ما بهترین خدمات را ارایه میدهیم

کارکیتا برندی فعال درزمینه خرید وفروش خودروهای سواری وکامیون،انواع موتورسیکلت ودوچرخه ها وانواع لوازم یدکی وسیستم کارشناسی خودرودرمحل می باشد.مالک این برند شرکت آگهی پردازان الکترونیک عصرجدید میباشد که بصورت قانونی به ثبت رسیده است .حتمن ازبرند دیگر این شرکت به نام ملکیتا(املاک ومستغلات وساختمان)دیدن فرمائید.

خدمات ما

دارای تاییدیه کارشناسی 

باکارشناسی خودروی خوددرمحل میتوانید خودروی خودرا بهتر بفروشید وباضمانت خریدکنید.

قیمت خودروی صفر وسیستم تخمین قیمت خودرو

درکارکیتا قیمت لحظه ای خودروهای صفر وقیمت تخمینی خودروهای کارکرده را استعلام بگیرید.

خرید وفروش انواع لوازم یدکی ها

خریدوفروش انواع لوازم یدکی ها بصورت آنلاین:لوازم یدکی خودروهای سواری وسنگین،موتورسیکلت ودوچرخه

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان کارکیتا درطول شبانه روز پاسخگو ودرخدمت شما هموطنان عزیز وگرامی می باشند .

بازاریابان برتر کارکیتا

بازاریابان برتر کارکیتا

سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support