کارشناسی خودرو در محل

انتخاب لوکیشن انتخاب لوکیشن (ابتدا استان و شهر انتخاب شود)
هزینه کارشناسی:
مدل خودرو را انتخاب کنید

کارشناسی آنلاین خودرودرمحل با کارکیتا

برسی صفرتا صد فنی وسلامت بدنه واسنادومدارک خودرو درمحل

 

کارشناسی آنلاین خودرودرمحل با کارکیتا

برسی صفرتا صد فنی وسلامت بدنه واسنادومدارک خودرو درمحل

 

انتخاب لوکیشن (ابتدا استان و شهر انتخاب شود)
هزینه کارشناسی:
مدل خودرو را انتخاب کنید
دلایل انتخاب کارکیتا
پوشش سراسری کارکیتا

کارکیتا تمامی مناطق تحت پوشش در کشور را بصورت آنلاین راه اندازی نموده ودرکوتاهترین زمان کارشناس درخواست های شمارا دریافت ودرمحل حضور مینمایند.

بررسی کامل و جامع خودروی شما

کارشناسی کامل رنگ و بدنه و فنی و اسناد و مدارک خودرو

گزارش مکتوب وآنلاین

ارائه گزارش کامل به صورت مکتوب و آنلاین و باضمانت کارکیتا

قیمت گذاری دقیق خودروی شما

خودرو شما بر اساس پارامتر های دقیق ارزیابی میشود

شهر های تحت پوشش

با پر کردن فرم زیر از پوشش کارکیتا در منطقه خود با خبر شوید

احراز اصالت فرم کارشناسی

با وارد کردن شماره تماس مالک خودرو از اصالت فرم کارشناسی باخبر شوید

دریافت خدمات کارشناسی خودرو در محل از کارکیتا

کارشناسی خودرو در محل با کمک سایت کارکیتا و کارشناسان خبره‌ای که در این سایت ثبت نام کرده اند، انجام می‌شود.

جهت مشاهده فایل آموزشی نحوه ثبت درخواست کارشناسی خودرو اینجا کیلیک کنید!!! 

جهت مشاهده فایل آموزشی نحوه ثبت نام کارشناسان خودرو اینجا کیلیک کنید!!!

به عنوان خریدار خودرو صفر یا کارکرده اولین قدمی که باید انجام دهید، کارشناسی خودروست. متاسفانه، برخی از افراد به دلیل اینکه از خدمات کارشناسی خودرو به صورت تخصصی استفاده نمی‌کنند، بعد از خرید خودرو یا پس از چندین ماه کارکرد ماشین متوجه خرابی و نقص عملکرد آن می‌شوند. در این زمان نمی‌توان خراب بودن خودرو از همان ابتدا را اثبات کرد. بنابراین، به جای اینکه با شک و شبهه اقدام به خرید یک خودرو کنید، باید از خدمات کارشناسی خودرو آنلاین کمک بگیرید.

قیمت کارشناسی خودرو

دریافت خدمات کارشناسی خودرو در محل

یکی از چالش های پیش روی افرادی که قصد خرید خودرو را دارند، سالم و بی عیب و نقص بودن خودروست. در حالی که نمی‌توان بدون تخصص و بررسی دقیق در این مورد قضاوت کرد، لازم است که حتما از خدمات کارشناسی خودرو کمک گرفت. توصیه می‌شود برای جلوگیری از بروز هر گونه مشکل، قبل از خرید خودرو فرم کارشناسی آن را به صورت دقیق بررسی کنید تا از خرید خود اطمینان حاصل نمایید.

سایت کارشناسی خودرو کارکیتا با کمک گرفتن از کارشناسان خودرو با تجربه، امکان دریافت خدمات بهترین کارشناسی خودرو در محل را برای شما فراهم کرده است. پس شما می‌توانید طی یک پروسه کوتاه، مراحل کارشناسی در محل ماشین را انجام دهید و با خیالی آسوده تر اقدام به خرید و فروش خودرو کنید.  

خدمات قابل ارائه در زمینه کارشناسی تخصصی خودرو

از جمله خدمات قابل ارائه در زمینه کارشناسی خودرو محاسبه قیمت خودرو کارکرده به صورت تخصصی در مجموعه کارکیتا است که عبارتند از:

  • بررسی کامل بدنه خودرو
  • بررسی کلیه اجزای فنی و تخصصی خودرو
  • بررسی اتاقک داخل خودرو
  • بررسی قطعات داخل خودرو
  • بررسی لاستیک های خودرو
  • بررسی تمامی مدارک خودرو
  • برآورد کارشناسی قیمت خودرو بر اساس شرایط آن
  • ارائه فرم کارشناسی کامل و با ضمانت

دریافت خدمات کارشناسی ماشین

چگونه از خدمات کارشناسی ماشین در محل در سایت کارکیتا استفاده کنیم؟

سایت کارکیتا با هدف کاهش هزینه‌ها و دردسرهای شما برای جابجایی خودرو جهت کارشناسی کردن آن، امکان ثبت درخواست دریافت خدمات کارشناسی خودرو را به صورت آنلاین فراهم کرده است. شما می‌توانید برای دریافت خدمات کارشناسی تخصصی خودروی خودتان، درخواست خود را در سایت ثبت کنید. پس از گذشت مدت زمان کوتاهی، اعزام کارشناس خودرو سیار در شهر شما به محل مورد نظر انجام می‌شود و مراحل کارشناسی ماشین در محل انجام می‌شود. فرآیند ثبت درخواست کارشناس خودرو در محل در سایت کارکیتا طبق مراحل زیر انجام می‌شود.

1. ورود به بخش کارشناسی ماشین در سایت

در اولین مرحله لازم است که به بخش کارشناسی ماشین در سایت کارکیتا وارد شوید. این بخش در بالای سایت قابل مشاهده است و با کلیک کردن بر روی آن به بخش مورد نظر هدایت می‌شوید.

2. تکمیل فرم کارشناسی ماشین

پس از وارد شدن به بخش کارشناسی خودرو در سایت کارکیتا، یک فرم باز می‌شود. حتما باید این فرم را به صورت کامل تکمیل نمایید. تمامی فیلدهای مربوط به فرم باید به طور کامل و دقیق پر شوند. در نهایت پس از تکمیل فرم به بخش پرداخت تعرفه کارشناسی خودرو هدایت می شوید و باید هزینه کارشناسی خودرو مورد نظر را پرداخت کنید.

3. اعزام کارشناس خودرو به محل

پس از ثبت درخواست کارشناسی خودرو در سایت کارکیتا، یک کارشناس متخصص در محل مورد نظر شما و در زمان ثبت شده حضور پیدا خواهد کرد. سپس، مراحل کارشناسی ماشین به صورت تخصصی انجام می‌شود.

4. دریافت گزارش کارشناسی از کارشناس خودرو

پس از اینکه مراحل کارشناسی ماشین در محل توسط کارشناس خودرو انجام شد، یک گزارش جامع از کارشناسی خودرو آنلاین به شما تحویل داده می‌شود. در این صورت می‌توانید با دریافت گزارش رسمی کارشناس با خیالی آسوده تر، مراحل فروش خودرو و یا خرید آن را انجام دهید.

استخدام کارشناس خودرو

در شرایط اقتصادی جامعه، پیدا کردن یک شغل آزاد با درآمد عالی و همیشگی کار آسانی نیست. به خصوص اینکه بسیاری از افراد به دلیل شرایط سختی که دارند، مجبور به کار کردن هستند و اگر کار نکنند با مشکلات زیادی مواجه می‌شوند. فرقی نمی‌کند هدف شما از کار کردن چیست و چقدر به درآمد نیاز دارید.

سوالات متداول
1 - درکارشناسی خودرو چه مواردی بررسی می شوند؟

تست کامل جلوبندی ولاستیک،شاسی واتاق خودرو،وضعیت فنی،موتوروگیریبکس،بررسی مدارک کامل خودرو،تست دیاگ،آپشن ها وبدنه وبصورت تخصصی کل خودرو کارشناسی می شود.

2 - کارکیتا برای دقیق ودرست بودن کارشناسی خودروچه ضمانتی ارائه می دهد؟

درصورت وجودمغایرت بین شرایط خودرووبرگه کارشناسی تا48ساعت پس ازاتمام فرآیندکارشناسی،تاسقف 50میلیون تومان خسارت پرداخت خواهد شد.

3 - اجرت کارشناسی خودرچقدر است؟

اجرت کارشناسی خودرو بسته به مدل سال ساخت وآپشن های خودرو ازطریق سایت واپلیکیشن کارکیتا قسمت درخواست کارشناسی قابل مشاهده می باشد.

4 - کارشناسان خودروجهت استخدام درکارکیتا نیازبه چه مهارتی دارند؟

کلیه اشخاصی که قصد استخدام به عنوان کارشناس خودرو درکارکیتارادارندحتمن می بایست دارای تخصص ومهارت لازم ودارای مجوزصنفی ویامدرک معتبر باشند.

5 - کارشناسی خودرو توسط کارکیتا درکدام مناطق کشور انجام می گردد؟

کارشناسی خودرو توسط کارکیتا درسرتاسر کشور انجام میگردد وازسرتاسر کشور کارشناس استخدام می نماید.

6 - وضعیت فنی وبدنه خودروچگونه کارشناسی میشود؟

کلیه کارشناسان خودرو درکارکیتا ازبهترین وجدیدترین دستگاه های تشخیص رنگ وبدنه وفنی سیار استفاده می کنندوبصورت دقیق وتخصصی عملیات کارشناسی خودرو را درمحل انجام میدهند.

7 - استعلام مکان های تحت پوشش کارشناسی خودرو توسط کارکیتا ازکدام قسمت است؟

دربالای همین صفحه ازقسمت شهرهای تحت پوشش میتوانید استان وشهر محل پوشش کارکیتا رااستعلام بگیرید ودرخواست کارشناسی ارسال نمائید.

8 - احرازهویت کارشناسان خودرو ازچه طریق انجام می گردد؟

کلیه عملیات احراز هویت اشخاص ومجوزات کارشناسان بصورت کاملا قانونی توسط امتا وزیر نظر مرکز تجارت الکترونیکی بصورت هوشمند وخودکار درداخل کارکیتا انجام میگرددواشخاصی که اطلاعات نادرست اعلام کنند به هیچ عنوان تائید نمیگردند.

9 - بعدازکارشناسی چه اطلاعاتی ازکارشناسی نزد مالک خودرو قرار میگیرد؟

بعداز کارشناسی دقیق وجامع خودرو تمامی اطلاعات وفرم کارشناسی خودرو درپنل مالک خودرو قرار میگیردکه فرم کارشناسی قابل دانلود وپرینت واشتراک گذاری می باشد. 

10 - آیا خودروی صفر هم نیازبه کارشناسی خودرو دارد؟

بله.بعضی مواقع خودروهای صفر قبل ازتحویل دچارمشکلات فنی وبدنه میشودکه میتوان توسط کارشناسان خبره ومتخصص کارکیتا مشکلات فوق را شناسائی کرد.

11 - آیا به غیر ازپرداخت مبلغ اجرت کارشناسی درداخل سایت واپلیکیشن کارکیتا،باید به کارشناس هم مبلغی پرداخت نمائیم؟

خیر.کلیه پرداخت ها فقط درداخل درگاه های بانکی کارکیتا درداخل سایت واپلیکیشن کارکیتاقابل قبول می باشد وبه هیچ عنوان به کارشناسان نباید مبلغی پرداخت نمود پرداخت مبلغ خارج از موارد فوق پیگرد قانونی داردومسئولیت ان برعهده شخص پرداخت کننده ودریافت کننده می باشد.

12 - چگونه درکارکیتا درخواست کارشناسی خودرو ارسال کنیم وکارشناس آنلاین ودرمحل بگیریم؟

بامراجعه به صفحه اول سایت واپلیکیشن یا داخل پنل های کاربری مان درداخل کارکیتا وکیلیک برروی گزینه کارشناسی خودرو،وتکمیل فرم کارشناسی خودرو درخواست خودرا ارسال نمائید به محض ارسال فرم درخواست کارشناسی ،کارکیتا بصورت خودکار وهوشمندنزدیکترین کارشناس را به شما اختصاص می دهد وعملیات کارشناسی خودروی شما انجام ودرداخل پنل کاربری تان قابل مشاهده ودانلود وپرینت میباشد.

13 - خودروهای کارشناسی شده توسط کارکیتا چگونه بفروش می روند؟

کلیه خودروهای کارشناسی شده درداخل کارکیتا درداخل باکس اختصاصی وبا برچسب ((خودروباضمانت کارکیتا)) به کلیه عموم نمایش داده می شود.وخیلی سریع بفروش میرود.

مجله کارشناسی خودرو

نمایش بیشتر

مجله کارشناسی خودرو

سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support