استعلام و پرداخت آنی خلافی خودرو

هزینه استعلام:
5,200 تومان
 • نمایش جزئیات کامل خلافی (مکان،زمان،نوع و...)
 • نمایش عکس تخلف
 • امکان پرداخت موردی و اقساطی
 • پرداخت با تسویه آنی
 • ذخیره شماره پلاک و سوابق پرداخت خلافی هایتان
شناسه قبض و شناسه پرداخت دارم! پرداخت با قبض جریمه

استعلام و پرداخت آنی خلافی خودرو

مشاهده کامل لیست خلافی های خودرو و پرداخت و تسویه آنی

استعلام و پرداخت آنی خلافی خودرو

مشاهده کامل لیست خلافی های خودرو و پرداخت و تسویه آنی

هزینه استعلام:
5,200 تومان
 • نمایش جزئیات کامل خلافی (مکان،زمان،نوع و...)
 • نمایش عکس تخلف
 • امکان پرداخت موردی و اقساطی
 • پرداخت با تسویه آنی
 • ذخیره شماره پلاک و سوابق پرداخت خلافی هایتان
شناسه قبض و شناسه پرداخت دارم! پرداخت با قبض جریمه

ویژگی های استعلام خلافی با کارکیتا :

استعلام و تسویه آنی خلافی های خودرو و موتور سیکلت

چرا استعلام و پرداخت خلافی خودرو با کارکیتا بهترین روش است؟

 • ارزان‌تر بودن نسبت به روش استعلام با پلیس+10
 • استعلام و مشاهده کامل جزیٔیات خلافی خودرو
 • امکان پرداخت جریمه‌ها به‌صورت یک‌جا
 • امکان پرداخت جریمه‌ها به‌صورت تک‌به‌تک در چند مرحله
 • امکان استعلام خلافی آنی خودرو فقط با پلاک
 • تسویه آنی و دریافت سریع خلافی خودرو
 • دریافت عکس تخلف
 • امکان پرداخت خودکار خلافی‌ها
 • تغییر شماره تلفن همراه در سامانه راهور

دریافت سریع استعلام خلافی خودرو با کارکیتا

کارکیتا به عنوان درگاه یکپارچه و کاربردی مدیریت پرداخت‌ها و خدمات خودرویی است، و امکان استعلام و تسویه آنی خلافی خودرو را برای کاربران خود فراهم کرده است. در کارکیتا شما به 3 روش آسان می‌توانید اقدام به دریافت سریع استعلام خلافی خودرو و پرداخت آن کنید. هزینه دریافت استعلام خلافی راهور در مراکز پلیس+10 مبلغ 17500 تومان است. شما در کارکیتا با پرداخت تنها مبلغ 5200 تومان می‌توانید جزیٔیات خلافی خودروی خود را دریافت کرده، جریمه‌هایتان را به‌صورت موردی یا تجمیعی پرداخت کنید.

استعلام خلافی خودرو رایگان

استعلام خلافی خودرو با کد ملی رایگان و مشاهده کامل جزئیات خلافی خودرو

برای استعلام خلافی خودرو با کد ملی رایگان راهور 120 در این روش نیاز به احراز هویت و ثبت شماره موبایل و کد ملی مالک خودرو دارید. همچنین با انتخاب این روش، علاوه بر امکان مشاهده جزئیات کامل خلافی (مکان، زمان، نوع و عکس تخلف) به صورت موردی امکان پرداخت گروهی از جریمه‌های خود را با یک‌بار انتقال به درگاه پرداخت آنی خلافی خودرو خواهید داشت. از مزیت‌های استعلام خلافی با کارکیتا نسبت سامانه‌های دیگر این است که شما می‌توانید لیست جریمه‌های را که در حال دوبرابرشدن هستند مشاهده، و نسبت به پرداخت سریع آن‌ها اقدام کنید. لازم به‌ذکر است طبق مصوبه‌ای از سوی پلیس راهور، مبلغ 5200 تومان بابت کارمزد استعلام خلافی خودرو دریافت می‌شود و سامانه کارکیتا هیچ دخل و تصرفی در تعیین این هزینه ندارد.

استعلام خلافی خودرو با پلاک (بدون جزئیات)

روش استعلام خلافی با پلاک مناسب زمانی است که مالک خودرو حضور ندارد و شما تنها با وارد کردن پلاک می‌توانید مجموع خلافی خودرو را مشاهده و اقدام به تسویه خلافی نمایید. در روش گرفتن خلافی ماشین با شماره پلاک، نیازی به احراز هویت در سامانه سخا نیست. همچنین امکان مشاهده جزئیات کامل شماره خلافی خودرو را به صورت تکی نیز در این روش وجود ندارد. در صورتی که به اطلاعت کامل مالک خودرو دسترسی دارید پیشنهاد استفاده از روش استعلام خلافی با جزئیات است. لازم به ذکر است طبق مصوبه‌ای از سوی پلیس راهور، مبلغ 5200 تومان بابت کارمزد استعلام خلافی خودرو با شماره پلاک دریافت می‌شود و سامانه کارکیتا هیچ دخل و تصرفی در تعیین این هزینه ندارد.

استعلام خلافی خودرو

پرداخت جریمه خودرو با شناسه قبض (رایگان)

این روش پرداخت مناسب تخلفات پیامک شده از سمت پلیس راهور 120 است. در این روش به محض صدور قبض جریمه خودرو می‌توانید از طریق شناسه قبض و شناسه پرداخت به راحتی قبوض جرایم رانندگی خود را مشاهده و با اطمینان اقدام به پرداخت آنی جریمه خودرو کنید. هزینه استعلام خلافی کاملا رایگان است و نیازی هم به احراز هویت ندارد.

استعلام خلافی خودرو با پیامک

برای استعلام خلافی با پامک، فقط نیاز به کارت ماشین و گوشی تلفن همراه دارید. روی کارت ماشین کد 17 رقمی VIN خودرو که روی کارت ماشین ثبت شده است را بدون فاصله به شماره 1101202020 ارسال کنید. در همان لحظه، کل هزینه خلافی ماشین به همراه تعداد تخلفات و آخرین تاریخ بروزرسانی خلافی خودرو برای شما ارسال خواهد شد.

 

 

سوالات متداول
1 - آیا استعلام خلافی آنلاین معتبر و قابل استناد هست؟

بله؛ تمام انواع استعلام خلافی خودرو در کارکیتا معتبر است؛ و استعلام‌ها از سامانه پلیس راهور صورت می‌گیرد. راهکار آنلاین کارکیتا ضمن ساده‌تر بودن، هزینه کمتری (فقط 5200 تومان) نسبت به مراکز پلیس +10 (17500 تومان) دارد

2 - آیا پرداخت خلافی خودرو به صورت قسطی امکان‌پذیر است؟

اگر  اسعلام خلافی با جزئیات را انتخاب کنید ، می‌توانید فقط موارد دلخواه را از لیست خلافی انتخاب کرده و اقدام به پرداخت نمایید. به این ترتیب خواهید توانست در چند نوبت خلافی‌ها را تسویه کنید.

3 - آیا امکان استعلام خلافی بدون کدملی و موبایل مالک وجود دارد؟

بله؛ برای استعلام و پرداخت خلافی بدون شماره موبایل و کد ملی مالک و همچنین بدون احراز هویت در سامانه سخا، می‌توانید از روش  استعلام خلافی تجمیعی استفاده کنید.

4 - آیا امکان تسویه و پرداخت خلافی وجود دارد

بله در سامانه کارکیتا علاوه بر استعلام خلافی میتوانید به صورت آنی پرداخت و خلافی خود را تسویه کنید

سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید support